lekarz Elżbieta Grabska

2,2
2,1
1,8
1,9

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Dzięki tej pani przeżyłam nagorsze chwile w moim życiu. Odradzam.

Byłam w szpitalu na "mickiewicza" kilka dni i niestety miałam okazję poznać tę kobietę- niekompetentna, gburowata i siejąca postrach wśród innych pacjentek- to za mało powiedziane. Może i była "miła" dla swoich klientek, ale o ile mi wiadomo nie zna się nawet na przeprowadzeniu usg. Poród przy niej to dwa razy większy ból. Musiałabym podawać przykłady cały dzień, żeby opisać jej zachowanie. W szpitalu pracuje wielu bardzo dobrych i "ludzkich" lekarzy, ale ona do takich nie należy!!! I nie jest to tylko moja subiektywna ocena...

Kobieta miła, tylko mam wrażenie że kolejny ginekolog który "wodzi mnie za nos" ale poczekam co będzie dalej a nóż mi pomoże:/ na razie testuje chyba po raz milionowy kolejne lekarstwa bez konkretnego badania.

Nie nam jest oceniać lekarza z zachowania.... nie ma byc miły tylko pomagac. jakies 10 lat temu do niej trafilam i nie zaluje.Mialam powazne problemy z krwotokami .... Dzieki niej trafilam do szpitala na laparoskopie , inni lekarze tylko leki dawali. rok po zabiegu moglam juz zajsc w ciaze i nie mialam do tej pory problemu. Polecam Panią Grabską osobom, ktore nie obrazaja sie o byle co. Owszem czasami ma ostry jezyk ale jak ktos sie nie stosuje do jej zalecen.

Byłam u tej Pani wczoraj na wizytcie w przychodni jestem bardzo mile zaskoczona jej podejsciem i jako lekarza i człowieka:) Profesjonalna, konkretna, wszystko wyjasniła, a jeśli chodzi o uprzejmosć oczywiscie oceniam bardzo dobrze przeciez nie chodzi o to zeby z lekarzem zartowac, usmiechac, czy opowiadac o rodzinie tylko zeby podszedł do sprawy profesjonlanie. Polecam jak najbardziej!!! po tylu latach nie udanych poszukiwac ginekologa mam już zaufana i konkretna osobe!

bylamuTej Pani doktor nie zrobila zadnych badan nie sluchala co do niej mowilam - kompletnie arogancka - absolutnie nie polecam

Bardzo nieuprzejma osoba, traktowała mnie "z góry". Badanie wykonała bardzo boleśnie jak dla mnie, chociaż mam wysoki próg bólu. Było to przed 36 tygodniem ciąży co mogło wywołać przedwczesny poród!! Nigdy więcej nie chcę mieć z tym lekarzem do czynienia.

Tragedia,okropna ,humorzasta,nie kompetentna -baba

Tragedia,okropna ,humorzasta,nie kompetentna -baba

Była u Pani doktor w marcu w dawnym Eskulapie państwowo, z wymazem płatnym zrobionym nieco wcześniej. Pani doktor stwierdziła że diagram jest zbyt stary, więc nie może wypisać recepty, a pozatym powinnan zmienić labolatorium przy następnym wymazie( wspomniała z którym wspłpracuje). Po badaniu stwierdziła że to nie bakterie tylko grzybica. za leki na grzybice dałam ponad 90zł. Wybrałam leki zrobiłam wymaz jednak nie u niej w labolatorium. Poszłam do niej ponownie, po czym pani doktor stwierdziła że nie zna leków z diagramu i powinnam zrobić wymaz w jej labolatorium. Ponieważ za wymaz zapłaciłam 140zł zadzwoniłam do labolatorium i okazało się że na diagramie są leki znane i urzywane cały czas, a dla mnie najlepszy byłby Biseptol. Pani laborantka powiedziała wprost abym zmieniła lekarza. UWAŻAJCIE NA NIĄ, JEST OPRYSKLIWA NIEMIŁA I JAK WYCZUJE ŻE KTOŚ MA KASE A PRZYCHODZI DO NIEJ PAŃSTWOWO TO GO NACIĄGA

Ja nie wiem skąd u was tyle negatywnych opinii??? Moim zdaniem jest dobra/to jest lekarz więc nie musi sie do mnie usmiechac i zartować a byc kompetentnym fachowcem!!! i moim zdaniem jest :) byłam u niej pierwszy raz i na pewno wróce ponownie :) nie powiem bo nie jest jakoś extra przemiła ale chyba nie o to chodzi prawda???