Lekarze Ginekolog Warszawa

lekarz Urszula Ruszczyńska

Amedis Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Marszałkowska 19 lok. 6
Warszawa

Znakomity lekarz! Zawsze bada piersi, przypomina o cytologii. Kompetentna i rzetelna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Monika
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ginekolog położnik
                                       prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

prof. dr hab. n. med. Tadeusz Issat

Ginekolog położnik, Ginekolog

BALI CLINIC
Roentgena 44 lok. U1
02-781 Warszawa

Kompetentny, uprzejmy, inteligentny oraz co najważniejsze najlepszy jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju operacje. Warto mu zaufać bo jego umiejętności jeżeli chodzi o zabiegi są niesamowite. Podczas dwóch zabiegów bardzo mnie wspierał i uspokajal i jestem zachwycona jego podejściem do pacjentek, pełnym szacunku wsparcia oraz kiedy można poczucia humoru. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Grażyna Bebelska-Baran

Gabinet Ginekologiczno - Położniczy
Orzycka 8 lok 1A
02-695 Warszawa

Centrum Medicover, Puławska. Polecam bardzo, już po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Nie było zbędnego gadania, wyczerpujace odpowiedzi, nie musiłam prosić się o skierowania, sama skierowła mnie na pabania profilaktyczne, o które to ja zawsze musiłam prosić lekarza.

prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Sawicki

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Profesor Sawicki trafnie i szybko diagnozuje. Robi bardzo dokładne USG.Trafiłam do Profesora z polecenia innego lekarza, ponieważ miałam "dziwny" jajnik. Okazało się, że była to bardzo wczesna faza nowotworu jajnika. Dziś jestem już po operacji, czuję się dobrze. Dzięki szybkiej interwencji drugi jajnik uratowany. Wizytę u Profesora polecam każdej kobiecie - nawet profilaktycznie. Dziękuję Profesorze
Opinia dodana przez: Joanna

prof. dr hab. n. med. Janusz Kretowicz

Obrońców 7
Warszawa

Panie Profesorze, dziękuję za piękną i zdolną córkę. Bez Pana pomocy nie donosiłabym i tej ciąży. A teraz już dorosła moja córka, obroniła doktorat w Szwajcarii. Zofia
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Ryszard Rutkowski

Gabinet ginekologiczny
ul.Kobielska 19
05-077 Warszawa

Po przeczytaniu komentarzy niechętnie szłam do tego lekarza ale gdy już weszłam do gabinetu miłe zaskoczenie. Sympatyczny Pan doktor, przeprowadził szczegółowy wywiad, zrobił bardzo delikatnie badanie, jako że pierwszy raz byłam u Pana Rutkowskiego zdobił dodatkowo cytologie i USG. Poinformował mnie o możliwości zmiany tabletek anty na tańsze o tym samym składzie a co najważniejsze nie patrzył na zegarek podczas wizyty tylko poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam wyjaśniając dokładnie ...

lekarz Sławomir Zrajewski

Pradnia Ginekologiczno-Położnicza
03-914 Warszawa

Mam 26 lat, od 17 roku życia mam nadżerkę, leczyłam się długo w Lublinie w Przychodni Studenckiej ale zawsze słyszałam że to mała nadżerka i nie ma co jej ruszać. Z Lublina przeprowadziłam się do Warszawy i traf chciał że zamieszkałam na Saskiej Kępie i poszłam do przychodni. Pani w recepcji zaproponowała mi dr Zrajewskiego. Jest to bardzo miły lekarz, doświadczony, myślę że kocha to co robi. Przy pierwszej wizycie ...

