lekarz Andrzej Grzela

Bardzo dobry lekarz.Zna się na swojej robocie i na pewno nie został lekarzem dla kasy,tylko z powołania .Kompetentny ,inteligentny,na poziomie i zawsze miły nie za pieniądze.Leczył moje hemoroidy,ze 100procentowom skutecznością .POLECAM.

lekarz uprzejmy, sympatyczny i świetny specjalista ALE... ostatnio czekałam na wizytę w poczekalni ponad godzinę, a pacjentki, które przychodziły dużo później wchodziły po paru minutach, bo okazało się że to prywatne pacjentki pana doktora, a prywatnie to pan doktor powinien przyjmować w swoim gabinecie

lekarz uprzejmy, sympatyczny i świetny specjalista ALE...

Witam ! Polecam wszystkim tego lekarza. Niedawno miałam usuwanie znamion metodą laserową. Po ok. 2 tyg. wszystko pięknie zagojone. Przed zabiegiem pan doktor wszystko wytłumaczył i wogóle było bezbolesne. POlECAM LEKARZA GRZELĘ. NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA LEKARZ !!!!!

ż całą odpowiedzialnoscią moge powiedziec ze jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.Chodze juz do niego kilkanascie lat i nie zdazylo sie aby Pan doktor kiedykolwiek miał zły humor .On jest zawsze usmiechnięty i miły.Takich lekarzy nam trzeba.Dziekuje Kochany Panie Doktorze.Pacjentka ze Stroszka z ul.Hlonda

Dr Grzela jest uosobieniem wszystkich cech jakie powinien posiadać lekarz. Ma ogromną wiedzę i właściwe podejście do pacjenta, dba o estetykę zabiegu i komfort psychiczny pacjenta. Jest bardzo życzliwy i miły, bardzo dokładnie i indywidualnie rozpatruje przypadek. Wzbudza zaufanie, jest godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję! adrianna

Dr Grzela jest uosobieniem wszystkich cech jakie powinien posiadać lekarz.

Maksymalna ocena za kompetencje, życzliwość, poczucie humoru i ludzkie podejście do pacjenta.

Odradzam tego lekarza mnie tak nastraszyl guzem piersi że nie spałam przez kilka nocy i oczywiście od razu chciał ciąć.na szczęście poszłam do innego lekarza na konsultacje i okazało się że tam może jest jakiś mały torbiel ale nie do cięcia tylko do obserwacji

nic nie ujmując temu panu..to gorąco odradzam i nie-polecam (reszte zachowam dla siebie). JOASIA

Szkoda gadać....wmawia chorobe i tyle..uwaga na niego moje panie. Nirela

Szkoda gadać....wmawia chorobe i tyle..uwaga na niego moje panie. Nirela