Lekarze Ginekolog Warszawa

lekarz Magdalena Kowalska

02-677 Warszawa

Pani doktor to przemiła, cierpliwa, ciepła osoba, która dokładnie wyjaśniła mi na czym polega moja dolegliwość. Badanie delikatne i profesjonalne. Wizyta u ginekologa to dla mnie zawsze ogromny stres, a tu po raz pierwszy mogę powiedzieć, że nie czułam skrępowania, wyszłam uspokojona. Każdemu polecam wizytę u pani Kowalskiej. Jest to osoba, która nie jest miła na pokaz, ona chyba naprawdę taka jest - to da się wyczuć po sposobie odpowiadania ...
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Iwona Wójcicka-Bartłomiejczyk

MEDIVA Centrum Medyczne
00-815 Warszawa

Pani dr jest bardzo kompetetnym ginekologiem .Prowadziła moją ciąże .Urodziłam śliczną zdrową córeczkę.Najbardziej zadowaolona byłam z tego że Pani dr jezeli była taka potrzeba sama wykonywała badanie USG.Nie musiałam czekać na to badanie tak jak to sie zdarzało u innych lekarzy którzy nie byli wyspecjalizowani w tej dziedzinie.Z czystym sumieniem polecam Panią dr .

lekarz Elżbieta Elbe-Rysińska

Centrum Medyczne CortenMedic
ul. Krakowskie Przedmieście 24/26
00-325 Warszawa

Jestem po pierwszej wizycie u pani doktor i jestem zadowolona. Pani doktor zleciła dodatkowe badania, ponieważ chcę zacząć brać tabletki, i mam się do niej zgłosić z wynikami.

lekarz Andrzej Iwaniuk

ul. Wąwozowa 22/53
02-796 Warszawa

Z polecenia koleżanek prowadzę u Pana Dr ciążę - mogę tylko potwierdzić opinie, że jest to najlepszy ginekolog na jakiego natrafiłam. Dr Iwaniuk jest bardzo cierpliwy, życzliwy, a co najważniejsze kompetentny w swojej dziedzinie. Każdemu polecam Pana doktora, oby więcej takich lekarzy z powołania :) Ania

lekarz Maria Dębniak-Stachy

Ginekolog, Ginekolog położnik

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

Wybitny lekarz pod kaźdym względem. Miałam wielokrotny kontakt zawsze nadzwyczajny.Szkoda ,ale i na szczęście nie widujemy się w gabinecie zbyt często.
Opinia dodana przez: anna

dr n. med. Maciej Olszewski

Ginekolog onkolog

CENTRUM MEDYCZNE OSTROBRAMSKA
UL. FIELDORFA 40, WARSZAWA, WEJŚCIE OD UL. PERKUNA
04-125 Warszawa

Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację, której bardzo się bałam. Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego, ale jest w pełni profesjonalistą, który bardzo rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.

lekarz Piotr Kukulski

Grójecka 62 a/3
02-334 Warszawa

Byłam na wizytach u pana doktora. Czy prywatnie, czy w poradni kompleksowo zajmuje się pacjentem. Odpowiada na pytania, tłumaczy, sam również zadaje pytania. Pan doktor mnie operował, po operacji rozmawiał ze mną, badał,miał czas dla pacjenta i uśmiech. Bardzo uprzejmy człowiek

lekarz Cezary Grabosz

EfektDent Centrum Stomatologii
ul. Lucjana Rudnickiego 3A/lok. 7 H
01-858 Warszawa

Najlepszy od lat.. jedyny. Doswiadczenie i praktyka na przestrzeni lat czyni doktora profesjanalitą.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Monika Przybyłkowska

Zajęcza 7 lok. 16
00-351 Warszawa

Pani doktor prowadziła moją ciążę już x lat temu (poród w 2010) ale bardzo dobrze i miło ą wspominam :)Później Pani doktor wyjeżdzała na staż , chyba wyjazdowy i kontakt się urwał. Szkoda bo dobrego, sympatycznego ginekologa naprawdę trudno znaleźć.
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Grzegorz Szewczyk

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Serdeczne podziękowania dla dr. hab. n. med. Pana Grzegorza Szewczyka oraz całego personelu Oddziału Ginekologii i Położnictwa WUM, ul. Banacha 1 za szczęśliwie przeprowadzony zabieg operacyjny, wyjątkową empatię, umiejętności i holistyczne spojrzenie na chorego - wdzięczna pacjentka Urszula Markowska z mężem Markiem.
Opinia dodana przez: Urszula Markowska

lekarz Barbara Pawlikowska-Rojewska

ALFA LEK
ul. Nowy Świat 58A.
00-905 Warszawa

Mam bardzo pozytywne wrażenia po wizycie - pani doktor poświęciła mi dużo czasu, starannie zapoznawała się z wynikami badań, prowadziła pogłębioną rozmowę. Czułam, że mam do czynienia z osobą kompetentną i doświadczoną. Doktor wyjaśnia cierpliwie wszystkie wątpliwości, daje rzeczowe informacje. Są lekarze, którzy badają delikatniej, ale w kontekście całej wizyty - kompleksowego podejścia do pacjentki i troski o nią, ten niewielki dyskomfort wydaje mi się nie mieć znaczenia. Naprawdę budzi ...

