Lekarze Suwałki

dr n. med. Leszek Kozłowski

Chirurg onkolog

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Pan doktor Leszek Kozlowski zadzialal na moje obawy i niepokoje zwiazane z operacja jak balsam kojacy juz podczas samego zabiegu.Moim zdaniem jest czlowiekiem szalenie empatycznym i napewno bardzo dobrym w swojej profesji.Potrafi cierpliwie wysluchac pytan pacjenta i fachowo objasnic proces leczenia.Oby takich lekarzy bylo wiecej!Dziekuje bardzo Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Katarzyna Jakul

Psychiatra

Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny ZOZ
Szpitalna 62
Suwałki

Bardzo uprzejma, miła, pomocna. Leki ustawiła idealnie. Nie mam z niczym aktualnie problemów. Nie zauważyłem jakiejkolwiek wady w jej podejściu.

lekarz Bogdan Cwalina

Gabinet ginekologiczny
Bulwarowa
16-400 Suwałki

Lekarz godny polecenia. Jestem jego pacjentką od ponad 6 lat. Prowadził moją pierwszą ciążę, odpowiednio pokierował i interesował się w szpitalu, gdy minął wyznaczony termin porodu. Spokojny i uprzejmy, odpowiada na wszystkie pytania, trzeba po prostu je zadawać. Drugą ciążę niestety poroniłam, ale w szpitalu czułam się bezpiecznie, bo wiedziałam, że mogę mu ufać.

Krzysztof Stasiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13
16-400 Suwałki

jestem bardzo rozczarowana tym panem który siebie nazywa profesjonalistą!jestem w 3 ciąży i zdecydowałam się na dr Stasiewicza jako prowadzącego gdyż prowadził moje 2 poprzednie ciąże i byłam bardzo zadowolona był miły życzliwy profesjonalny miała wykonywane wszystkie wymagane badania i odbierałam go jako człowieka który podchodzi fachowo do pacjentki troskliwie bez względu na wszystko. gdy zjawiłam się u niego ze swoja 3 ciąża ok miesiąca temu byłam rozczarowana a wręcz ...
Na pierwszym miejscu jest pacjentka zwlaszcza w ciąży, miałam okazję poznać doktora gdy z bakteriami w moczu trafiłam na oddział. Nie było żadnych pytań tylko to pani na oddział zapraszam na badanie. Szok bo drugi lekarz czeka aż sale dadzą aż się przebierzesz kapcie piżamy itp i 2 godzinki zlecą A tu liczyło się zdrowie dziecka byłam od razu proszona do gabinetu. Wszystko super badanie wykonane delikatnie wszystko wyjaśnione odrazu ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Bogdan Łazarczyk

Laryngolog

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Nie przekazał informacji dotyczącej planowanej operacji. Nie odpowiadał na pytania i nie przeprowadził szczegółowego badania. Nie zapoznał się ze wszystkimi badaniami przed operacją! Po wypisie ze szpitala, brak przekazania informacji o dalszym postępowaniu z chorobą. Na oddziale jedynie pielęgniarki służyły pomocą.

lek. dent. Małgorzata Cherubin

Dental Novum
ulica Minkiewicza 14
16-400 Suwałki

Ta Pani nie odmawia nigdy pomocyPani doktor z powołania.Polecam w 1000000000 procentach. Wszystko wyjasni co i w jaki sposób robiła .takze Profesjonalistka w kazdym calu.
Opinia dodana przez: ŁUKASZ

dr n. med. Barbara Dąbrowska-Szmulik

Laryngolog, Foniatra

Gabinet Psychiatryczny
Emilii Plater 22 lok.7
Suwałki

Czytam te opinie po wizycie u Pani doktor w przychodni. Uważam, że wszystkie<prawie> chyba są napisane przez pacjentów przyjmowanych prywatnie. W przychodni Pani pokazuje gdzie ma pacjentów. Jest bardzo nie miła, brak szacunku do pacjenta. Mam wrażenie, że powinna już iść na emeryturę. Nie ma kontaktu z pacjentem.
Opinia dodana przez: Marika

Henryk Usowicz

16-400 Suwałki

Pan Doktor, zdecydowanie lekarz z powołaniem, inteligentny, bardzo fachowy, super atmosfera w trakcie badań i poza nimi, bardzo doświadczony lekarz, dokładnie wszystko tłumaczy, niczego nie bagatelizuje, wręcz przeciwnie, żeby wszyscy lekarze tacy byli....... Byłem u wielu lekarzy, ale tak dobrego człowieka i specjalisty jeszcze nie spotkałem. Ogromnie się cieszę, że trafiłem na doktora. Serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Piotr

Danuta Sobolewska

Neurolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji
ulica Waryńskiego 22 A
16-400 Suwałki

Zawsze miała dla mnie czas, nawet po pracy. Dziękuję za opiekę.

lekarz Krzysztof Pol

Urolog

ul. Noniewicza 48
Suwałki

Ten człowiek nie powinien leczyć łudzi, co gorsza jest ordynatorem. Przestrzegam przed wizytą u tego człowieka.
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Jolanta Osińska

Dermatolog

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

Bardzo miła kobieta, podchodzi do tematu wnikliwie. Nie sprawia wrażenia, że nie ma czsu i trzeba szybko zakończyc wizytę. Godzina wyznaczona przesuwa się, trzeba dłużej czekać.Polecam.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Krzysztof Dąbrowski

Pulmonolog

Lityńskiego 5a (Lekard)
16-400 Suwałki

Lekarz z powołania, kompetentny, z ogromną wiedzą i życzliwym podejściem do pacjenta. Lekarz z "sercem na dłoni". Uratował mojego tatę. Każdemu polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Krzysztof Stephan

Augustowska 8
16-400 Suwałki

Godny zaufania lekarz z ogromna wiedza fachowa. Jest moim lekarzem od kilku lat. Jego diagnozy byly zawsze gleboko przemyslane i trafione. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Zbigniew Chwal

Reumatolog

ulica Noniewicza 93/13
16-400 Suwałki

Super, bardzo pomógł mojej mamie. Kompetentnie się nią zajął, a nie jak poprzedni lekarz u którego była

Bogna Badowiec

Psychiatra

Specjalistyczny Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Suwałkach
16-400 Suwałki

Впервые была у психолога,-понравился прием, восстановила психологическое состояние, вышла из депрессии.
Opinia dodana przez: Kristina
Lekarz jest bardzo wartościowy. Nie jest z pewnością osobą taką jak inne, ma bardzo dużą wiedzę, jest w stanie poświęcić czas zawsze. Może wydawać się nieuprzejmy, ale trzeba mieć do niego dystans. Zawsze jest szczery i wygłasza swoją opinię.

lekarz Małgorzata Lasota

ulica Klonowa 40/33
16-400 Suwałki

Jedna z najlepszych lekarzy u jakich byłam, super podejście do pacjenta, miła i bardzo uprzejma. Serdecznie polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Katarzyna

Alicja Radzewicz

Radzewicz Alicja. Gabinet stomatologiczny
16-400 Suwałki

Profesjonalne podejście do pacjenta leczę się u niej ja oraz moja 5cio letnia córka moja żona i teściowa. Szczerze polecam a jeżeli ktoś miał jakieś przykre doświadczenia u innych lekarzy to na pewno wszelkie obawy znikną po pierwszej wizycie u tej pani
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Włodzimierz Markiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Gabinet
Suwałki

Nie nalezy akurat do najsympatyczniejszych ludzi na swiecie ale jest swietnym specjalista. Chwala mu za to, ze pröbowal ratowac mi Matke.