dr n. med. Andrzej Rutkowski

Dzięki Niemu,moja córeczka przyszła na świat cała i zdrowa,zaufałam mu,gdyż mój inny,prowadzący lekarz wyznaczył mi termin porodu o miesiąc wcześniej!Dzięki dr Rutkowskiemu-mała urodziła się we właściwym terminie!Gorąco polecam!Kolejną ciążę będzie prowadził właśnie ON!

Fachowiec.Moje dwie ciążę(w tym jedna bliźniacza)wysokiego ryzyka prowadził wspaniale.Mam do niego zaufanie.Więcej takich lekarzy!!!

Super fachowiec. Bardzo polecam. Wiele mu zawdzięczam.

Super fachowiec. Bardzo polecam. Wiele mu zawdzięczam.

Wspaniały i ciepły lekarz.Mam do niego ogromne zaufanie.Cierpliwie tłumaczy i odpowiada fachowo na wszystkie pytania.Miałam problemy z zajściem w ciążę ale dzięki jego zaleceniom się udało.Pomimo tego że ciąża była zagrożona ciesze się wspaniałym synkiem i oczekuję następnego dziecka.A wszystko dzięki konkretnej i fachowej pomocy.Serdecznie polecam.

Lekarz bardzo kompetentny i dokładny! godny polecenia!

Lekarz bardzo kompetentny i dokładny! godny polecenia!

Jest bardzo dobrym lekarzem mam do niego zaufajnie dzięki niemu mam zdrowego syna .. polecam !!!!

Najlepszy lekarz jakiego stworzył Pan Bóg.

Najlepszy lekarz jakiego stworzył Pan Bóg.

Wspaniały lekarz, doskonały fachowiec dzięki niemu mam zdrowe donoszone dzieciątko choć szanse były małe, wymaga ścisłego stosowania się do jego zaleceń ale wie co mówi, gorąco polecam!!!!

Lekarz super, poradził sobie z nie kompetencją moich wcześniejszych lekarzy i dzięki niemu jestem w ciąży. Z całą odpowiedzialnością polecam

Bardzo kompetentny, dzięki Bogu i niemu po trzynastu latach niepłodności mam dwoje cudownych dzieci. Nie bajeruje pacjentek, nie naciąga, goraco polecam