Lekarze Leszno

lek. dent. Dariusz Biernat

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Osterwy 15
64-100 Leszno

Nie używa rękawiczek oraz maseczki podczas wykonywania czynności medycznych. Ciężko się dostać do tego dentysty- nawet z nagłym silnym bólem terminy na za 3 tygodnie, ale jakimś dziwnym trafem dużego tłoku w poczekalni nie ma, nie raz nawet nie było nikogo przede mną albo po mnie. Skupia się jedynie na chorym zębie, a nie dba o resztę (nie proponuje np. ściągnięcia kamienia, nie instruuje jak dbać o dziąsła, jeśli nawet ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Maria Blachnierek-Wasielica

Gastroenterolog

telefon:655296262
ul.55 PP 8
Leszno

Polecam Panią Marię. Bardzo dobry lekarz,mimo że odbyłam pierwszą wizyte od razu przepisala mi odpowiednie leki. Od ponad 10ciu lat meczylam się z zespołem jelita nadwrazliwego (wzdecia i bóle nie do wytrzymania)Mimo wczesniejszych badań gastroskopii,koloniskopii usg itp nie trafiono z odpowiednimi lekami. Teraz czuję się znakomicie,mam więcej energii, bóle przestały dokuczac. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Weronika Piotrowska

Os. Wieniawa 58 A
64-100 Leszno

Profesjonalne podejście Pani Doktor, dzieci z przyjemnością przychodzą na wizyty. Nie ma przesady w niepotrzebnych lekach, stawia na naturalne sposoby, które bardzo dobrze się sprawdzaja. Podczas wizyty oprócz badania małego pacjenta, edukuje rodziców co owocuje w przyszłości. Bardzo serdecznie polecam 🙂
Opinia dodana przez: Jagoda
Zadzwoniłam rano w sobotę czy lekarz nas przyjmie bo dziecko kaszlało nam w nocy , lekarz uprzejmy poprosił abyśmy przyjechali w południe :) zero kolejek w przychodzi , weszliśmy o 12 . Lekarz osłuchał dziecko , sprawdził gardło , na szczęście wszystko ładnie , czysto :) pan Doktor pokazał jak odciagac gile z nosa . Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z wizyty :) polecamy Pana Doktora z czystym sumieniem. PS ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Katarzyna Kuczkowska-Jeske

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

chrobrego
Leszno

Miła i uprzejma. Faktycznie potrafi słuchać, jednak zapisała mi leki, których inni lekarze nie polecają.Po co zapisywać antybiotyk, który pomaga na jedno schorzenie, a powoduje inne problemy, skoro na rynku jest mnóstwo różnych medykamentów!Poza tym w przychodni panuje fatalna organizacja, nie dość, że się płaci za wizytę to jeszcze się na nią czeka 2 godziny!

lek. dent. Rafał Obremski

Francuska 25
64-100 Leszno

Bardzo dobry dentysta . Wyrywał mi dwa zęby nawet nie zauważyłam kiedy. potrafi poprawić atmosferę miły kompetenty i wart każdej ceny
Opinia dodana przez: Dorota

Jarosław Kaźmierczak

Anestezjolog, Medycyna estetyczna

Medlook
Lipowa 59
64-100 Leszno

Fantastyczny Lekarz, kompetentny, uprzejmy, profesjonalista w każdym calu. Poświęcił mi tyle czasu ile było potrzeba, odpowiedział wyczerpująco na każde moje pytanie, dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegało znieczulenie. Dziękuję Doktorze za opiekę.

