lekarz Anna Gorzelak-Waligóra

Według mnie znakomity specjalista. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani doktor oraz sprzętu w jaki wyposażony jest gabinet. Leczę się już długo i mam porównanie. Polecam z czystym sumieniem a Pani doktor jeszcze raz dziękuję

jestem zachwycona Pania Dr , jej profesjonalizmem,doswiadczeniem i klasa jaka ma, wyleczyla moje oczy i bede jej wdzieczna do konca zycia, polecam wszystkim tego lekarza

Wspaniała lekarz. Pani doktor przeprowadziła mi pierwszy zabieg -wszystko idealnie w porządku. Poświęciła swój prywatny późny wieczór a była to niedziela udzielając mi profesjonalnej pomocy. Informacja przekazywana przez Panią doktor jest pełna i kompletna-mówi wprost co można zrobić a czego się nie da zrobić. Do takich lekarzy naprawdę się chętnie chodzi. A po za tym jest ciepła, serdeczna i atrakcyjna osoba.

Bardzo kompetentny lekarz, mila i pofesjonalna obsluga, musze powiedziec ze bylem ostatnio w jej nowym gabinecie i jest naprawde piekny i bardzo dobrze wyposazony

Pani Doktor przyjmuje w swoim gabinecie pacjentow na najwyzszym poziomie, jestem pod wrazeniem jakosci uslug sprzetu i ogolnej obslugi pacjentow

Cudowna pani Doktor! Kompetentna, Rzeczowa,Sumienna. Wspaniałe podejście do pacjenta, uprzejma oraz b. miła.....Polecam wszystkim, bo jako jedyna pomogła w moim problemie z oczami!!! POLECAM!!!

bardzo polecam pelen profesjonalizm, swiatowy poziom uslug, jetsem bardzo zadowolona z wizyty bardzo polecam Pania Doktor

lecze sie u Pani Doktor od kilku lat, nie mowiac ze mieszkam ponad 100 km za Buskiem, dlugo szukalam i wczesniej nie znalazlam bardziej profesjonalnego lekarza, poza tym wiem ze Pani dr dysponuje najnowasza aparatura do badania wzroku i jest to na najwyzszym poziomie,teraz nawet jezdze do Pani dr z mezem i dziecmi. Pani dr jest bardzo mila i dostojna, w moim zyciu nie spotkalam jeszcze tak elganckiej kobiety.Bardzo polecam

Przyjechałem do Buska Zdroju do sanatorium wraz z żoną u której tuż przed wyjazdem przytrafiły się komplikacje z okiem wymagające wykonania USG oka. Poszukiwania okulisty który by takowe wykonał w Trójmieście przez 2 dni nie dały rezultatu i ryzykując wybraliśmy się w podróż. Na miejscu polecono nam p. Gorzelak i bardzo dobrze. Przyjęto nas poza kolejnością a schorzenie pani doktor zdiagnozowała wstępnie po przeprowadzeniu zwykłego wywiadu. USG tylko potwierdziło diagnozę. Życzylibyśmy sobie aby specjaliści w Trójmieście oferujący niby takie same usługi w podobny sposób traktowali pacjentów. Polecamy i życzymy wszystkiego ...

Polecamy i życzymy wszystkiego dobrego.

To świetny specjalista. Gdyby nie ona, dziś może w ogóle nie widziałbym. Spóźnienia zdarzają się każdemu. To nie świadczy o czyimś profesjonalizmie. Cóż, dziś każdy chciałby dla siebie jak najlepiej. Każdy potrzebuje pieniędzy. Poza tym, myślę, że dla wielu zdrowie nie ma ceny. Uważam, że styl bycia pani doktor w ogóle nie ma przełożenia na metodykę leczenia. Najważniejsze, aby pomogło...