lekarz Anna Gorzelak-Waligóra

swietny lekarz, polecam serdecznie. Wizyta odbyla sie sprawnie, a diagnoza wystawiona przez P.doktor jak najbardziej trafna.

Dobry lekarz. Brak uprzejmości,nie udziela informacji na temat choroby.Jako lekarz bardzo dobry fachowiec.

spoznila sie poltorej godziny,przyjmujac mnie z wielkim fochem.moja wizyta trwala nie cale piec minut na sprzecie badala mnie pielegniarka.pani doktor nic mi nie mowiac rzucila na biurkko recepte i kazala kupic okulary,na optyku zaatakowala mnie pani,ktroa wybrala najdrozsze oprawki pomijajac fakt ze sa tansze,nie zadowolona z badania poszlam do innej pani doktor.

Zdecydowanie odradzam! To nie jest gabinet lekarski tylko biznes!Po ponad 2 godzinnym oczekiwaniu na umówioną wcześniej wizytę, w gabinecie nie spędziłam nawet 5 minut! Od "pani doktor" nie dowiedziałam się praktycznie niczego, recepta została mi rzucona na biurko. Szkła oczywiście źle dobrane. W dodatku zero szacunku dla pacjenta! O ile ta pani w ogóle wie co to znaczy szacunek. Więcej się tam nie wybiorę, i radzę to wszystkim, którzy nie chcą popsuć sobie wzroku jeszcze bardziej!

nie polecam. spóźnia się i jest nieuprzejma.

nie polecam. spóźnia się i jest nieuprzejma.

oprócz tego ze pani doktor przyjmuje pacjentów po ZNAJOMOSCI to jest bardzo niemiła , pierwsza i ostatnia moja wizyta u niej, nie polecam

bardzo dobry lekarz, polecam. Wreszcie mam dobrze dobrane szkła.

bardzo dobry lekarz, polecam. Wreszcie mam dobrze dobrane szkła.

Zdecydxowanie polecam, od kilku lat szukam okulisty,ktory pomoglby mojemmu synowi. Dopiero Pani Anna Gorzelak-Waligora kompleksowo zajela się dzieckiem, sprawnie ocenila wade, wytlumaczyla przyczyny wystepujacych objawow i dobierajac odpowiednia metode leczenia rozwiazala problem. Na poczatku Pani doktor sprawiala wrazenie nieuprzejmej ale to tylko pozory, w rzeczywistosci jest mila i ma dobrae podejscie do dzieci. Ponadto wyglada elegancko co rzadko zdarza się u lekarzy. Bede kontynuowac leczenie dziecka u Pani doktor.

leczy mnie od wielu lat, prywatnie to bardzo miła kobieta. :) mam doskonale dobrane szkła, w sytuacji wirusowego zapalenia spojówek dostała dobre leki. szczerze polecam! co więcej, gabinet jest ładnie urządzony i przyjemnie tam pachnie. (działa to na mnie odprężająco :P) jeśli komuś przeszkadza ubiór ww. Pani, to chyba jest niepoważny! Pani Doktor ma swój charakterystyczny styl, co nie wpływa na jakość leczenia... wolę żeby mój lekarz ubierał się przesadnie elegancko, niż w brudne buty, poszarpane spodnie i nieświeży fartuch. (a znam taki przypadek...)

Jest świetna, kilkakrotnie mi pomogła.

Jest świetna, kilkakrotnie mi pomogła.