dr n. med. Andrzej Basiewicz

Urolog, USG

2,5
2,1
2,1

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Robi wielką łaskę, że kogokolwiek przyjmie. W czasie wizyty bardzo niemiły, robił wszystko, by wizyta zakończyła się jak najszybciej. Co do leczenia, też nic specjalnego.

Pana doktora Basiewicza polecił mi mój ginekolog. W gabinecie prywatnym rozmowa była troszkę inna niż w szpitalu jak leżałam na oddziale. Ale moim zdaniem nieważne jest czy człowiek jest rozmowny itp. Najważniejsze żeby wykonywał dobrze swój fach a Pan doktor właśnie dobrze go wykonuje. Stawia trafne diagnozy, sama się o tym przekonałam. Dzisiaj byłam u niego na wizycie w szpitalu i bardzo dobrze mnie przyjął, wszystko wytłumaczył. Zdecydowanie poleciłabym znajomym Pana doktora. Dla mnie to profesjonalista.

Bylem u pana doktora. Gdy bylem prywatnie owszem powiedzial ze choroba jest podal koszt leczenia i wszystko pieknie. Dwa tygodnie pozniej pojechalem na oddzial na NFZ chcialem zrobic ten zabieg i co? i pan doktor powiedzial ze nie ma choroby. Na NFZ nie ma ale za pareset zlotych jest! Chamski i bezczelny, ubliza pacjentom. NIE POLECAM!!!

Bardzo nieuprzejmy, niekompetentny wręcz chamski. Nie polecam nikomu!

Bardzo nieuprzejmy, niekompetentny wręcz chamski. Nie polecam nikomu!

Nie chcę miec z tym Panem styczności, nie będę tutaj opisywał jak został zafałszowany mój wypis ze szpitala ,powiem tylko ,że była robiona operacja endoskopowa ,poprawkowa po zabiegu z przed 2-tyg.(wycięcie guza w pęcherzu), a w wypisie wpisano , że usunięto gruczolaka stercza.Po 1,5 m-ca wykonany miałem zabieg w klinice, gdzie naprawiono(wyczyszczono)"Partaninę" tego pana.Dominik

dnia 15 pazdziernika 2011 na oddziale urologii w klodzkim szpitalu zmarl moj dziadek. do szpitala trafil zdrowy, bez dolegliwosci, bez bolu... jego lekarz prowadzacy zalecil dziadkowi operacje wyciecia prawej nerki ze wzgledu na zauwazony na niej guz. dziadek bylgornikiem na emeryturze, mial pylice pluc, mimo wszystko podano mu dozylnie narkoze. nerke wycieto a dwie doby pozdniej dziadek juz nie zyl. poszedl zdrowy i juz nie wrocil do domu. bardzo prosze wszystkich o omijanie tej "umieralni z daleka" moj placz i zal po stracie dziadka bede w sobie nosic do konca ...

poszedl zdrowy i juz nie wrocil do domu.
bardzo prosze wszystkich o omijanie tej "umieralni z daleka"
moj placz i zal po stracie dziadka bede w sobie nosic do konca swoich dni, ale zycia dziadkowi juz nie wroce... {*} to ogromna tragedia dla mnie i mojej rodziny- mam nadzieje ze tego, kto nie udzielil dziadkowi pomocy takiej jak nalezalo -spotka to samo...zycze mu jak najgorzej....

kiepski lekarz nie polecam byłem u niego kilkakrotnie i diagnoza zerowa , bardzo nieuprzejmy

nie polecam, żenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadda

nie polecam, żenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadda

Pseudo lekarz urolog Andrzej B jest lekarzem niekompetentnym ,aroganckim traktuje człowieka przedmiotowo rozmowa z tym Panem trwa nie dłużej niż kilka minut .Jest wyniosły chamski i beszczelny ,no chyba że zobaczy kopertę wtedy to nie ten sam człowiek .Ale pomimo wszystko nie polecam tego konowała .

Zdecydowanie nie polecam!!!Ludzie jak chcecie się leczyć POLECAM wam pana doktora z odziału urologicznego w wałbrzychu na piaskowej górze jest on ordynatorem .Jest to wspaniały doktor któremu zależy aby leczyć ludzi ,bardzo konkretny i do tego miły co nie można powiedzieć o doktorze B.Omijajcie odział urologiczny w kłodzku z daleka!!!Panowie tam pracujący powinni zmienić zawód , absolutnie nie powinni leczyć ludzi bo się po prostu do tego nie nadają.Nie polecam żadnego pana z odziału urologicznego w kłodzku