Lekarze Leszno

lekarz Ewa Bartela

Internista, Kardiolog

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Pani Doktor bardzo miła, spokojna, konkretna. Dokładnie wszystko tłumaczy. Potrafi wysłuchać pacjenta. Jestem jej pacjentką od 2 lat. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Sadaj

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Diagnostyka Medyczna "MERIDIAN"
Narutowicza. 63B
64-100 Leszno

Najlepsza pani doktor na świecie wyslucha pacjenta i zrobi wszystko żeby pomóc pacjentowi dobrze do stosuje leki aby pacjent czuł się lepiej
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Rafał Wawrzyniak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Lekarz i jako człowiek godnego zaufania.Polecam ,dba o pacjenta.Jest uprzejmy ,miły .Zawsze pomocny.Jeszcze nie odmówił nikomu pomocy.gorąco pozdrawiam
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Przemysław Bartkowiak

ulica Kiepury 8
64-100 Leszno

Pan doktor jest lekarzem kompetentnym znajacym się na swoim fachu poza tym jest bardzo sympatycznym czlowiekiem.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Ryszard Sudolski

Internista, Lekarz rodzinny

Muśnickiego 4
64-100 Leszno

Od prawie 30 lat jesteśmy z mężem pod opieką Doktora Ryszarda Sudolskiego..Ciepły ,życzliwy . Umie słuchać. Nigdy przez te wszystkie lata nie okazał zniecierpliwienia.Wielka kultura osobista ,wspaniały lekarz i człowiek. Trafna diagnoza i poświęcony czas pacjentowi.Nie zmienił go czas. Takich lekarzy jest mało. Za całą pomoc,dobroć z serca dziękujemy. Jest Pan wspaniałym Lekarzem i człowiekiem.
Opinia dodana przez: Alina Bartkowiak

dr n. med. Kacper Judka

64-100 Leszno

W styczniu 2020 roku miałam wykonany zabieg operacyjny usunięcia ganglionu na nadgarstku na prawej ręce przez dr Kacpra Judkę w Leszczyńskim Centrum Medycznym Ventriculus w Lesznie. Przed zabiegiem wszystko dokładnie wytłumaczył. a sam zabieg przebiegł szybko, sprawnie i bezboleśnie. Pan dr Kacper Judka to wspaniały człowiek. Bardzo miły, serdeczny,zawsze uśmiechnięty. Umie wszystko spokojnie wytłumaczyć pacjentowi. Pana doktora cechuje ogromna wiedza, fachowość i kompetencja. Krótkie oczekiwanie na zabieg, Super atmosfera podczas ...
Opinia dodana przez: Monika

Robert Kurzawiński

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

64-100 Leszno

Świetny specjalista, zdecydowanie polecam. Bardzo pomocny, uprzejmy, przykuwa szczególną uwagę do problemu oraz bardzo szybko stawia trafne diagnozy, a co tym idzie leczenie.
Opinia dodana przez: Anomin
Przyjemny, kulturalny lekarz. Kilka dni temu ponad pół godziny oczekiwania na wizytę, ale takie rzeczy się zdarzają. Niestety bardzo wzrosła cena - 300zł, w tym 50 za zwolnienie ciążowe :( wizyta co 4 tygodnie to naprawdę spore wyzwanie dla portfela przeciętnej kobiety.
Opinia dodana przez: AR
Dr Przezbór jest perfekcjonistą w każdym calu- miałam już kilka zabiegów, z każdego jestem w pełni zadowolona. Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczek na czole wykonane tak, że od razu po zabiegu nie widac, ze kiedykolwiek tam były! Żadnych górek, nierówności. Liposukcja z transferem do piersi bez bólu, blizn, z podwójnym efektem. Lasery tez najwyższej klasy, no i bezbolesna depilacja🤩
Opinia dodana przez: Dorcia

lekarz Wojciech Słabiak

EKG, Pediatra

Juranda 20
64-100 Leszno

Wspaniały lekarz, lepszego nie znam. Korzystam z pomocy w razie choroby już kilkanaście lat z całą moją rodziną. Zawsze stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Elżbieta Ciszewska

Alergolog

64-100 Leszno

Leczę się niecałe pół roku i zdecydowanie widać poprawę. Polecam!

lekarz Lidia Dymalska-Kubasik

Endokrynolog, USG

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "SKARBOWA" Sp. z o.o.
ulica Skarbowa 3
64-100 Leszno

Od 13 lat leczę się u p.Doktor i żadnych zastrzeżeń jestem bardzo zadowolona .Konktretna ,fachowo wszystko tłumaczy i oczywiście bardzo uprzejma z miłą chęcią wchodzi się do gabinetu.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Andrzej Świderski

Nefrolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

świetny specjalista, kompetentny, zajmuje się pacjentem kompleksowo,bardzo uprzejmy,wizyta przebiega bezstresowo,

dr Krzysztof Działak

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

Bardzo miły i uprzejmy lekarz,mialam z nim kontakt bedąc w leszczyńskim szpitalu nikt tak jak on nie zajął się mną, wzbudza zaufanie, wszystko dokładnie tłumaczy, nie bagatelizuje żadnych problemów zdrowotnych pacjentki, które może wydają sie da innych błahe a dla pacjentki uciążliwe i bolesne.

dr Krzysztof Działak

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

Bardzo super lekarz Prowadził mi dwie ciąże jestem zadowolona

mgr Karol Mulczyński

Dietetyk

Gabinet dietetyczny mgr Karol Mulczyński
Kiepury 45, (Szpital Wojewódzki), budynek poradni, pokój 119
64-100 Leszno

Ja byłam u pana dietetyka i nie zgadzam się z opinią pana Romka. Pan Karol zawsze pyta o wszystko, o upodobania w jedzeniu, na co jest się uczulonym, badania również woła,układa dietę indywidualnie, a te kartki co daje daje przykład diety i naprawdę bardzo dużo informacji, i ta kwota którą bierze nie jest dużą kwotą. Więc nie wiem co przedmówca oczekuje od pana Karola? Bo ja byłam u wielu dietetyków ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Krzysztof Szulc

Neurolog

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

bardzo dziękuję za profesjonalizm..... i za Profesora z Poznania również. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Barbara Franka-Goździecka

Zespół Pielęgniarek Środowiskowo-Rodzinnych "Patronaż" Sp.C. w Lesznie
Marcinkowskiego 5A
64-100 Leszno

Super lekarz. Leczę u tej lekarki dzieci od kilku lat i jestem bardzo zadowolona

lekarz Janusz Biernat

Poradnia Profilaktyki,Leczenia i Terapii Uzależnień
Przemysłowa 27
64-100 Leszno

Profesjonalizm pod każdym względem. Lekarz godny polecenia. Nic dodać nic ująć. Wiecej takich fachowców.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Kinga Moskal

Lekarz medycyny ratunkowej

Zamenhofa 113/5
64-100 Leszno

Bardzo kulturalna i znająca się na swojej pracy p. doktor. Cierpliwa i rzeczowa. Cała ekipa która pełniła dyżur była profesjonalna i pomocna. Myślę że to właśnie lekarz wprowadza taką dobrą atmosferę gdzie chory człowiek czuje się spokojny i zaopiekowany mimo problemów zdrowotnych
Opinia dodana przez: Kasjana