Lekarze Suwałki

Ginekolog, Ginekolog onkolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Rehabilitacji
ulica Waryńskiego 22 A
16-400 Suwałki

okropna, wybredzała, że po co do niej przyszłam (chociaż to mój rewir) skoro przyznałam się jej ze chodziłam do innego lekarza (raptem 2 razy w życiu). przyszłam z podejrzeniem ciąży po pozytywnym wyniku testu domowego a ta mnie zbadała jakimiś okropnymi narzędziami i powiedziała, ze to za wcześnie żeby mogla powiedzieć czy to ciąża czy coś innego (spóźnienie miesiączki o tydzień i małe upławy). zrobiła mi cytologie jakimś patykiem (wątpię ...
Opinia dodana przez: selena0001

dr n. med. Andrzej Zaremba

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Człowiek ma znikomą wiedzę, omijajcie z daleka tego Pana, po 5 min stwierdza co dolega co jest dalekie od prawdy, bez badań, bez większego wywiadu z pacjentem, mam przez niego problemy z twarzą do dnia dzisiejszego:(
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lek. dent. Katarzyna Borysiewicz

Lityńskiego 5a (Lekard)
16-400 Suwałki

Lekceważące podejście do pacjenta, cena za usługi odwrotnie proporcjonalna do jej jakości. Za cenę, którą zapłaciłem, plomba powinna trzymać się do końca życia, a nie 2 tygodnie!!!! Odradzam, nawet gdy nie ma innego w danej chwili dostępnego dentysty. Kobieta PORAŻKA !!!
Opinia dodana przez: rozczarowany pacjent

lekarz Anita Sobotko

11 Listopada 1 A/31
16-400 Suwałki

Kontakt z tą panią należał do koszmarów. Kompletnie pozbawiona wrażliwości, kultury osobistej i empatii wobec człowieka (i wobec pacjenta i wobec członów jego rodziny), agresywna kobieta. Przyjechaliśmy na SOR do Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach z bardzo poważnym rozpoznaniem medycznym prosić o pomoc, spotkaliśmy się z bezczelnością tej pani. Widzieliśmy, że w podobnie okropny sposób traktowała innych - nie tylko rodziny pacjentów, ale także pracowników szpitala. Sposób, w jaki się odzywała ...
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Bożenna Nowacka

Rehabilitant, Neurolog

Robotnicza 2
16-400 Suwałki

Lekarka mało przyjemna, nie interesują ją współistniejące choroby. Cały czas podkreśla,że jej to nie interesuje i nie wiadomo co mówić a czego nie. Nigdy więcej.

lekarz Katarzyna Ulak

ulica Klonowa 40/33
16-400 Suwałki

Osoba ta nie potrafi postawić diagnozy.. Traktuje chamsko pacjentów. Brak podejścia do pacjenta rzeczowego..... Uważajcie na nią tylko Kaśka jej się liczy.......
Opinia dodana przez: Szymon zetow
Pan doktor nie spełnił moich oczekiwań, poświęcił mi dosłownie minutę po czym stwierdził że wszystko jest ok a ja od dwóch tygodni po wizycie nadal nie mogę chodzić, zapada mi się kolano co sprawia okropny ból. Nie polecam nikomu tego Pana, nie wzbudza on zaufania jest bardzo nie miły śmieje się z pacjenta. Pytam się gdzie etyka lekarska????

lekarz Wanda Jabłońska-Strynkowska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki

Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Pani nieuprzejma, bez jakiegokolwiek przebadania zweryfikowała stan choroby pacjenta.

lekarz Iwona Chlebińska

Gabinet
Suwałki

ta osoba jest bardzo niekompetentna, kupiła chyba dyplom na bazarze....nie polecam. zero etosu lekarza....niestety ....brak kompetencji
Opinia dodana przez: Szymon zetow

Krzysztof Górnicki

Chirurg ogólny, Lekarz sportowy

Dyżury Kontraktowe Gabinet Lekarski Górnicki Krzysztof Jacenty
16-400 Suwałki

Chamski, nieuprzejmy. Byłem z matką która źle słyszy, zbywał jej pytania a mnie wyprosił z gabinetu. W poczekalni gabinetu inni pacjenci poinformowali mnie, że lekarz jest znany z chamstwa. Pierwszy i ostatni raz. Nie rozumiem dlaczego szpital w Suwałkach ma z nim umowę.
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Wiesława Paruch

Kowalskiego 16/64
16-400 Suwałki

W czasie pierwszej wizyty Pani konował nawet nie raczyła podnieść głowy znad papierów, nie mówiąc o jakichkolwiek oględzinach zmian chorobowych. Nic dziwnego, że przepisany lek /sterydowy/ bardziej mi zaszkodził niż pomógł. Boże miej w opiece uczelnię, która tak kształci lekarzy.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Stanisław Chrostowski

SPSzW
16-400 Suwałki

O delikatntości tego Pana nie bede sie wypowadac, ale po nadaniou jego myslałam ze nie dojde do pokoju.Oj nie wiem na kim uczyl sie ten Pan.Na mysl o badaniu tobi mi sie nie dobrze.

lekarz Leszek Pazio

Lekarz medycyny ratunkowej

Prywatny Gabinet Lekarski
Lutostańskiego 12
16-400 Suwałki

Nie wiem kto i po jakich znajomościach dał mu władzę kierowania Suwalskim odziałem Ratunkowym ,,SOR", ale temu członkowiekowi powinni odebrać prawo do praktyki lekarskiej. Zaufanie do kompetencji, jego poświęcony czas dla pacjenta, forma przeprowiedzenia wywiadu z pacjentem, a co już mówić o tłumaczeniu choroby i leczenia pacjentowi. Chamstwo, brak kompleksowości podejścia Uprzejmość????!
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Elżbieta Gościk

Noniewicza 48
16-400 Suwałki

Masakra. Zero podejscia do pacjenta. Mina typu co pan tu robi. Odradzam. Czlowiek sie tylko zdenerwuje a przychodzi po porade. Zdrowi po lekarzach nie chodza.

lekarz Andrzej Niedźwiecki

Lekarz rodzinny

ulica A. Mickiewicza 11
16-400 Suwałki

Zimne podejście do pacjenta, wręcz przedmiotowe. Totalny brak profesjonalizmu. Wystawiając diagnozę pomija podstawowe objawy. Nie polecam

lekarz Dala Malinowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13
16-400 Suwałki

Niestety szanowna Pani doktor Dala przeprowadzała u mnie badanie kolanoskopii. Jak wiadomo badania to nie należy do najprzyjemniejszych a Pani doktor była bardzo niesympatyczna. Wykonała badanie bez jakiegokolwiek znieczulenia, nie uprzedziła jak będzie ono przebiegać i jak mam się w trakcie zachowywać. Sytuacje próbowała ratować Pani pielęgniarka lecz mimo to nadal odczuwam dyskomfort i ból po badaniu. Dostałam skierowanie od lekarza, który zauważył u mnie bardzo niepokojące objawy a zaleceniem ...
Opinia dodana przez: Marlena

Jan Podziewski