dr n. med. Andrzej Basiewicz

Urolog, USG

2,5
2,1
2,1

nie polecam, gburowaty pan wręcz zły że do niego przyszedłem, zła diagnoza i nieodpowiednie leczenie, więcej złego narobił niż mógłby pomóc, ale nie pomógł, bo chyba nie chciał, nie polecam

Pan doktor przeprowadził badanie usg zdawkowo i w moim odczuciu niedokładnie. Informacje o tym co Pan doktor zobaczył na usg otrzymałem tylko i wyłącznie po zadawaniu pytań przeze mnie - żadnych informacji sam z siebie na temat schorzenia z którym przyszedłem na wizytę nie otrzymałem od Pana doktora. Na dodatek odpowiedzi na pytania przeze mnie zadane były niekompletne i wręcz „olewające”, tak jakby Pan doktor chciał abym już zapłacił i opuścił gabinet. Dopiero po wizycie u innego specjalisty urologa czułem się dokładnie przebadany (na dodatek na badaniu usg zostało wykryte coś co doktor Basiewicz ominął). Dodatkowo, Pan doktor po informacji, że ćwiczę siłowo ponadamatorsko, zbeształ mnie mówiąc, że powinno być to zakazane. Nie polecam.

Lekarz z powolania. Doskonały specjalista. Po zadaniu pytań wszystko tłumaczy. Bez pośpiechu. Polecam

Lekarz nie poswiecil zupełnie czasu.Niemiły i niesympatyczny.Recepty wydaje jak landrynki.Trudnosc mu nawet sprawia poinformowanie gdzie znajduje sie jego gabinet w Kłodzku.Ułatwie ze w mysiej dziurze przy kompleksie hurtowni.

Pan doktor powinien zacząć od leczenia siebie aniżeli innych ludzi. Gbur i prostak, który liczy tylko na pieniądze. Omijajcie ten gabinet z daleka. Bardzo nie polecam.

To jest lekarz czy nie lekarz. Mialam przyjemnosc miec do czynienia z doktorem w szpitalu w Kłodzku. Podjescie do pacjenta jak do numeru w rejetrze, niegrzeczny nieuprzejmy nie ma czasu dla pacjenta. Nie potrafi konkretnie wytlumaczyc pacjentowi dolegliwosci i dalszych planow na leczenie. Najwazniejsze aby pacjenta sie pozbyc i zeby nikt juz doktorowi dupy nie zawracal bo przeciez mozna przyjmowac prywatnie i na tym zarabiac a szpital kto sie bedzie z pacjentem w szpitalu liczyl wyslac do domu i niech sie dzieje co chce

Świetny diagnosta, chyba jedyny Urolog na Ziemi Kłodzkiej, który zna się na swojej pracy. Gabinet i poczekalnia czysta i przyjemna, sala zabiegowa świetnie przygotowana. Jak najbardziej polecam tego Pana.

Bardzo konkretny, sympatyczny lekarz, po wizycie prywatnej jestem zadowolona, trafna diagnoza, wyczerpujące informacje

Bardzo dobry lekarz,zawsze stawia trafną diagnozę, polecamy Go znajomym i wszyscy są zadowoleni. Poświęca dużo czasu pacjentowi,pozytywnie Nas zaskoczył kiedy w swój dzień wolny przyjechał otworzyć gabinet na Naszą prośbę:) Kompletnie nie rozumiem skąd te złe opinie?? Bardzo POLECAMY tego lekarza!

Jednym słowem OMIJAJCIE GABINET tego doktora, potwierdzam brak kultury i nastawienie wyłącznie na pieniądze! No tak, za coś w końcu musi utrzymać swój gabinecik, szkoda tylko ze traktuje pacjentów jak skarbonki. Kolejnej wizyty nie będzie, strata czasu i pieniędzy.