Lekarze Suwałki

lek. dent. Tomasz Ciszewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Zamojska 8
16-400 Suwałki

Wszystkie zabiegi przeprowadził bardzo dokładnie i komfortowo. Usuwanie, leczenie, czyszczenie- przebiegały bezboleśnie. Zawsze wyczerpująco przedstawia stan uzębienia i koszt leczenia. Do tego stwarza miłą atmosferę rozmową i dobrym poczuciem humoru. Specjalista z ogromnym doświadczeniem. Jako wieloletni klient jestem bardzo wdzięczny i szczerze go polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Grzegorz Szymaniak

Centrum Optyki Okularowej
Chłodna 2
16-400 Suwałki

Właściwie to jedyny dobry okulista w Suwałkach. Gdzie indziej traci się tylko pieniądze a okulary i tak ma się źle dobrane. Tutaj i badanie staranne i ceny w porządku. Wszystko na jednej wizycie bez naciągania. Nie tłoku więc i czasu nie braknie na diagnozę. Badanie długotrwałe i szczegółowe. Będę się trzymać tego miejsca.

lekarz Urszula Cylwik-Szadkowska

Utrata 2B lok. U III
16-400 Suwałki

Zapewne uczciwa i staranna lekarka. Jednsk strasznie rozkojarzona i gubi się w najprostszych rzeczach. Przy większych wadach wzroku z astygmatyzmem nie potrafi dobrać nawet korekcji, gdzie refrakcjonista daje sobie radę. W porównaniu z innymi to i tak szczyt uczciwości i oddania zawodowego.

dr n. med. Piotr Zimnicki

Gastroenterolog

NZOZ Spec-med
16-400 Suwałki

Profesjonalne podejście do pacjenta,skuteczna, rzetelna i bardzo trafna diagnoza w przemiłej atmosferze. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tak kompetentnego lekarza. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Janusz Fic

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki

Świetny lekarz, trafiłam do szpitala i byłam przerażona, dzięki Panu Doktorowi poczułam się bezpiecznie, wykonał wszystkie niezbędne badania i udzielił dokładnej informacji. Jeśli trafisz na SORze na tego Pana Doktora, to masz szczęście.
Opinia dodana przez: Marta
Pierwsza wizyta z dzieckiem była bez zastrzeżeń, wytłumaczone jak działać dalej jakie badania zrobić. Ale jak te działania nie przyniosły żadnych skutków, a wręcz przeciwnie wszystko się zaogniło i rozprzestrzeniło to natychmiast zadzwoniliśmy do Pani Dr. Podczas rozmowy poleciła zrobić kolejne badania na pasożyty, ale tym razem w Suwałkach w konkretnym laboratorium, bo ponoć tylko tam wychodzą prawidłowe wyniki. Gdy chciałam zapisać dziecko na najbliższy wolny termin, to Pani powiedziała, ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Andrzej Żyliński

Suwałki

pojechałm do dr bo został polecony przez moja kolezanke byłm w 6 tyg ciazy gdy zaszłam zrobił usg pierwsze co usłyszałam od dr. ze mozliwosc jest taka ze ciaza jest martwa wiec skierowal mnie do szpitala lezałam tydzien nie zrobiono mi zadnego badania ni nic przez ten czas ktory lezałm raz tylko go widziałam i to w ten dzien w ktory wsypisałam sie do domu na własne żądanie a jednak ...
Opinia dodana przez: ja28
Dr Zimnicki leczy choroby pod kątem przyczyny, a nie objawów, jak to robi większość "uzdrowicieli" aplikujących antybiotyki na wszystkie boleści. On stara się wpłynąć na odżywianie i tryb życia, tłumaczy i skupia się na medycynie holistycznej. Mi bardzo pomógł. Osobiście zaufałem mu i poprawił się mój ogólny stan zdrowia. Ja polecam.

