Lekarze Ginekolog Warszawa

prof. dr hab. n. med. Krzysztof Gawroński

szpital ginekologiczno polozniczy
Warszawa

polecam kazdemu, nigdy nie otrzymalam takiego kompetentnego wytlumaczenia oceny sytuacji i nigdy przez zadnego ginekologa nie zostalam tak dokladnie przebadana

dr n. med. Piotr Marianowski

DantexMed
Nowolipie 25
Warszawa

Podbijam koleżanke i popieram warto wejśc na link z poprzedniego komentarza.
Bardzo miła Pani doktor. Zwykle nie piszę żadnych ocen lekarzom, ale ta Pani na to zasługuje.

lekarz Regina Jędryka

Lecznica INSPOL
ul. Oleandrów 5
Warszawa

Bardzo kompetentna starsza pani doktor, od lat nie podwyższa cen za wizytę w prywatnej placówce aby dać pacjentką szansę na leczenie. Gorąco polecam. Olga

lekarz Józef Głodziński

Rzędzińska 21
01-368 Warszawa

bardzo dobry lekarz mily poswiecaduzo czasu czujesz sie uniegojak u kogos bliskiego taki dobry doktor przy tym bardzo kompetentnyiz zasadami

dr n. med. Ewa Kuś

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Pani Doktor jest bardzo zaangażowana podczas wizyty. To specjalistka z cudownym podejściem psychologicznym do pacjentki. Podczas wizyty nie pospiesza ani nie ponagla. Wykonuje wszelkie potrzebne badania i jest wnikliwa. Z dużą dozą cierpliwości oraz uważności słucha. Udziela szczegółowych odpowiedzi, a posiada imponująca wiedzę w swojej dziedzinie. Jestem bardzo wdzięczna za wizytę, to najlepszy lekarz ginekolog u jakiego byłam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Barbara Kurek

Grochowska 269 lok. 5
03-844 Warszawa

Jestem aktualnie w swojej pierwszej ciąży i Pani Doktor zauroczyła Nas (mnie i mojego Męża) już na naszej pierwszej wizycie. Trafiliśmy tam z polecenia koleżanki.Fakty, które przemawiają za BARDZO WYSOKĄ Kompetencją Pani Barbary to: 1. Bardzo wysoki poziom empatii w stosunku do pacjentów, których widzi pierwszy raz na oczy. 2. Bardzo dokładny wywiad z pacjentem. 3. Bardzo duża delikatność i wyrozumiałość dla pacjentki podczas badania na fotelu ginekologicznym. 4. Informowanie ...
Opinia dodana przez: godzia

Hubert Wójtowicz

Warszawa, ul. Inflancka 6
00-189 Warszawa

Jestem tak szczęśliwa, że po wielu latach chodzenia od jednego lekarza do drugiego trafiłam na dr Wójtowicza. Latami próbowałam zdiagnozować problem nietrzymania moczu, a podczas jednej wizyty z badaniem uroginekologicznym, doktor doszedł do przyczyny problemu i zaoferował różne opcje leczenia. Jestem zachwycona Jego podejściem do pacjenta, wiedzą, szczegółowym objaśnieniem problemu tak, żebym zrozumiała co mi tak naprawdę dolega. Widać, że jest to lekarz, który nie patrzy szablonowo na problem, ma ...
Opinia dodana przez: Asia

dr Ewa Filipp

Szpital Wolski
Kasprzaka 17
Warszawa

Pani Ewa zajmuje sie każdym pacjentem indywidualnie. Ma duze doswiadczenie i jest godna polecenia. Jest uprzejma i zyczliwa. Zleca potrzebne badania. Prowadzilam u niej dwie ciaze i polecam w 100%. Korzystalam z uslug Junony, gdzie przyjmuje dwa razy w tygodniu.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Muszyńska

Śniadeckich 12/16 lok. 12
00-656 Warszawa

Pani Doktor polecam w 100%. Jestem teraz w drugiej ciąży i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Pani Doktor jest bardzo miła, udziela wszelkich pytań i jest ciepła osobą i w dodatku wspaniałym specjalistą. Ja osobiście szukałam lekarza, który nie będzie mnie traktował jak kolejną z listy, a jak pacjentkę, która potrzebuje wsparcia i ludzkiego podejścia. Przeczytałam jedną negatywną opinię o Pani Doktor jednak nie jestem w stanie uwierzyć w to ...