Małgorzata Sułkowska

BELL-MED
Szeligowska 25
01-319 Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miła i kulturalna, dzieli się najnowszą wiedzą medyczną, potrafi uspokoić, bardzo delikatnie bada wewnętrznie. Świetny człowiek i lekarz. Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam.
Opinia dodana przez: Olga

Małgorzata Ruczka

Ginekolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Lekarska
Madalińskiego 13
02-513 Warszawa

Jestem jej pacjentką już 8 lat i nie zamienię jej na innego lekarza, to lekarz z powołania- kompetentny polecam ja każdemu a zwłaszcza kobietą w ciąży.

dr n. med. Leszek Witkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Medrun Warszawa
al. Niepodległości 107/109
02-626 Warszawa

Genialny Specjalista . Lekarz starej daty . Leczy kilka pokoleń kobiet. Kocha to co robi i dba o zdrowie Kobiety w każdym wieku.

dr Maciej Gawlak

Centrum Medyczne Unicare
ul. Hlonda 2 lok. U8 (wejście od Al. Rzeczypospolitej)
02-972 Warszawa

Lekarz, wcześniej mi nie znany, odbierał mój poród w szpitalu przy Madalińskiego. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki. Bardzo spokojny, miły lekarz, który tłumaczył, co się dzieje, dlaczego i co będzie robił. Sprawiał, że czułam się w pewnych rękach i wiedziałam, że nic się złego stać nie może.

dr Janina Krocin

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska
Waliców 20
Warszawa

Bardzo miła i cierpliwa. Bez pośpiechu wszystko dokładnie tłumaczy.

Elżbieta Jóźwiak

ordynacka
Warszawa

Bardzo dobra pani doktor. Profesjonalna, uprzejma, mam do niej pełne zaufanie. Byłam u niej wiele razy. Zawsze potrafiła mnie wyleczyć z moich dolegliwości. Uprzejma, z klasą. Wyczerpująco tłumaczy wszystkie sprawy, chętnie odpowiada na pytania, wyjaśnia bardzo przystępnie. Polecam z czystym sumieniem. Ta Pani naprawdę wie co robi.
Ktokolwiek zna Pania Doktor wie ze jest niesamowitym lekarzem. Zawsze szybko odpowiada na telefony i pytania, jest bardzo dokladna i fachowa.

lekarz Czesław Godlewski

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

To jest bardzo dobry lekarz! Polecam Go każdemu, jest bardzo delikatny i uprzejmy.

lekarz Agata Horanin-Bawor

Ginekolog, Ginekolog położnik

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

miła, fajny gabinet. wydaje się kompetentna i jest serdeczna. mi pomogła bardzo

dr n. med. Iwona Szymusik

Szpital im. Dzieciątka Jezus
Warszawa

PROFESJONALNIE prowadzona ciąża oraz opieka popołogowa! Podczas każdej wizyty mogłam liczyć na odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.

dr n. med. Sławomir Witkowski

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i chętnie odpowiada na każde pytanie. Jest uprzejmy i miły.

dr Katarzyna Pancewicz

Instytut Matki i Dziecka
Warszawa

28.12.2009 dr Pancewicz odbierała mój poród. Wykazała się ogromną troską i mimo, że nie ja jedyna rodziłam na sali, co chwila przychodziła do mnie sprawdzać czynność skurczową i moje ogóle samopoczucie. Bardzo sympatyczna, dodała mi spokoju i pewności siebie w tej trudnej chwili. Szycie wykonała wzorowo (było chwalone przez innych lekarzy którzy mnie badali w późniejszym czasie). Gorąco polecam.

dr n. med. Jadwiga Dowgiałło-Smolarczyk

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Braci Załuskich 3a lok. 27
01-773 Warszawa

Nie mnie oceniać kompetencje Pani Doktor. Byłam wprawdzie dopiero na jednej wizycie, ale wyszłam bardzo, bardzo zadowolona. Pani Doktor zrobiła ze mną szczegółowy wywiad zdrowotny. Ponadto zbadała mnie niemalże 'od stóp do głów', żaden inny lekarz nigdy tego nie zrobił. Wszystko bardzo klarownie mi wytłumaczyła zanim zdążyłam zadać pytanie a jak już je zadałam równie cierpliwie odpowiadała. Badania wykonuje bardzo delikatnie i naprawdę nie czułam stresu. Mimo kosztowności wizyty wykonałam ...