Lekarze Leszno

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Skorliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARTES" Sp. zo.o.
ul. Jana Kasprowicza 4
64-100 Leszno

Kompleksowa obsługa, fachowa porada, dostępne ceny

lekarz Małgorzata Wojciak

Anestezjolog

64-100 Leszno

Dziękuje za ratowanie mojego taty Leszka W. Pani działania utwierdziły mnie w przekonaniu, że są prawdziwi lekarze.
Opinia dodana przez: A

lekarz Maciej Mańczak

64-100 Leszno

Z całego serca mogę polecić dr. Mańczaka. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z równym zaangazowanuem. Ilość poświęconego czasu jest adekwatna do danego schorzenia oraz ze spokojem tlkumaczy jaki jest powód doskwierających dolegliwości. Prawdziwy lekarz z powołania na którego zawsze można liczyć.
Opinia dodana przez: GWIAZDA

lekarz Andrzej Góźdź

Lekarz medycyny pracy

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

Bardzo miły i konkretny lekarz. Kompetentny, wysoka kultura osobista, empatyczny i wyrozumiały człowiek.
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Tomasz Pieczyński

Łanowa 67
64-100 Leszno

Byłam u Pana doktora na usunięciu dwóch zębów :) Bałam się tego panicznie,a że słyszałam że Doktor wspomaga się laserem to w końcu zdecydowałam się iść.I nie żałuję , Pan doktor usunął mi zęby praktycznie bezboleśnie i ekspresowo. Był także na tyle miły ,że specjalnie dla mnie otworzył zakład w sobotę i zrobił mi to "po godzinach" otwarcia.Przemily czlowiek! Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka
pani doktor z uwagą słucha pacjenta.odpowiada na jego pytania a przede wszystkim przejmuje się stanem jego zdrowia.zleca odpowiednie badania.jest bardzo kompetentna i co ważne sympatyczna

Andrzej Okoń

Stomatolog, Ortodonta

Leszczyńska Lecznica Stomatologiczna "DENT"
Grodzka 7
64-100 Leszno

LEKARZ Z POWOŁANIA WZBUDZA ZAUFANIE.POŚWIĘCA PACJENTOWI WIĘCEJ CZASU NISZ NALEŻY .NIE PATRZY NA BIZNES TYLKO JAK NA CZŁOWIEKA.TYLKO NFZ OGRANICZA MU ILOŚĆ PACJENTÓW.NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.SAMEMU SIĘ TRZEBA PRZEKONAĆ.

Barbara Tarlaga

Położna

64-100 Leszno

Mieliśmy to wielkie szczęście, że przy porodzie naszego dziecka była właśnie Pani Basia, która jest położną z powołania! Przy porodzie Pani Basia panuje nad wszystkim, dokładnie wie co trzeba zrobić oraz "dyryguje" tym co robić maja inni (mama i tata). Cały czas stara się ulżyć w bólach przyszłej mamy, wspiera oraz dodaje otuchy i odwagi!!! Wspaniała kobieta i położna! Po porodzie bardzo często zagląda do swoich podopiecznych (matki i dziecka) ...

lekarz Bogumiła Szymak-Pawełczyk

Internista, Kardiolog

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

Dobre podejście do pacjenta przez p. doktor. Dobrze wszystko wytłumaczy. Miła, uprzejma , odpowie na każde zadane pytanie. Polecam
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Joanna Szałkowska-Sobczyk

Kard. Wyszyńskiego 52
64-100 Leszno

Bardzo polecem Panią Doktor - jest miła, cierpliwa i dokładna. Wyrwała mi siódemkę. Nic nie bolało i nie miałam żadnych komplikacji pozabiegowych.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Andrzej Śliwka