lekarz Ireneusz Salata

Endokrynolog, Ginekolog położnik

RKK MED Centrum Medyczne
Emilii Plater 25/4
00-688 Warszawa

Pan Profesor jest niezwykle profesjonalny, delikatny, wnikliwy. Znakomicie komunikuje się z pacjentką, wszystko rzetelnie wyjaśnia. Daje poczucie bezpieczeństwa wynikające z ogromnej wiedzy, wieloletniego doświadczenia, jak i również z cech osobowych - empatii, cierpliwości i najprawdziwszego w świecie powołania. Wizyta od początku do końca spełniła moje oczekiwania. Całym sercem polecam Pana Profesora!!!
Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Magdalena Jarczak

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

Najwspanialsza doktor ginekolog jaką znam!!! Ogromne wyczucie pacjentki, podejście do każdego problemu bardzo sumiennie, udzielanie wszelkich informacji dotyczących ciąży i nie tylko w 100%. Nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego ciąże -a dzięki Pani doktor mam cudowną parkę maluszków w domu:) Polecam !!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Alicja Mikłasz-Kupis

Endokrynolog, Ginekolog położnik

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Polecam wszystkim, chodziłam wcześniej do kilku endokrynologów, mam porównanie. Pani doktor tłumaczy wszystkie możliwe przyczyny nadmiaru hormonów, opowiada o tym jakie mamy możliwości leczenia, tak aby pacjent sam mógł zdecydować w jakim kierunku prowadzić leczenie. W razie wątpliwości podpowiada za i przeciw każdej z możliwości. Ma otwarty umysł, pyta o oczekiwania stara się dopasować indywidualne leczenie dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Zuza

dr Aleksandra Zielińska

Mazowiecki Szpital Wojewódzki Sp. z o.o.
ul. Ludwika Kondratowicza 8
03-242 Warszawa

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Polecam. Ma zawsze czas dla pacjenta. Pacjentka czuje się bardzo komfortowo.

lekarz Paweł Pawłowicz

ul prosta 51
Warszawa

Do Pana doktora trafiłam z nietypową i rzadko spotykaną dolegliwością, ciężką do rozpoznania nawet z badania rezonansu magnetycznego. Zbadał mnie dokładnie i wysłuchał. Mimo wielu obaw podjął się skomplikowanej operacji usunięcia nowotworu zakończonej pełnym powodzeniem. Wielu lekarzy z innych szpitali w Warszawie nie chciało albo nie potrafiło mi pomóc. Szczerze polecam tego lekarza. Dzięki doktorowi Pawłowi Pawłowiczowi ze Szpitala Bielańskiego udało mi się odzyskać zdrowie. Uważam, że ma olbrzymią wiedzę ...
Opinia dodana przez: Anna Gruszewska

dr n. med. Anna Ejmocka-Ambroziak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Złoty człowiek. Miła, uprzejma, kompetentna. Na każde zagadnienie poświęca dużo czasu, stara się zgłębić problem. Nie przepisuje niepotrzebnych leków, dba o regularne cytologie, bada piersi. Dodatkowo tworzy więź interesując się również życiem prywatnym pacjentek i pamięta je:) Jest naprawdę przesympatyczna. Badanie nie jest nieprzyjemne. Jest bardzo delikatna. Leczę się u Niej prywatnie na Bachmackiej w Warszawie, więc nie wiem jak się zachowuje i czy w ogóle przyjmuje w państwówce. Mam ...

lekarz Dariusz Włodarczyk

Ginekolog onkolog

bestDent
Powstańców Śląskich 85 lok.u5
01-466 Warszawa

Trafiłam do Pana Dariusza ponad rok temu. Jest świetnym lekarzem, traktuje pacjentów z szacunkiem, zawsze odpowiada na pytania, nawet te które mogą wydawać się głupie. Jeszcze nigdy nie wyszłam od Pana Doktora zawiedziona czy zaniepokojona, ma ogromną wiedzę i świetnie z niej korzysta. Poświęca na każdego pacjenta tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Seweryn Trojanowski

ulica Zamiejska 17
03-580 Warszawa

Niesamowicie kompetentny, sympatyczny, pomocny i wrażliwy na ludzkie potrzeby Specjalista. Odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania, prowadzi dokładny wywiad i potrafi bardzo uważnie słuchać. Bez wahania mogę stwierdzić, że jest to najlepszy ginekolog jakiego znam. Prawdziwy lekarz z powołania, brakuje słów żeby opisać jak bardzo nastawiony jest na to, by pomagać innym. Oby więcej było takich specjalistów jak Pan Doktor Trojanowski. To nie tylko wspaniały lekarz, ale też niezwykle serdeczny i ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Barbara Dobek-Jakubczyk

Domaniewska 9/11/24
02-663 Warszawa

Wspaniała Pani Ginekolog! Bardzo konkretnie i dociekliwie przeprowadza wywiad, z troską słucha Pacjenta i jest bardzo kontaktowa, można z nią konkretnie porozmawiać i dużo się dowiedzieć. Podczas badania jest bardzo uprzejma, miła i przyjazna; widać jej duże zaangażowanie oraz wsparcie. Podczas badania udziela rzeczowych informacji na temat tego, co widzi i zaobserwuje. Nie pozostawia nic w ukryciu - często Ginekolodzy mają pełny obraz tego, co widzą, ale nic nie mówią ...
Opinia dodana przez: Eliza