Robert Potocki

ZDROWIE
Turkusowa
Suwałki

wyjątkowa fachowość i profesjonalizm - polecam

lekarz Andrzej Marcinkowski

Psychiatra

16-400 Suwałki

Odradzam lekarza na pierwszą wizytę u psychiatry. Po wysłuchaniu 5 min mojej relacji lekarz nie dawał mi dojść do słowa i nie chciał rozmawiać po czym polecił mi gabinet obok swojej koleżanki ale nie omieszkał wziąć w sumie wymuszonej przeze mnie wizyty w długości 20 min, 150 zł.

lekarz Piotr Wasilczuk

16-400 Suwałki

Polecam jak najbardziej. Przeprowadza dokładne badania, koszt wizyty jak najbardziej na plus w porównaniu do innych suwalskich okulistów. Przede wszystkim słucha i nie olewa pacjenta. Wizyta miła, dokładna i niedroga
Opinia dodana przez: Ula

dr n. med. Justyna Matulewicz-Gilewicz

Nefrolog

Wierusza-Kowalskiego 17
16-400 Suwałki

Tak się złożyło że moja mama dostała skierowanie do szpitala w Augustowie pech chciał że wizyta domowa była po 13 więc w szpitalu byliśmy ok 15 Pani dr miała dyżur i pierwsze pytania to Dlaczego nie wcześniej przyjechaliśmy? Czy mama mieszka sama na odpowiedź że tak padło z jej strony że wszystko jasne Dodam że był to wtorek przed Wszystkimi Świętymi Jestem pielęgniarką z 40 stażem i proszę mi wierzyć ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Stanisław Krupiński

Prywatny Gabinet Lekarski
16-400 Suwałki

Ogólnie nie polecam tego lekarza. Nie podoba mi się jego stosunek do pacjentki oraz to że nie można zrozumieć co mówi, bo mówi niewyraźnie pod nosem i za każdym razem musiałam pytać się co właściwie powiedział, co było bardzo krępujące. Nie zdążyłam usiąść na fotelu, napomknęłam o suchości w pochwie i od razu miałam zdiagnozowaną infekcję, na którą przepisano mi leki - nadmienię że był to 11 tydzień ciąży co ...
Opinia dodana przez: anonim

dr Jolanta Sochanska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13
16-400 Suwałki

Pani doktor prowadzi moja ciąże, ale chodziłam do niej również i przed ciążą. Jeśli chodzi o prowadzenie ciąży to osobiście nie znam lepszego suwalskiego lekarza. Pani doktor jest niesamowicie kompetentna i na prawdę wie co robi. Rzeczywiście można mieć wrażenie że przyjmuje pacjentki hurtowo - ale tak duże zainteresowanie wizytami chyba tylko dobrze świadczy o jej kompetencjach - aczkolwiek jeśli nie ma problemu Pani doktor na pewno nie będzie go ...
Opinia dodana przez: anonim
Nie polecam i będę się od nie wypisywal,przyznaje rację że bardziej liczo się pieniądze niż dobro pacjenta,nie wysyła na badania,

dr n. med. Jarosław Kabza

Neurolog

Wierusza-Kowalskiego 17
16-400 Suwałki

Nie polecam tego Pana przypisuje złote leki ktore pomagają na wszystko bez postawienia diagnozy. Po odstawienie cudownych leków omal nie straciłem życia. Wizyta u dr hab w innym mieście i pokazaniu jak Pan Kabza mi pomagal to nie mógł w to uwierzyć. Chciał położyć mnie na oddział bo wychodzenie z tych leków jest bardzo ciężkie i niebezpieczne. Także brak wiedzy i obsługiwane się takimi lekami może skończyć się zgonem. Uważajcie ...
Opinia dodana przez: Kms

dr n. med. Sławomir Dobrzycki

Kardiolog

16-400 Suwałki

zaufanie do kompetencji 5 poświęony czas 5 godny polecenia 5 tłumaczenie choroby i leczenia 5 kompleksowość podejścia 5 uprzejmość 5

lekarz Janina Najda

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poradnia Medycyny Rodzinnej" spółka cywilna
Emila Młynarskiego 9
16-400 Suwałki

Pani doktor ze specjalizacją laryngologii nie mogła stwierdzić, w jakim stanie jest moje gardło.Dodam, że poprzedni lekarz bez specjalizacji laryngologii mógł to zrobić.

lekarz Beata Karwowska-Bordzio

Chirurg ogólny, Urolog

ulica 11-Listopada 3/25
16-400 Suwałki

Pani dr Beata Bordzio jest lekarzem godnym polecenia,jest bardzo miła i empatyczna ,jestem jej wdzięczna za profesjonalne podejście do mojej osoby
Opinia dodana przez: Ewa.P

lek. dent. Iwona Żukowska

16-400 Suwałki

Leczenie wykonane w sposob budzacy zastrzezenia. Plomba zbyt mala w stosunku do ubytku. Borowanie prawie bez bolu. Wizyty z miesiecznym wyprzedzeniem