Lekarze Ginekolog Warszawa

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Polecam! Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Operował mnie. Uratował mi zdrowie i życie. Miałam raka złośliwego. Bedąc pod Jego opieką czułam się bezpieczna. Ma wspaniałe podejście do pacjentki. DZIĘKI PANU DOKTOROWI JESTEM ZDROWA.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Halina Modkowska-Czarnowska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

SUPER LEKARZ,POŚWIĘCA ODPOWIEDNIA ILOŚĆ CZASU PACJENTOWI PODCZAS WIZYTY,KOMPLEKSOWO ZLECA BADANIA,NIC,, NA OKO,,BARDZO UPRZEJMA BEZ HUMORKÓW,BARDZO PLECAM

dr n. med. Piotr Sobiczewski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Fantastyczny lekarz z powołania. Bardzo przejmuje się pacjentami, sprawnie i szybko podejmuje decyzje co do leczenia na podstawie rzetelnie przeprowadzonych badań. Bez żadnych problemów w przypadku nagłej sytuacji załatwia nawet termin operacji. Kontynuuje z zaangażowaniem leczenie po operacji. Jest uprzejmy i dba o dobre samopoczucie pacjentów a w tej specjalizacji bywa to trudne. Lekarz ewidentnie z ogromnym doświadczeniem o czym świadczą przeprowadzane operacje. Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za ...
Opinia dodana przez: ewa

lek. med. Anna Winnicka-Kubów

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Jestem wierną pacjentką pani doktor od kilku lat i nie zamienię jej na nikogo innego! Zawsze jest bardzo uprzejma, delikatnie bada, sprawdza także piersi, dba żeby wszystkie badania były robione wtedy kiedy trzeba. Polecam

lekarz Paweł Milewczyk

Endokrynolog, Ginekolog

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Trafiłam do Pana Milewczyka po roku bezowocnych starań o dziecko. Generalnie inni lekarze rozkładali ręce, badania, które zlecali nie wykazywały żadnych nieprawidłowości. Okazało się, że mam podwyższony poziom prolaktyny. Pan Doktor postawił trafną diagnozę oraz przepisał leki. Powiedział, że w przeciągu dwóch cykli powinnam zajść w ciążę. I tak się stało! Co prawda to dopiero początek, ale jestem dobrej myśli. Mam fachową opiekę, Doktor jest bardzo kompetentny. Zna się na ...
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Mirosława Grodzka

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Wspaniała doktor, gorąco polecam :) Najlepsza ginekolog jaka spotkałam, cieszę się, że na Nią trafiłam:)
Opinia dodana przez: Kamila

lek. med. Monika Jakubiak

Szpital Specjalistyczny Św. Zofii
Warszawa

Cudowna, przemiła osoba, a do tego kompetentna, cierpliwa...polecam, mi prowadziła ciążę, a była to ciąża późna i wysokiego ryzyka, ale wszystko skończyło się szczęśliwie
Opinia dodana przez: Beata

dr Piotr Klimas

CM Babka Medica (Śródmieście)
Słomińskiego 19/517
00-195 Warszawa

Lekarz z dużą wiedzą, empatia, życzliwością. W leczeniu niepłodności nie znalazłam lepszego. Wizyty są zwięzłe, konkretne, wszystko jest jasne i wyjasnione.

lekarz Katarzyna Szlendak-Sauer

Centrum Medyczne LIM
ulica Aleje Jana Pawła II 78
00-175 Warszawa

Najlepszy specjalista w Warszawie, niestety umówienie się na wizytę w publicznej jednostce graniczy z cudem. W bardzo jasny sposób przedstawia wszystkie trudne zagadnienia z dziedziny endokrynologii. Przedstawia wszystkie możliwe opcje, wybór pozostawia pacjentowi. Monitoruje i dba o pacjenta.
Opinia dodana przez: Zuza

lekarz Adam Paplicki

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Sympatyczny, młody lekarz zainteresowany problemem pacjentki. Cierpliwie słucha, nie pogania, doradza, szuka rozwiązania. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zobaczymy jak będzie na kolejnej wizycie.
Opinia dodana przez: newdk

lekarz Agnieszka Banaszek-Wysoczańska

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

bardzo kompetentna, rzeczowa Pani doktor, ogromna wiedza i zaangażowana w leczenie pacjenta, cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania, POLECAM z pełnym przekonaniem, że sama (od kilku lat) jestem w najlepszych rękach!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Mirosław Wielgoś

