lekarz Anna Gorzelak-Waligóra

z przymusu byłam u tej Pani 2 razy. już po 1 razie miałam jej dosyć, ale okazało się, że z powodu braku miejsc gdzieś indziej i naglącej "potrzeby" po roku musiałam iść do niej znów. Zgadzam się, że Pani doktor żyje w inej epoce. jak na lekarza prywatnego to dosyć dziwne. Doktor nie mówi jakie przeprowadza badanie i po co. nie mówi jaki jest wynik tylko daje małą kartkę z rozpoznaniem nie tłumacząc, co to rozpoznanie oznacza. Ogólnie jest bardzo niemiła (nie usłyszałam od niej nawet podstawowych dzień dobry, proszę, ...

Zgadzam się, że Pani doktor żyje w inej epoce. jak na lekarza prywatnego to dosyć dziwne. Doktor nie mówi jakie przeprowadza badanie i po co. nie mówi jaki jest wynik tylko daje małą kartkę z rozpoznaniem nie tłumacząc, co to rozpoznanie oznacza. Ogólnie jest bardzo niemiła (nie usłyszałam od niej nawet podstawowych dzień dobry, proszę, dziękuję, do widzenia). A karteczkę z badaniem zamiast mi podać rzuciła dosłownie jak ochłap na biurko. Umówiona byłam oczywiście na konkretną godzinę. Weszłam po ponad pół godz. czekania aż Pani doktor przyjmie inne osoby, których nie było prezede mną gdy na wizytę się zapisywałam. Ogólnie nie polecam!!!

Dobra jest ta pani doktór ale dużo bierze za wizytę. Polecam

Dobra jest ta pani doktór ale dużo bierze za wizytę. Polecam

Również chodzę do Pani Doktór i nie wiem, skąd tak zróżnicowane wypowiedzi na jej temat. Mnie akurat pomogła kilkakrotnie i mam o niej jak najlepszą opinię jako o lekarzu. I nie przeszkadza mi, że ubiera się jak na bal, nawet mi się to podoba. Elegancki ubiór odbieram jako wyraz szacunku dla pacjenta, w tym przypadku dla mnie.

JA NIKOMU BYM NIE POLECIŁA TAKIEJ OKULISTKI JEST NIEMIŁA NIEUPRZEJMA NIE ZNA SIĘ NA CHOROBIE OCZU DZIECI MÓJ SYN OD 7 ROKU ŻYCIA BYŁ LECZONY JAKO Z WADĄ WZROKU I OBU STRONNY ZEZ CO 2 TYGODNIE JEZDZIŁAM Z DZIECKIEM NA CWICZENIA DO NIEJ PŁACIŁAM WIZYTE 70 ZŁ PRZEZ 2 LATA PO 2 LATACH ZAKRAPIANIA DZIECKU MAŁEMU OCZKÓW ZTWIERDZIŁA ŻE ONA TU JUŻ NIE MA CO ROBIC TYLKO DO KLINIKI PROKOCIM A DZIECKO BYŁO OD URODZENIA JEDNOOCZNE TAK ZTWIERDZIŁA PANI OKULISTKA LIDIA KUCHARSKA I INNI OKULISCI TĄ PRAWDE POTWIERDZILI PSY I KOTY POWINNA TYLKO LECZYC

Ta Pani ma już chyba za dużo pieniędzy. 5 minut badania - koszt 100 zł. Diagnoza - prawie niewidoczna wada wzroku. W efekcie otrzymałem skierowanie na okulary, które wg Pani doktor powinienem zamówić w tej samej placówce (w sumie całkiem niezły interes). Koszt ok. 300 zł. W tym samym dniu inny okulista nie stwierdził żadnej wady wzroku. Ogólnie ta Pani nie wzbudza zaufania, a pacejntów traktuje jak przedmiot oraz zło konieczne.

nie sądzę abym kolejny raz marnował czas i pieniądze. Nie polecam!

nie sądzę abym kolejny raz marnował czas i pieniądze. Nie polecam!

Umówiliśmy się z panią doktor na wizytę z 4 miesięcznym dzieckiem na godz 10.00.Przyszliśmy o 9.53.W poczekalni jest 4 osoby,potem dochodzi jeszcze 1-2 osoby.Czekamy.Kilka minut po 10-ej z gabinetu wychodzi pacjent,w drzwiach staje pani doktor i wyczytuje,jednak nie nas, mimo że widzi nas oczekujących.Po kilku minutach to samo.O godz.10.20 wychodzi kolejny pacjent a pani doktor wzywa następnego(TRZECIEGO PACJENTA ODKĄD PRZYSZLIŚMY!!!)-jednak nie nas!!!Powiedziałem więc na rejestracji co myśle i wyszliśmy. Jeśli pani doktor umawia pacjentów na wizyty na godzinę to należy tego przestrzegać,tym bardziej jeśli pacjent to 4-o miesięczne dziecko a nie umawiać pacjentów w ilości ILE WEJDZIE i niech sobie czekają!!!Czy to chciwość czy bałagan i brak organizacji? Moim zdaniem to jedno i drugie.Jeśli pani doktor nie szanuje pacjentów i ich czasu,tym bardziej że wizyty są prywatne a nie na NFZ,to ja dziękuje! Pani doktor chyba jeszcze nie przywykła do obecnych czasów i myśli że jesteśmy przed 89 rokiem.Droga pani doktor!To nie pani robi łaskę pacjentom!!! To oni robią łaskę pani że przychodzą i powinno się ich szanować oraz ich cenny czas!!!!!!

Chodzę do Pani doktor wiele lat, a co więcej dojeżdzam z Kielc... śiwetny lekarz, ktory zna się na swojej profesji...

szybko i skutecznie usunela ciało obce jak i rowniez przepisala dobre leki. Z pewnoscia polecam Pania doktor

Byłam u Pani doktor 2 razy. wykrywała u mnie wadę, której inni lekarze nie potrafili zdiagnozowac. Na pewno POLECAM!!!