lekarz Andrzej Grzela

Dobry specjalista, kulturalny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Wzbudza zaufanie pacjenta, zna się na swojej robocie.

do dr.Grzeli trafilam z polecenia. Wcześniej usg piersi wykonywałam w prywatnym gabinecie u innego lekarza--słono płaciłam! Naturalnie ciągle widział jakieś zmiany, robił biopsje itd.Dla potwierdzenia moich zmian, postanowiłam udać się do dwóch innych chirurgów m.innymi do dr.Grzeli--którzy mnie uspokoili!!!i wyjaśnili, że na zdjęciu z usg zaznaczona jest tkanka kostna...

Polecam wszystkim tego lekarza z czystym sumieniem .Jest kompetentny miły rzeczowy wyjaśnia wątpliwosci pacjentek.Życzyłabym wszystkim pacjentkom żeby spotykali tak dobrych specjalistów na swojej drodze .

rzetelny, fachowy, zawsze uśmiechnięty, pełen profesjonalizm, operacja bezstresowa, w przyjaznej atmosferze, duże DZIĘkUJĘ dla Pana doktora Grzeli i Pani Celinki (jeżeli dobrze zapamiętałam imię)

perfekcyjnie wykonuje zabiegi, dbając również o estetykę nacięć.

perfekcyjnie wykonuje zabiegi, dbając również o estetykę nacięć.

Nie bagatelizuje żadnych problemów,miły,rzetelny.

Nie bagatelizuje żadnych problemów,miły,rzetelny.

zdecydowanie mozna go polecić innym

zdecydowanie mozna go polecić innym