lekarz Wojciech Motwicki

ulica Karasia 10/2
64-100 Leszno

Bardzo dobry lekarz. Szybka i fachowa diagnoza. I szybko wykonany zabieg. Lekarz z powołania i jest profesjonalnym chirurgiem. Polecam! I jeszcze raz dziękuję za przeprowadzony zabieg😉
Opinia dodana przez: Łukasz Muszkieta

lekarz Krzysztof Jedrzejczak

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

Nie polecam. opryskliwy, wręcz chamski nie tylko dla pacjentów, ale i pań pielęgniarek.Poproszony o konsultację, po wielu trudach raczył zjawić się i w sposób, który nie przystoi nie tylko człowiekowi, ale przede wszystkim lekarzowi komentował stan pacjenta, badania nie wykonał, bo by się przemęczył ( w szpitalu na NFZ, prywatnie pewnie byłby pozytywnie nastawiony do pacjenta).
Opinia dodana przez: aga

lekarz Danuta Wesołek

Pediatra, Neurolog dziecięcy

ul. Artyleryjska 8 A
64-100 Leszno

Byłam z synem, super polecam ,czekamy na następna wizyte i to na NFZ,przyjęci zostaliśmy tak jak byśmy byli prywatnie.
Opinia dodana przez: edyta

dr n. med. Andrzej Brynczak

Gabinet Lekarski Andrzej Brynczak
Piekarska 1
Leszno

Do dr Brynczaka trafiłam losowo, w przychodni, w której pracuje. W pierwszym kontakcie cechuje się wysokim poziomem kultury osobistej, uprzejmościa. Zleca wszystkie niezbędne badania. Raz zdarzyło się, że przypomniałam mu o recepcie, kt obiecał wystawić. W czasie badania ginekologicznego stara się byc delikatny, ale moje odczucia bólowe skomentowal nie jako ból a skurcz mięśni. W moim odczuciu bardzo oszczędny w odpowiedziach na moje pytania jako pacjentki. W/W cechy odczuwam jako ...

lekarz Leszek Żuchowski

Kiepury 8
Leszno

Polecam pana doktora wszystkim tym którzy w planie mają usunąć sobie żylaki u nóg.Ja właśnie jestem miesiąc po takiej operacji i jestem bardzo zadowolony.

lekarz Wojciech Slabiak

indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
korcza 3
Leszno

kompetentny,życzliwy godny zaufania lekarz POLECAM !!!

lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Pani doktor bardzo miła oraz kompetentna. Na wizycie poświęca dużo czasu. Szybka reakcja na wykryty problem.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Marek Grabarczyk

Szymanowskiego 44
64-100 Leszno

Bardzo miły i kompetentny p Doktor. Polecam wszystkim zestresowanym pacjentkom! Żartuje a tym samym zapomina się o stresie, ma się chęć przyjść do niego ponownie.

lekarz Jacek Hendzelek

Muśnickiego 4
64-100 Leszno

Pań Doktor jest cierpkawy do dziecka, wspomaga naturalnymi produktami. Nie ma różnicy czy prywatnie czy na NFZ.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Marta Kuźmiak

Psychiatra

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Polecam dobrze dobrane leki. Dokładny wywiad lekarski. Profesjonalizm Skrupulatność Wysokie kompetencje
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Bartosz Sokół

Neurochirurg

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Słowiańska 20/2
Leszno

Jestem żoną pacjenta leczonego przez Pana Docenta i nie mam słów uznania .Zawsze pomocny,opierający się na twardych faktach medycznych bardzo dokładnie i skrupulatnie tlumaczy i wspiera w leczeniu. Mąż przeszedł operację i żyję dzięki "złotym rękom" swojego Profesora. Polecam lekarza i oddział neurochirurgii w Szpitalu im J.Strusia w Poznaniu gdzie wszyscy oddają kawał serducha by ratować naszych bliskich.
Opinia dodana przez: Małgorzata P

dr n. med. Ewa Kujawska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Oby więcej takich lekarzy. Pełen profesjonalizm i życzliwość.

lek. dent. Mateusz Salicki

ul. Andrzeja Frycza Modrzewskiego 1
64-100 Leszno

Dentysta na wizycie sympatyczny, uprzejmy, jednakże spory minus za to, że nie przyjął dziecka (które chodziło do niego wcześniej) z bólem i ropą. Nawet nie odpisał na SMS
Opinia dodana przez: Aurelia