dr n. med. Andrzej Rutkowski

Bardzo dobry fachowiec!!!!!!! Więcej nam takich trzeba.

Bardzo dobry fachowiec!!!!!!! Więcej nam takich trzeba.

polecam... jest najlepszy... dzięki niemu a raczej jego szybkiej interwencji mam cudownego zdrowego synka..... a teraz oczekuję córeczki

Pierwszy lekarz który nie zbagatelizował mojego problemu i dzięki któremu teraz cieszymy się naszym maleństwem. Wspaniały fachowiec(nie "zbywa" pacjentek)- polecam wszystkim paniom. Dyscyplina i wysoki poziom usług medycznych- to Jego dewizy.

Dyscyplina i wysoki poziom usług medycznych- to Jego dewizy.

zawdzięczam mu życie swoje i mojego syna choć wcale nie był moim lekarzem prowadzącym

bardzo miły lekarz ale przy tym wymagający. ma określony cel.

bardzo miły lekarz ale przy tym wymagający. ma określony cel.

Miły i kompetentny specjalista. Polecam

Miły i kompetentny specjalista. Polecam

Rewelacja, zaznaczyłam wizytę publiczna ale teraz chodzę do niego również prywatnie. Dba o mnie i o moje dziecko. nie przepisuje tabletek bez sensu i na piękne oczy - najpierw badania potem tabletki. nie ignoruje moich obaw - wszystko tłumaczy z największą cierpliwością - Gorąco polecam

Lekarz nie tyle ,że kompetentny ,ale i poprostu ludzki, etyczny w każdym calu, i to budzi zaufanie i poczucie bezpieczestwa . Bez zbędnego pośpiechu i zniecierpliwienia. Pierszy lekarz ginekolog w moim życiu , życiu matki, który o nienarodzonym dziecku mówił ,jak o człowieku, z szacunkiem i troską.

Człowiek dzięki, któremu moje dziecko i ja jesteśmy zdrowi. Lekarz wysokiego poziomu. Stanowczy fachowiec. Wspaniale kieruje oddziałem położniczym w Rydułtowach. Uczciwy człowiek dla, którego najważniejsze jest dziecko i mama.

Wielki fachowiec, dba o kobietę i jej nienarodzone dziecko. Trzyma wysoki poziom w szpitalu.Polecam i jego samego, i oddział położniczy w rydułtowskim szpitalu.