lekarz Bożena Kasner

Ginekolog położnik, USG, RTG

2,7
2,7

nie wierzę w te wypisywane opinie. pani doktor jest bardzo mila, zawsze odpowiada na moje pytania, nawet te najglupsze, wiem,ze moge tez do niej zadzwonic z kazdym problemem. za kazdym razem wszystko mi tlumaczy i pokazuje na monitorze usg. z cala pewnoscia lekarz godny zaufania i polecenia !

Pani doktor prowadziła moją ciążę, kupe kasy jej zostawiłam i teraz dopiero sobie myśle jaka byłam głupia, ale to dlatego że za każdym razem mi mówiła że bardzo zdrowa ciążą,robiła mi usg co 2 tygodnie itd, ale skoro bardzo zdrowa ciąża to po co wizyty co 2 tygodnie - żeby kasę wyciągnąć, a wizyta trwa 5 minut z zegarkiem w ręku, szybko się rozebrać, na fotel, ubrać i dowidzenia, w trakcie badania odbierała telefon, jak szłam do gabinetu to zawsze miałam poukładane w głowie pytania a potem ich nie zdążyłam zadać bo już następna osoba do gabinetu wchodziła. Dzidziuś zdrowy sie urodził ale jak będę znowu w ciąży to na pewno nie pójdę do niej.

Byłam pacjentką p. Kasner w swojej pierwszej ciąży. Wizyty miałam średnio co 1,5 tyg. (choć ciąża przebiegała prawidłowo), w trakcie wizyt musiałam się szybko rozbierać i ubierać, bo pani doktor mnie poganiała. W trakcie 4 wizyt nie dostałam nawet skierowania na podstawowe badania, wywiad ogólny też był żaden. W 9 tygodniu ciąży dowiedziałam się, że ciąża obumarła tydzień wcześniej. Sposób w jaki ta informacja została mi przekazana pozostawia wiele do życzenia. Widać dla pani dr istnieje tylko ciało, psychika się nie liczy. No i kasa oczywiście, stąd tempo przyjęć pacjentek. Z perspektywy czasu i "oczytania się" teraz dopiero wiem jak to wszystko powinno wyglądać. Z tego powodu nie polecam!

Polecam Panią Dr jestem zadowolona, jestem w 10 tg ciąży i jak na razie wszystko jest ok,

Pani dr prowadziła moją ciążę i wszystko było ok, ale dlatego, że ciąża przebiegała prawidłowo. Jest uprzejma, ale wizyta trwa 5 min:/ liczy się przepływ ludzi i pieniędzy. Chodziłam co 2 tyg. do pani dr z mężem a jak urodziłam to nie zapytała nawet o mnie czy dziecko (mąż był po zaświadczenie). Raczej nie polecałabym pani dr:/

Bardzo dobry lekarz, jak nie ma problemów. Jak problem się pojawia, to nie tłumaczy, nie robi odpowiedniego wywiadu... Wydałam 100zł na leki, których nie mogę brać. Gdyby zadała 2-3 podstawowe pytania, to wiedziałaby, że w moim przypadku leki te są zdecydowanie niewskazane. Bardzo się zawiodłam;/

Bardzo dobry lekarz, jak nie ma problemów.

...od kilku lat lecze sie u pani Bozeny i uwazam ze to jeden z najlepszych lekarzy w dg, kazdej kolezance polecam i te co byly u niej, sa bardzo zadowolone, za wizyte nie bierze duzo, zawsze robi usg, slucha i odpowiada na pytania,jak czytam te opinie to mam wrazenie ze chyba nie bylyscie u pani dr Bozeny...jak ktos szuka dobrego lekarza to polecam ,jak same sie przekonacie, zawsze jest u niej mnostwo pan w roznym wieku i wszystkie czekamy, bo mamy do niej zaufanie i zadna nie jest niezadowolona a same wiecie jak dzis ciezko i dobrego gin...pozdrawiam...

Nie chce mi się wierzyć w te bzdury, które wypisujecie.. Ja oraz wszzystkie moje znajome chodzimy prywatnie do Pani Bożeny. W tamtym roku miałam ogromnego torbiela - wyleczyła go i czuję się świetnie, podczas gdy inni lekarze kazali wycinać ;/. Czasu poświęca odpowiednio dużo. Ma bardzo dobre podejście do młodych osób. Jeśli ktoś jest wrogo nastawiony do lekarza, to jaki by nie był - odpowie tym samym. osobiście polecam z czystym sumieniem. Niebawem znów wybieram się na wizytę :).

Nie chce mi się wierzyć w te bzdury, które wypisujecie..
osobiście polecam z czystym sumieniem.
Niebawem znów wybieram się na wizytę :).

Pani Doktor ma doświadczenie zawodowe. Jest polecana w Dąbrowie Górniczej, natomiast moim zdaniem nie ma podejścia psychologicznego do pacienta. Być może lata pracy znieczuliły ją na pewne zachowania, ale w sposób jaki oznajmiła mi utratę ciąży zostanie w mojej pamięci na długo...

odradzam !!!!! Zła opieka lekarska.Pacjent przyjmowany przez 5 minut,nie słucha liczy się tylko kasa