Lekarze Leszno

dr Andrzej Pietrzak

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

Dr Pietrzak to bardzo dobry lekarz. Zapewnia komfort i szacunek pacjentce. Trafiłam do niego trochę przypadkiem, bo byłam w tym samym miejscu z dzieckiem u ortopedy. Naprawdę kompetentny ginekolog

lekarz Henryk Mazurek

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Nie mam z tym panem dużego doświadczenia, bo tak naprawdę tylko mnie zszywał po porodzie, ale jestem zachwycona! Jedną z rzeczy, których najbardziej się bałam było właśnie szycie. Nie byłam łatwą pacjentką, bo byłam strasznie spanikowana. Pan doktor cały czas zagadywał, żeby odwrócić moja uwagę. Samo szycie- mistrzostwo. :)
Opinia dodana przez: Magdalena
Rewelacyjny lekarz! Chodzimy do niego z dzieckiem, ma super podejście do maluchów, nie spieszy się, nie pogania, po zbadaniu dziecka wszystko tłumaczy wręcz łopatologią, że nie ma szansy nie zrozumieć nawet przy największych nerwach. Nie jest też naciągaczem - wizyt jest tyle ile potrzeba, a nie kolejna i kolejna, bo za to jest kasa. Gorąco polecam zwłaszcza do noworodków na kontrole bioderek. Lepiej trafić nie można :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Roman Pioterek

WSzZ Leszno
Francuska 91
64-100 Leszno

jest to lekarz z powolania bardzo dobrze sie zajmuje pacjentem swietny specjalista bardzo mily polecam bardzo

lekarz Paweł Caputa

Onkolog

Wojewódzki Szpital Zespolony
Leszno

Wspaniały lekarz a przede wszystkim człowiek, który nawet w beznadziejnej sytuacji potrafi dodać otuchy. Przez prawie 9 lat był lekarzem mojej mamy, wiele zawdzięczamy doktorowi i jestem bardzo wdzięczny za wszystko co zrobił dla mamy. Chapeau bas.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Ewa Lisewska

ulica Zielona 20 A
64-100 Leszno

Bardzo dobra lekarka, jestem zadowolona z leczenia. Na pewno godna polecenia :)

lekarz Danuta Pawelczyk

Neurolog

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Poznałem Panią doktor podczas pobytu w szpitalu.Pełna empatia uśmiechu w stosunku do pacjenta wysłucha i tłumaczy schorzenie i jak dalej postępować w dalszym leczeniu Polecam z całego serca!!!

lekarz Joanna Kordusiak

NZOZ Medical Opieka Całodobowa
ulica Chrobrego 48
64-100 Leszno

Do Pani Doktor trafiłem z polecenia w bardzo trudnym okresie mojego życia. Ogólnie nie wierzyłem w zapewnienia, że to coś pomoże albo zmieni, jednakże... Od wejścia Pani doktor była bardzo miła i miała kojący nerwy głos, zadawała pytania w sposób który mnie nie krępował, czułem że jestem zrozumiany z moimi problemami i uwierzyłem w zapewnienia, że kuracja jest możliwa i będzie bardzo skuteczna. Po miesiącu na kolejnej wizycie byłem już ...
Opinia dodana przez: Luc

lekarz Marcin Naumowicz

Neurochirurg

Medical
Chrobrego 48
64-100 Leszno

Bardzo kompetentny lekarz, zawsze uprzejmy, rzeczowy, cierpliwie tłumaczący stan pacjenta, zawsze do dyspozycji w celu udzielenia informacji, co w czasach pandemii, kiedy brak dostępu do pacjenta bardzo wspierające, zresztą Panie pielęgniarki też bardzo życzliwe, troskliwe, Dziadek zaopiekowany, bardzo dziękuję za opiekę nad pacjentem jestem pod ogromnym wrażeniem szybko udzielonej pomocy, bez względu na wiek pacjenta. Ps. nie widziałam Pana doktora na oczy, nie, nie jest moim znajomym, jestem pod ogromnym ...
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Włodzimierz Dwornik

NZOZ- PZP MEDULLITUS- LESZNO UL.KARASIA 20
os. Wieniawa 29 lok. 1
64-100 Leszno

Nie znałam doktora aż tak długo ponieważ dopiero zaczęłam się u niego leczyć, byłam u niego w marcu na pierwszej wizycie i teraz miałam mieć drugą. Mimo tak skromnej znajomości muszę przyznać, że wywołał na mnie bardzo dobre wrażenie, wspaniały człowiek, lekarz i faktycznie przyjaciel bo tak właśnie się czułam podczas wizyty u niego..jest mi bardzo przykro że odszedł, żałuję że nie było mi dane lepiej go poznać i leczyć ...
nie ma Go już z nami ...pracowałam z Nim i bardzo za Nim tęsknię ale czasem rozmawiam z Nim jak mi smutno...brakuje mi tego jego "dziecko drogie"...

lekarz Sławomira Bajsert

ul.dowbora musnickiego
64-100 Leszno

świetne podejście do pacjenta, pani doktor jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, po prostu pediatra z powołania!
Opinia dodana przez: pacjent

lek. dent. Dobrochna Fiebich

Ortodonta

Fident
Puławskiego 8
64-100 Leszno

Bardzo sympatyczna i miła osoba.Spokojna i uśmiechnięta.Polecam szczególnie dla dzieci.Dokładnie zajmuje sie problemem.Tłumaczy i wyjaśnia wszystkie wątpliwości związane z leczeniem.

dr n. med. Tomasz Trzeciak

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Testowałem różnych lekarzy w Poznaniu i okolicach łącznie ze słynna klinika. Nikt jednak nie podszedł tak rzetelnie do problemu mojego kolana. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Doktorze. Niedosyc ze prawdziwy fachowiec to jeszcze miły i sympatyczny człowiek . Polecam w 100%!!!!
Opinia dodana przez: Maciej

mgr Edyta Modzelewska

Psychoterapeuta

leszno, ul chrobrego 48
64-100 Leszno

Pani psycholog Modzelewska jest naprawdę kompetentną i bardzo uprzejmą psychoterapeutką. Z ogromną przyjemnością mogę polecić każdemu
Opinia dodana przez: K.

lekarz Alicja Rutkowska-Suchorska

Psychiatra

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Fantastyczna Pani Doktor. Wysłucha, doradzi. Poświęca wystarczająco czasu pacjentowi. Przemiła. Pomogła mi bardzo pokonać depresję. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Jadwiga Żuchowska

Dermatolog

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

konkretne i rzeczowe podejście do problemu alergii skórnej u niemowlaka, tutaj otrzymałam skuteczną pomoc

lekarz Grażyna Leśniewicz

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepodległości 94 lok. 6
64-100 Leszno

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor stawia trafne diagnozy, nie żałuje czasu (i cierpliwosci słuchania) pacjentowi. Zawsze chętna do pomocy i życzliwa.
Opinia dodana przez: Libra

mgr Grażyna Kijowska-Wein

Psycholog, Psycholog dziecięcy

ul.dowbora musnickiego
64-100 Leszno

Zrezygnowałam z terapii, ponieważ Pani psycholog kompletnie zdeprecjonowała mój problem, czułam się bardzo niezrozumiana, wyszłam z płaczem przez to, co mi Pani psycholog Kijowska-Wein powiedziała
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krystyna Tarnawa