lekarz Elżbieta Grabska

1,8
1,9

Pani jest bardzo uprzejma i miła. Jak najbardziej polecam

Pani jest bardzo uprzejma i miła. Jak najbardziej polecam

Chodziłam do tej pani od początku ciąży i jestem zadowolona.Przez cały poród była ze mną i bardzo mi pomogła .Polecam panią Grabską

sadystka nie lekarz!!! była przy moim porodzie... dzięki niej było to dla mnie najbardziej traumatyczne przeżycie do tej pory!! wszystkim odradzam!!!

Pani doktor jest chamska, opryskliwa, do tego potrafi używać sformułowań, które obrażają pacjenta. Przepisuje drogie leki, po których i tak nie zauważyłam poprawy, na dodatek nie dowiedziałam się, co tan naprawdę mi dolega. Zdecydowanie, to była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej Pani doktor.

nie zgadzam sie z opiniami innych pan pani doktor jest mila uprzejma tzy lata temu prowadziła moja ciaze i była caly czas przy porodzie i bardzo mi pomagała lecze sie u niej ja moja mama tesciowa i jestesmy bardzo zadowolone

Niezbyt uprzejma Pani, odnosi się wrażenie, że pacjenta traktuje zdawkowo i "po macoszemu". Dość chłodna. W kwestii samego badania dość delikatna, jednak informacje udzielane są sucho i niechętnie.

mam mieszane uczucia, jest konkretna, szczególowa, wypytuje ale czasem jak zasadzi jakis tekst krzywy;/ podczas mojej ostatniej wizyty (borykam sie z grzybica i planuje ciążę) sypnęła 'znowu sie Pani nie doleczyła, dzidzis musi poczekac bo w grzybach to tylko robaki się lubią lęgnąć' sorry ale stosowałam się do zaleceń, leczyliśmy się oboje i naprawde przykro mi się zrobiło. Zdecydowałam że zmienię lekarza bo jestem zmęczona nieskutecznym leczeniem i nie delikatnym traktowaniem

jak najdalej od tej lekarki, opryskliwa nieprzyjemna nie powinna leczyć ludzi.

jak najdalej od tej lekarki, opryskliwa nieprzyjemna nie powinna leczyć ludzi.

Pani Elżbieta jest bardzo ordynarną osobą. Chamskie teksty to norma, traktuje pacjentów przedmiotowo jakby miała pretensje że śmie się do niej przyjść,... Być może traktuje lepiej pacjentów Prywatnie

ja od niedawna bywam u tej Pani na wizytach i jestem póki co zadowolona- badanie bezbolesne, nie trwa długo, Pani doktor jest osoba konkretną więc należy jej mówić daty i nazwy leków, nie robi problemu jeżeli chce się dane tabletki antykoncepcyjne mimo iż nie jest do nich przekonana i mówi o tym wprost, leki które wypisuje są tanie więc wiem że nie muszę nadwyrężać swojego budżetu, odpowiada na pytania krótko i stanowczo ale to wystarczy by się dowiedzieć wszystkiego i ewentualnie uspokoić; jak potrzeba to potrafi także wesprzeć duchowo; ja osobiście jestem dotychczas zadowolona i mam nadzieję że tak już zostanie