Wał Miedzeszyński 414A/6/4
03-994 Warszawa

Dokładny, rzeczowy lekarz o ogromnej wiedzy. Konkretnie odpowiada na pytania pacjentki. Bardzo polecam!

lekarz Sylwia Miśta

Dr. Brankowska Sp. z.o.o.
ulica Gagarina 15
00-753 Warszawa

Pani Doktor godna polecenia w 100%. Jest moim ginekologiem od 2011 roku w Grodzisku Mazowieckim, aktualnie prowadzi moją pierwszą ciążę. Jest delikatna, skrupulatna, rzetelna, profesjonalna. Odpowiada na każde dręczące pytanie, wszystko szczegółowo wyjaśnia . Woli zapobiegać niż leczyć, zleca wszystkie potrzebne badania. Nie boi się skierować do poradni specjalistycznych w celu sprawdzenia ewentualnych zagrożeń popartych niezbyt dobrymi wynikami badań. Nie starszy pacjentek, mogę nawet stwierdzić, że jest swego rodzaju wsparciem.
Opinia dodana przez: Wiola

lek. med. Ewa Chotkowska

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Byłam u dr Chotkowskiej na pierwszej wizycie i jestem pod wrażeniem uprzejmosci i profesjonalnego podejscia. Pani dr udzieliła wyczerpujących objaśnień, wnikliwie przejrzała i omówiła wyniki badań i szybko skierowała na zabieg.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Aneta Słabuszewska-Jóźwiak

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22
00-132 Warszawa

Bardzo miła pani doktor, udziela cierpliwie odpowiedzi na zadawane pytania. Dla lepszego zrozumienia i poznania choroby wykorzystuje kartkę i długopis przedstawiając obrazowo jaki jest problem i jak będzie przebiegać leczenie. Z uwagą i spokojnie słucha pacjenta nie spiesząc się i nie wprowadzając nerwowej atmosfery zerkając na zegarek bo za drzwiami czeka następna pacjentka. Dzięki temu dowiedziałam się więcej o swojej chorobie niż tylko informacja, że potrzebna jest operacja i wypisanie ...
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Jerzy Zwoliński

Zwolińscy Med
Puławska 81
Warszawa

Wspaniały lekarz. Pan Doktor prowadził moja trojacza ciążę 16 lat temu i do dziś jeżdżę na kontrolne badania. Niezwykle ciepły i uprzejmy człowiek poświęca dużo czasu na badanie i wyjaśnienie wszystkiego. Polecam Pana Doktora z całego serca.
Opinia dodana przez: Aneta Ukleja

Wacław Śmiertka

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Al. KEN 19 lok 99 wejście od Balo
02-797 Warszawa

Wspaniały lekarz z sercem do pacjenta, spokojnie wszystko tłumaczy i omawia, szuka rozwiązań, kieruje na dokładną diagnostykę. Jeżeli chodzi o operację -złote ręce. Gorąco polecam. Jestem zachwycona.
Opinia dodana przez: M. T.

lekarz Maria Sikora-Tańska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5
02-791 Warszawa

Pni doktor rzeczywiście jest przemiła, wzbudza zaufanie. Natomiast osoby nastawione na kompleksową obsługę będa trochę zawiedzione. Wizyty polegają na analizie przyniesionych badań oraz sprawdzeniu stanu pochwy za pomocą metalowych wzierników wielokrotnego użytku. Gabinet nie jest zbyt dobrze wyposażony - prócz rozklekotanego łóżka, wagi, metalowych zwierników nie ma tam nic, nawet komputera, w którym można byłoby zapisywać historię pacjentki. Mimo wiedzy i ogromnych kompetencji lekarza bez chociażby prymitywnego USG ciężko jest ...

lekarz Katarzyna Muzyka

Ginekolog, Ginekolog położnik

szpital bielański
Warszawa

Pani dr Muzyka prowadziła całą moją ciążę. Pod Jej opieką czułam się bezpieczna, chociaż ciąża była trudna, była przy mojej cesarce, po bliźnie nie ma śladu. Anioł nie człowiek, będę Jej wdzięczna do końca życia i kiedy patrzę na syna to często myślę o Pani doktor. Szkoda tylko że tak ciężko jest umówić się na wizytę, ale nie poddaję się :)).Serdecznie polecam i pozdrawiam. Sylwia Kusztal.
Opinia dodana przez: zuzia

dr n. med. Małgorzata Kołodziejczak

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

To chyba jedna z najlepszych ginekolog u jakich byłam. Fachowa i rzetelna diagnoza. Szybka reakcja i co najważniejsze miła i życzliwa atmosfera podczas badania i wizyt w gabinecie! Jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Paulina