lekarz Andrzej Grzela

Dziękuję za sprawną i fachową opiekę. Polecam wszystkim. Oby więcej takich lekarzy. Marcin Pęczak

Zdecydowanie polecam dr Grzelę innym pacjentom. Leczę się u dr Grzeli od trzech lat. Zawsze jest uprzejmy, grzeczny i kompetentny. Nigdy nie zdarzyło mi się trafić na tzw. gorsze dni do których każdy ma przecież prawo. Zanim trafiłam do dr Grzeli byłam u lekarza, który tylko niepotrzebnie mnie wystraszył stawiając diagnozę jakby dzieliło mnie "trzy ćwierci od śmierci". Dr Grzela uspokoił mnie całkowicie podważając diagnozę kolegi po fachu. A że diagnoza dr Grzeli była trafna niech świadczy fakt,że do dzisiaj nic nie potwierdziło się z tego o czym mówił ów kolega po fachu. Ostatnio poddałam się zabiegowi usunięcia guzka piersi. Na sali zabiegowej dr Grzela stworzył tak sympatyczną atmosferę, że cały stres związany z zabiegiem prysł niczym bańka mydlana.
Gdybym na swojej drodze spotykała tylko takich lekarzy jak dr Grzela, nie byłoby powodu do narzekania na polską służbę zdrowia.
Pacjentka z os. Ziętka.

Lekarz jakich mało lub brak. fachowiec, kompetentny kolo. Wyleczył mnie z hemoroidów i chwała mu za to. Miły, uczciwy, spoko. Polecam z czystym sumieniem. "Euroklinika" w Siemianowicach - tam przyjmuje.

to nie jest lekarz tylko naciągacz! tak mi spaprał hemoroidy, że spędziłem 4 tygodnie na oddziale u dr. Chołowieckiego, operacja za operacją, odbyt ledwo uratowano. Grzela zrobi wszystko, by pacjenta naciągnąć na dużą kasę, a jakość usługi pod psem. Nikomu nie polecam "lekarza" naciągacza.

Świetny specjalista. Prawdziwy lekarz z podejściem do pacjenta. Polecam.

Świetny specjalista. Prawdziwy lekarz z podejściem do pacjenta. Polecam.

Pan doktor jest świetnym specjalistą, a przy tym miły i sympatyczny, zabieg wycięcia guza miałam w niezwykle przyjaznej atmosferze i bezstresowo, dziękuję bardzo, wdzięczna pacjentka Jola ze Stroszka.

super chirurg.dokładny i uprzejmy . zna się na swoim fachu.

super chirurg.dokładny i uprzejmy . zna się na swoim fachu.

Lekarz który uwielbia wycinać, najlepiej za pieniądze. Nie polecam u Pana doktora leczenia hemoroidów metodą Barona, naciąga na zabiegi a zarazem kasę do maksimum. Metoda nie jest taka super jak zachwala Pan doktor.

Pan Doktor jest uprzejmy,zna się na tym co robi,żywy przykład lekarza z powołania,polecam Go innym pacjentką.Dziękuje Panie Doktorze za wszystko.Monika

Jak on jest lekarz z powołania i nie dla kasy to ja jestem magda umer....cham o jednym c. elu.....KAAAASA