dr n. med. Andrzej Rutkowski

Jestem mocno zaskoczona skąd na temat pana dr tyle dobrych opinii. Zaczynam sie zastanawiać czy może to ja przesadzam. Nie odbieram dr jako przyjemnego czy sympatycznego w kontakcie z pacjentka. W moim przypadku 17 tydzień ciąży od pocztaku zagrożona dr jest bardzo mało mowny, az wrecz milczacy, muszę wszystko od niego wyciągać. Na moje pytania odpowiada lekcewazaco. zapomina co mi zlecil i wysyła jeszcze raz. Rozważam rezygnację z jego usług ale gdzie tu rodzic jak nie w rydultowach?

Od 10 leczę leczę się u dr Rutkowskiego jestem bardzo zadowolona, zawsze miły,uśmiechnięty,wspaniały lekarz.

Od 10 leczę leczę się u dr Rutkowskiego jestem bardzo zadowolona,
zawsze miły,uśmiechnięty,wspaniały lekarz.

bardzo dobry specjalista,konkretny,godny polecenia

bardzo dobry specjalista,konkretny,godny polecenia

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Po urodzeniu pierwszego dziecka w Raciborzu i doświadczeniach z pewną panią dr, prawdopodobnie nie miałabym kolejnego dziecka, bo dla niej liczyła się tylko kasa. Dziękiuję Bogu, że na mojej drodze spotkałam właśnie dr Rutkowskiego. Wiele MU zawdzięczam i kolejne 2 porody już odbyły sie w Rydułtowach..

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam a przed nim miałam z kilkoma do czynienia. Od początku mam problemy, leżałam w szpitalu w racborzu (odradzam) i już 2 razy w rydułtowach i jest bez porównania. Dr Rutkowski bardzo indywidualnie podchodzi do pacjentek, zleca bardzo dużo badań, pilnuje wagi ;),można go codziennie zastać w szpitalu, odpiera telefon kom. i szczerze polecam bo myślę że jakby nie on to mojego dzieciątka już by nie było, a tak jestem w 32 tyg i jestem spokojna że dr Rytkowski ma wszystko pod kontrolą

Dr Rutkowski prowadzi moja ciąże od samego początku, jestem bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie żeby kto inny prowadził moją ciążę. Polecam wszystkim kobietom takiego lekarza.

od 20 lat jestem pełna podziwu i szacunku dla wiedzy i kompetencji, na pierwsza wizytę u ginekologa zaprowadziłam córkę i polecam każdej dojrzałej kobiecie jak i młodej dziewczynie, subtelność i spokój urzekł również moją córkę, polecam

Zdecydowanie polecam dr A. Rutkowskiego. Bardzo dobry fachowiec, dba o kobietę i jej nienarodzone dziecko. Dzięki niemu mogę się dziś cieszyć moim wspaniałym synusiem. Jest kompetentny i rzeczowy. Bardzo dobrze kieruje oddziałem ginekologicznym w Rydułtowach. Gorąco polecam tego lekarza. Jestem zadowolona, ze zdecydowałam sie rodzic w Rydułtowach. Choć jest skromny, panuje tam miła atmosfera. Magdalena _80

Magdalena _80

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Leczyłam się u niego parę lat, bardzo mi pomógł. Prowadził dwie moje ciąże, zawsze mogłam na niego liczyć. Wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo uprzejmy, kompetentny.

Póki co, byłam u dra Rutkowskiego jeden raz, i gdybym mogła wybierać raz jeszcze, to poszłabym do niego znowu! Polecam gorąco! Uprzejmość, szacunek wobec pacjentki oraz pełna fachowość! :-)