Lekarze Suwałki

lekarz Dariusz Żendzian

Anestezjolog

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

Cudowny wesoly opiekunczy człowiek. Utrzymujący kontakt z pacjentem. Polecam gorąco. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Malgorzata Pakuła-Chełstowska
Świetna pani doktor. Dokładnie tłumaczy, jest przemiła i zainteresowana pacjentem. Szczerze polecam.

lekarz Remigiusz Staranowicz

Kowalskiego 10 B/26
16-400 Suwałki

Wspaniały lekarz, profesjonalista w każdym calu. Typowy lekarz z powołania. Zawsze życzliwy i uśmiechnięty. Pomocny w każdej sytuacji. Jest lekarzem nietuzinkowym. Gorąco polecam. Teresa z Gołdapi.

lekarz Piotr Kiełek

Lityńskiego 5a (Lekard)
16-400 Suwałki

Czy spełnił moje oczekiwania?nawet je przekroczył ,nie spotkałam lekarza który jest tak życzliwy i kompetętny.To nie jest tylko moje zdanie ,przebywałam niedawno w szpitalu i słyszałam jakie pacięci mają zdanie o Panu doktorze ,ntektórzy wręcz twierdzą że zawdzięczają mu życie.dziękuję.

lekarz Iwona Obuchowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13
16-400 Suwałki

Doktór Okulsta największej specjalizacji i kompetencji,posiadająca najwyższej jakości wiedze w leczeniu oczu. Z uprzejmością i życzliwością poświęca niograniczony czas dla każdego leczonego z dokładnością badania w sposób przejżysty przedstawia i tłumaczy żeczywisty stan choroby,tłumaczy i przedstawia dalsze warunki jej leczenia. Godna polecenia i Uznania. Można unać- LEKARZ Z POWOŁANIA .
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Sebastian Sobolewski

16-400 Suwałki

Kompetentny,miły i uprzejmy. Zna pacjenta o którym udziela informacji. Nie mówi pacjentowi, że choruje ,bo sam sobie jest winien tylko udziela informacji,jak chce mu pomóc. Gdyby lekarze tak zajmowali się pacjentami jak dr. Sobolewski, to psychiatrzy mieliby mniej roboty. Polecam jak najbardziej.

lek. dent. Katarzyna Sznurkowska-Popławska

Gabinet Stomatologiczny
16-402 Suwałki

bardzo miła i kompetentna pani. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

lekarz Paweł Piekarski

Neurochirurg

Gabinet
Suwałki

Neirochirurg dr. Piekarski Paweł jest cierpliwym i rzeczowym specjalistą. Operacja kręgosłupa którą wykonali mi wraz z dr. Kozłowskim (o którym mogę powiedzieć same najlepsze rzeczy) przebiegła pomyślnie . Szczerze polecam tych fachowców i miłą opiekę ludzi z oddziału chirurgicznego z Bielska Podlaskiego
Opinia dodana przez: leszek. z

lekarz Marcin Opolski

Gabinet
Suwałki

Za altruizm, za poswiecenie, za wszystkie starania, ktore Pan wlozyl, za to ,ze uratowal Pan nie tylko moje zdrowie, ale rowniez zycie prywatne i zawodowe. Chyle czola Panie doktorze, niewielu jest ludzi w dzisiejszym swiecie godnych takiego szacunku. Bardzo, bardzo dziekuje, to tylko slowa, ktore nie sa w stanie wyrazic mojej wdziecznosci...
Opinia dodana przez: Agnieszka
W skrócie konkretny młody człowiek, który wie o czym mówi, obrazowo wyjaśnił charakter schorzenia mego kolana i wskazał możliwe drogi postępowania wady i dalszej rehabilitacji, jeżeli teraz nie zastosuje się do zaleceń i zaniedbam. Koszt wizyty 40zł, trwała około 40 minut. W moim odczuciu warty polecenia, bez wahania odpowiada na każde pytanie z zakresu rehabilitacji.

dr n. med. Leszek Boćkowski

Pediatra, Neurolog

16-400 Suwałki

Wspaniały lekarz i doskonały specjalista. Super i bardzo dokładnie wszystko wytłumaczy, oby takich lekarzy z takim podejściem do pacjenta było wiecej.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Marcin Wróbel

Psychiatra, Psychoterapeuta

Gabinet Psychiatryczny
Emilii Plater 22 lok.7
Suwałki

Normalny człowiek, punktualny, uprzejmy i co najważniejsze kompetentny i z aktualną wiedzą. Wywiad z pacjentem od a do z ,a do tego proponowane leczenie na miarę naszych czasów a nie średniowiecza jak było u poprzedniego "specjalisty". Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Kris

dr Ireneusz Kowalik

Suwałki

Spotkałam tego lekarza na trakcie porodowym i serdecznie polecam go wszystkim kobietom.mily, rzeczowy ,kulturalny.

lek. dent. Jacek Bilbin

Dental Novum
ulica Minkiewicza 14
16-400 Suwałki

jedyny i niepowtarzalny! książkowy przykład lekarza z krwi i kości. uosobienie pracowitości, wiedzy, rzetelności. kompetentni podwładni i miła obsługa. z całym szacunkiem polecam
Opinia dodana przez: Adam

dr hab. n. med. Michał Jóźwik

16-400 Suwałki

to jest lekarz który jako jedyny powiedział mi co tak naprawdę mi jest i jako jedyny dał mi szanse na zajście w ciąże bo inni lekarz twierdzili że jestem bezpłodna

dr n. med. Małgorzata Brzozowska

Pediatra, Endokrynolog

16-400 Suwałki

Bardzo miła i kompetentna osoba,profesjonalne podejście do każdego pacjenta ,zarazem na wizytach publicznych jak i prywatnych.

Aleksy Lewszuk

gen. Kazimierza Pułaskiego 73 lok. 15
Suwałki

lekarz z prawdziwego zdarzenia - bardzo uprzejmy,kompetenty, dokładny, z poświęceniem - widać, że lubi swój zawód

lekarz Szymon Florczyk

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam. Wielkie wyrazy szacunku Panie doktorze! Polecam z całego serca za całokształt podejścia do pacjenta
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Teresa Chrościelewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia w Suwałkach
Pułaskiego 26 a
16-400 Suwałki

Po 42 latach znalazłem Panią doktor. Nie oczekuje kolejnej wizyty ale chciałem przeprosić za te 42 lata ponieważ trudno jest przez ten czas zapomnieć. Chciałbym za czyny słowa i myśli przeprosić i prosić o wybaczenie jeżeli jest to możliwe........
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Ewa Nasarzewska

waryńskiego
Suwałki

BARDZO MIŁA PANI DOKTOR,WSZYSTKO WYTŁUMACZY DOKŁADNIE,CIERPLIWA,MA DUŻĄ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE .POLECAM