NZOZ Medicor Centrum Zdrowia
Warszawska 8/8
05-083 Leszno

Jest to bardzo dobry specjalista, kompetentny i konkretny, zna się rewelacyjnie na swojej pracy, potrafi wytłumaczyć w jaki sposób będzie przebiegać leczenie , jest perfekcjonistą :) Pomimo wspaniałego doświadczenia, wyróżnia się tym, że jest bardzo miły, przesympatyczny i ma bardzo dobre podejście do pacjenta :) . Naprawdę jest godnym polecenia :) Dzięki operacji wykonanej prze tego dr. :) mogę normalnie funkcjonować :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Marian Jan Zieliński

Internista, Lekarz konsultant ZUS

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie i Diagnostyka "MERIDIAN"
Święciechowska 1
64-100 Leszno

Leczę się u doktora Zielińskiego od ponad 20 lat. Zawsze doskonale radzi sobie z różnymi dolegliwościami internistycznymi oraz z kręgu chorób tarczycy pojawiającymi się u mnie i mojej rodziny. Doskonały diagnosta i oddany lekarz..

lekarz Sławomir Cieśla

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Na Skarpie 24
64-100 Leszno

Szybko sprawnie pomaga kobietom. Nie naciągane na jakieś niepotrzebne badania. Miły uprzejmy. Na NFZ. Bezinteresowny

Barbara Terlaga

Położna

lek. dent. Barbara Danek-Klamke

Prywatny Gabinet Lekarski
Kurpińskiego 1
64-100 Leszno

Polecam. Lekarz z powołania. Znajdzie czas dla każdego. Leczy, usuwa jak trzeba to wstawi : - ) Bdb stomatolog w Lesznie.
Opinia dodana przez: Marlena

Barbara Smereka-Gacek

Onkolog

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Dziękuję Pani za wspaniałą opiekę i profesjonalizm podczas pobytu mojej mamy w szpitalu, podziwiam i wychwalam profesjonalizm i wyrozumiałość Pani zespołu na oddziale. Jeżeli ktoś twierdzi że trzeba jechać do wiekszego miasta do jakiegoś profesora, że pieniądze coś więcej pomogą to mówię szczerze i bez ogródek że jest w wielkim błędzie. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Kamilla Jakubowska

Rehabilitant, Pediatra

Os. Wieniawa 58 A
64-100 Leszno

Bardzo z całego serca polecam panią doctror miła uśmiechnięta pełna empati moja córeczka ją uwielbia. Moja córeczka zazwyczaj płaczę u lekarzy a u pani Kamili zero płaczu sam uśmiech polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marcin Błaszkowski

Dermatolog

Centrum Zdrowia Kobiety "Medmar"
Starozamkowa 18a
64-100 Leszno

Profesjonalne podejście. Pan Doktor Marcin postawił trafną diagnozę na pierwszej wizycie. Wcześniej przez prawie 2 lata nikomu się to nie udało! Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Henryk Laskowski

Internista, Kardiolog

Zespół Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "Patronaż" Sp.C. w Lesznie
Marcinkowskiego 5A
64-100 Leszno

Porządny - kardiolog dzięki niemu, żyję dziś normalnie.Trafne diagnozy-kompetentny- cierpliwy- wysłucha- wytłumaczy skieruje gdzie trzeba poświęca- dużo czasu dla każdego pacjenta bardzo uprzejmy ,serdecznie i pozytywnie nastawiony do pacjenta .Polecam wszystkim szukającym dobrego Kardiologa- sto procentowy, bardzo wysokiej klasy specjalista, ledwo chodziłem na drugie piętro a teraz biegam na czwarte po wstawieniu stendów.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Jakub Sroczyński

Otolaryngolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Świetny lekarz, wspaniały człowiek. Bardzo nam pomógł. Polecam gorąco, zwłaszcza "trudnym" pacjentom. Gdy zorientował się, że przyjeżdżamy na wizytę z Lublina do Poznania dołożył wszelkich starań żebyśmy otrzymali jak najwięcej za jednym wyjazdem. Druga wizyta, która odbyła się już po miesiącu dała nam więcej niż 3 lata jeżdżenia do słynnego światowego centrum w Kajetanach.
Opinia dodana przez: Zbigniew