lekarz Anna Łabanowska

Szpital
aleja Solidarności 67
03-401 Warszawa

Bardzo miła pani doktor. Byłam na 1 wizycie w życiu i przebiegła bezstresowo i bezbolesnie. Bardzo polecam Panią doktor - pogodna, rozmowna, komunikatywna. Odpowiada na każde nurtujące pytanie.
Opinia dodana przez: Zuza

lek. med. Maciej Pawlina

Prywatna Praktyka Lekarska
ulica Puławska 67/2
02-595 Warszawa

Trafiłam do doktora z polecenia pani ginekolog, ponieważ wystąpiło u mnie poronienie chybione. Pan Maciej po badaniu i rozmowie dał mi nadzieje na zdrowa ciąże, na prawdę spotkałam wielu lekarzy ginekologów którzy nie powinni mieć styczności z pacjentami a tu- anioł nie człowiek. Czułam ze jestem w dobrych rękach i bardzo szybkie wróciłam do siebie. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Siemiomysł Mirski

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Jestem pacjentka Pana Mirskiego od 15 lat. Na poczatku odwiedzalam go w panstwowej przychodni, odkad nie mam ubezpieczenia w pl, chodze do niego prywatnie przy kazdej wizycie w Warszawie. Bardzo kompetnetny, troskliwy, rzetelny. Polecam wszystkim znajomym. Faktem jest, ze nie mialam nigdy zadnych powazniejszych problemow zdrowotnych, wiec nie wiem jak sprawdza sie w takich sytuacjach. Ale dotychczasowe moje doswiadczenia sprawiaja, ze mam do niego pelne zaufanie.

lekarz Rafał Nowak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet
Borkowska 32A
04-853 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Kiedy do niego trafiłam żeby skonsultować, bo mój leczący miał inny pomysł, trafnie ocenił, zrobił zabieg i jest ok. Jestem od tego czasu tylko jego pacjentką.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Emilia Gąsiorowska

Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka
pl. Starynkiewicza 1/3
02-015 Warszawa

Miałam przyjemność być pacjentką pani doktor w szpitalu na Inflanckiej w Warszawie. .Jestem bardzo zadowolona.Zna się na swojej pracy,godna polecenia i miła.
Opinia dodana przez: Karolina

Marian Lech Malinowski

szpital ginekologiczno polozniczy
Warszawa

Pan doktor, bardzo kompetentny i godny zaufania. USG w 1 trymestrze ciąży przeprowadzone z dużą dokładnością. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Anna Karwan-Płońska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22
00-132 Warszawa

Bardzo kompetentna w swojej profesji. Poza problemami ginekologicznymi interesuje ją ogólny stan zdrowia pacjentki.nawiązuje bezpośredni kontakt z pacjentką w związku z tym wizyta jest zupełnie nie stresująca.
Opinia dodana przez: Janina

lek. med. Karina Matusiak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty
Warszawa

Pani doktor jest najlepszym specjalistą ginekologiem do jakiego kiedykolwiek trafiłam! Bardzo cierpliwie tłumaczy, rozwiewa wszelkie wątpliwości, można z nią porozmawiać o każdym problemie jak z życzliwym człowiekiem, a nie jak z jakimś wyniosłym doktorem z wybujałym ego. Zleca wszelkie niezbędne badania, troszczy się o najmniejszy szczegół, słucha i tłumaczy zrozumiałym dla przeciętnego laika jezykiem. Lecze się u Pani doktor już ok 2 lata, mam za sobą sporo problemów ginekologicznych, w ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Ziółkowski

Kosmetyczno Lekarska Spółdzielnia Pracy Izis Lecznica Nr 10
Marszałkowska 55/73
00-678 Warszawa

Świetny fachowiec, warto pójść choć na jedną wizytę i się przekonać!

lekarz Agnieszka Antczak-Judycka

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Warszawa

Czekałam na wizytę u Pani przez kilka miesięcy w Medicover, były dobre opinie i prawie nie było wolnych terminów. Jestem zadowolona z tego że poczekałam bo na prawdę było warto! Pani Agnieszka wszystko sprawdziła, od razu było zrobione USG, wytłumaczyła mi na jaki zabieg daje skierowanie. Polecam!