lekarz Elżbieta Grabska

2,2
2,1
1,8
1,9

wredna baba nie zna sie na swojej pracy ma złe nastawienie do pacjenta miałam z nią stycznosc 2 razy i za kazdym razem była po prostu wredna chamskie odzywki

Niekompetentna, 'pyskata', i nie potrafi stwierdzić ciąży w 3 miesiącu! Nie polecam, absolutnie!

Trzy lata temu rodzilam synka w szpitalu na mickiewicza i ta Pani doktor mnie zbadala ze cala reke wsadzila bol byl niesamowity widziala to wtedy polozna szybko pobiegla po innego lekarza a juz przy narodzinach dziecka oparla sie na lokciach na moim brzuchu i chciala dziecko wycisnac i wtedy lekarz inny ktory tez byl przy porodzie wyprosil ja ona niejest lekarzem tylko sadysta nikomu jej nie polecam nawet najgorszemu wrogowi .Moze kiedys to przeczyta i zmieni traktowanie swoich pacjetow

do tej pory mialam negatywne zdanie o pani doktor, nie mile komentarze, zlośliwe uwagi, badanie dosc po macoszemu, drogie leki, brak jakiegokolwiek kontaktu, juz nie mowie o tym zeby powiedziala co mi jest i po co mi takie drogie leki. jednak po wczorajszej wizycie jestem w szoku. pani doktor zrobila mi wszystkie badania jakie chcialam, wytlumaczyla ze wiecej nie trzeba, badania praktycznie nie poczułam, wyjasnila mi wszystko dokladnie. szkoda ze za jakis czas bedzie na zwolnieniu. mam nadzieje ze zmiana bedzie na stałe

szkoda ze za jakis czas bedzie na zwolnieniu.
mam nadzieje ze zmiana bedzie na stałe

Strasznie niemiła wręcz chamska nie polecam nikomu

Strasznie niemiła wręcz chamska nie polecam nikomu

Prowadzi mnie od początku ciąży i przy żadnej wizycie nie była ani nie miła ani arogancka a wręcz przeciwnie pomaga wstać zawsze uśmiechnięta i sympatyczna wszystko wyjaśnia tak więc nie mam co do tego lekarza zastrzeżeń. Może to to że ja leczę się u niej prywatnie:)

nie polecam tej pani, choć miałam z nią styczność tylko w szpitalu na mickiewicza.złośliwe komentarze to norma.

Bylam u tej Pani pare lat temu jeszcze jako nastolatka,mimo iz w tej przychodni pracowal ktos z mojej rodziny Pani doktor nie zadala sobie trudu zeby byc mila,Jak powiedzialam jej ,ze rozpoczynam wspolzycie i chciala bym tabletki,ale takie od ktorych nie utyjeto uslyszalam cyt"to tzreba sie nie obzerac" .To nie jest nawet przecietny lekarz.ale wtedy byla dyrektorka przychodni na al.pokoju i czula sie bezkarna.Nie wiem jak jest teraz?Moze w koncu ktos sprowadzil ja na ziemie ;)

ja odwiedziłam Panią doktor dosyć dawno to była moja pierwsza i ostatnia wizyta.... byłam po badaniu tak obolała że przez tydzień odczuwałam tą wizyte... odradzam. Poprosiłam o przepisanie tabletek antykoncepcyjnych które brałam lecz pani doktor stwierdziła że da mi lepsze - nie szkodzi że tamte brałam od 2 lat ... to nie ma znaczenia...

Arogancka, zarozumiała, niemiła dla pacjentek i dodatkowo sprawia ogromnie dużo bólu przy badaniu. I jeszcze te komentarze(!) ze strony p. doktor pod adresem pacjentki. Poczekalnia do tej pani jest coraz bardziej wyludniona. No nie tak się pacjenta do siebie zjednuje, nie tak...