dr n. med. Andrzej Basiewicz

Urolog, USG

2,5
2,1
2,1

Doktor Nauk? Kategorycznie nie polecam,byłam na wizycie prywatnej,trafiłam do Pana z problemem kamicy nerkowej po krótkiej rozmowie zaproponował żeby pokazac sie w szpitalu Kłodzku żeby wykluczyc lub stwiedzic,pojechałam półtorej dnia spedziłam na odziale o niczym nie informowali zrobili podstawowe badanie moczu i cystoskopię oczywiście byłam cały ten czas pod opieką tegoż doktora,karta informacyjna zdrowa moczowody prawidłowe po dwuch latach ląduję na operację kamienia który już urósł 2 centymetry plus wada wrodzona moczowodów kardynalny bład tegoż lekarza nie było zrobione USG i przez ten czas z bólem byłam leczona na bakterie nie było mądrych ponieważ wszyscy lekarze sugerowali się wypisem z szpitala

absolutnie nie polecam tego lekarza!!!!!!!jest to osoba nie godna zaufania. najpierw umawia się na zabieg w swojej prywatnej przychodni w kłodzku na ulicy Zajęczej, za który to zabieg człowiek mało nie płaci a potem robi z człowieka głupka twierdząc, ze się na ten zabieg nie umawiał i że on przyjmuje w szpitalu. mogę mu to potwierdzic ponieeważ na karcie wizyty u pana doktora w dzierżoniowie, dodam prywatnej wizycie, tenze lekarz wypisał termin wizyty i nawet wpisał godzinę!!podpisał się i wystawił pieczątkę.całe szczęście , ze to nie jedyny lekarz w okolicy i może uda nam się trafic do kompetentnego lekarza. A panu doktorowi to radzę zastanoewic się i przemyślec co wygaduje i lepiej traktowac swoich pacjentów jeżeli jeszcze ma zamiar leczyc ludzi.

Za forsę miły i przystępny, na oddziale szpitalnym - chamski. Spławia pacjentów niewygodnych z przewlekłą chorobą. Jak można nie przyjąć na oddział chorego z krwotokiem z pęcherza przepełnionym skrzepami. U niego można - w efekcie mój tato wylądował na ostrym dyżurze urologicznym we Wrocławiu z objawiami wykrwawienia o 11 w nocy 65 km od domu. Sprawa poruszona w NFZ. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!

Miałem przyjemność z tym panem dwa razy raz w szpitalu i powyżej przedstawiam wyniki dla tego Pana. Generalnie jak nie zapłacisz w prywatnym gabinecie to się nic publicznie nie dowiesz.Dla wizyty prywatnej wystawiłbym ocenę 3,5.

Bardzo dobry kompetentny lekarz, polecam gdyż jest na prawde świetnym urologiem .

Nie ma podstaw aby panu doktorowi Basiewiczowi wydwać negatywną opinie.Rzetelny i konkretny lekarz.

Nie ma podstaw aby panu doktorowi Basiewiczowi wydwać negatywną
opinie.Rzetelny i konkretny lekarz.

Lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie. Był miły i szybko przeszedł do konkretów ;) Napiszę jeszcze na ten temat po kolejnej mojej wizycie ,gdzie będzie miał większe pole do popisów;)

za każdym razem kiedy moja osoba pojawiała się w prywatnym gabinecie była inna diagnoza na 4 wizyty 4 różne diagnozy nie wiem co o tym myśleć a dolegliwości jak były tak są a kaska popłynęla

Brak słów żeby cokolwiek opisać.... Niemiły, opryskliwy,szorstki.... nie wiem czemu tacy ludzie są lekarzami..... słowem tragedia... ma za nic człowieka... nie polecam....

nie polecam tego lekarza, bierze łapówki i jest niesłowny "pomiata" pacjentami- dziwię się że tacy ludzie są lekarzami a przecież przysięgali pogać chorym ale niestety na takich z białej mafii nie ma siły są niestety bezkarni