Lekarze Internista Warszawa

lekarz Iwonna Grzywanowska-Łaniewska

Żeromskiego 66/72/49
01-846 Warszawa

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i jestem bardzo zadowolona z jej pracy jaką wkłada podczas opieki nad pacjentem, jest bardzo ciepłą i miłą, sympatyczną i cierpliwą osobą służąca pomocą w każdej sprawie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i opiekę nad moim mężem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maciej Siński

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Profesjonalista - dogłębnie i szczegółowo analizuje wszystkie dolegliwości , cierpliwie i z empatią słuchający pacjenta.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Tomasz Droń

SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564 Warszawa

Kompetentny i empatyczny lekarz. Chętnie wysłucha i pomoże. Patrzy na pacjenta jak na człowieka a nie klienta. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Kasia

Jan Maj

Internista, Patomorfolog

Maj Jan, lek. med. hematolog, patolog. Diagnostyka
Warszawa

Rewelacja! Lekarz godny polecenia. Zadziwiające podejście do sprawy, do pacjenta, przede wszystkim podejście jak do człowieka. Poświęca dużo uwagi i posiada ogromną wiedzę.
Opinia dodana przez: Ania

Iwona Krędzielak-Manikowska

Internista, Medycyna estetyczna

Instytut Technologii Urody
03-908 Warszawa

Niesamowite jest spotkać w swoim życiu taką osobę jaką jest Pani Iwona Krędzielak-Manikowska. Szeroka wiedza z zakresu leczenia, profilaktyki, trafne diagnozy, idealnie dobrane leki i zabiegi medycyny estetycznej. Dzięki Pani Doktor dowiemy się jak dbać o swój organizm, jak pielęgnować swoją cerę by osiągnąć niebywałe piękno ukryte w każdym z Nas. Serdecznie polecam http://www.happyclinic.pl/ gdzie można umówić się na konsultacje, dostać pełną diagnozę i leczenie lub usługi kosmetyczki używającej dermokosmetyków ...
Opinia dodana przez: JLilia

lekarz Bożena Zapęcka-Dubno

Internista, Diabetolog

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Fantastyczny lekarz. Zajmuje się pacjentem kompleksowo, patrzy na cały organizm. Uratowała mi życie gdy przyszłam po udarze, kazała mi iść do super lekarza, który mnie wyleczył
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jarosław Rzezak

MSWiA
Wołoska 137
Warszawa

Trzynaście lat wstecz "naprawił moje serce " , chodzi jak szwajcarski zegareczek. Wielkie wyrazy uznania .
Opinia dodana przez: Mirosław

lekarz Elżbieta Tkaczyk-Sójka

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MED
ulica Okopowa 33
01-059 Warszawa

To jest najlepszy lekarz pierwszego kontaku u jakiego bywałam w ramach pakieu medycznego. Wielokrotnie pani Doktor stawiała trafną diagnozę, skutecznie i szybko leczyła. Jeśli nie była pewna, zawsze zlecała dodatkowe badania, zamiast faszerować na chybił trafił antybiotykami. Mądra, kompetentna lekarz i człowiek, z powołaniem i nastawieniem na leczenie pacjenta holistyczniea a nie przepisywanie dobrze promowanych specyfików. Z całego serca polecam!!
Opinia dodana przez: Monika

Magda Trojanowska

Przychodnia
01-480 Warszawa

Najlepszy z lekarzy i ludzi jaki można sobie wyobrazić...:) Super podejście do pacjenta, wysoka kompetencja i rzadka wyjątkowa empatia do pacjentów. To lekarz z prawdziwego powołania. Polecam Panią doktor dla wszystkich. Najlepszy z internistów jakiego można sobie wyobrazić
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Marcin Demkow

Szpital
Marcina Kasprzaka 17
01-211 Warszawa

Szanowny Panie prof. Marcin Demkow Mam zaszczyt i ogromną przyjemność złożyć Panu najserdeczniejsze podziękowanie za uratowanie mi życia. Byłam operowana w Szpitalu specjalistycznym w Ostrołęce w dniu 6 maja 2017 r. Operacja szczęśliwie się udała i czuję się szczęśliwa dzięki Pana umiejętnościom złotym rękom i dobremu sercu. Życzę Panu, Panie Profesorze, aby tak do końca praca przebiegała a Pan uszczęśliwiał chorych ludzi jako dobry specjalista i wspaniały człowiek. Z szacunkiem ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Tomasz Rutkowski

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

Bardzo dobry lekarz. Na moja prośbę zbadał mi szyję na stacji metra Stokłosy. Zwróciłem się z pytaniem, nie odmówił pomocy, pełen profesjonalizm. Polecam! :)

lekarz Violetta Tobijasiewicz

SWISSMED
Aleje Jerozolimskie 123a Budynek Millenium Plaza
02-017 Warszawa

Pani doktor jest czlowiekiem pelnym empatii. Posiada ogromna wiedze, cechuje ja wzorowe podejscie do pacjenta. Jest wspanialym czlowiekiem i swietnym specjalista. Szczerze wdzieczna pacjentka S.W.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Leszek Wolniewicz

CITY CLINIC
Popularna 62A
02-473 Warszawa

Doktor miał trudne zadanie ponieważ moja choroba nie ma jednoznacznych objawów. Dokładnie przedstawił plan diagnozowania i leczenia. Nie lekceważył moich obaw i symptomów choroby. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Anita Wiśniewska-Krupa

Centrum Stomatologii Estetycznej Dental Progress
Zwoleńska 127/25
04-761 Warszawa

W moim postrzeganiu to lekarz profesjonalista, cierpliwa, uprzejma,wyrozumiała, dobrze wykonuje swoją pracę, umie słuchać, zna się na tym co robi - polecam.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Maria Halicka

Internista, Lekarz rodzinny

gabinet stomatologiczny
ul. Madalińskiego
02-513 Warszawa

Super lekarka. Fachowa, empatyczna, cierpliwa, dokładna, przemiła. Polecam. Jestem pacjentką ponad 30 lat. Oby takich lekarzy więcej i niech nie przestają pracować.

lekarz Jacek Dmowski

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "MEDITRANS"
ulica Poznańska 22
00-685 Warszawa

Pan doktor Jacek Dmowski to kompetentny lekarz o wysokiej kulturze osobistej. Jest cieply, bardzo miły, i dokładny; całkowicie skoncentrowany na pacjencie. Jeśli liczycie na profesjonalną poradę, a jednocześnie chcecie odbyć wizytę w miłej atmosferze polecam Pana doktora!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Ireneusz Mizerski

Internista, Reumatolog

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166
04-329 Warszawa

Bardzo , sympatyczny i uprzejmy .Wizyta udana,leczenie zaczete .Bardzo mile jestem zaskoczona nie bylo pospiechu i rozmowy do siebie .Pan doktor bardzo kompetentny,swietnie wszystko wytlumaczyl.Bardzo jestem zadowolona ze trafilam do tego lekarza
Opinia dodana przez: Dorota

Krzysztof Giejda

Internista, Endokrynolog

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Omulewska 27
04-128 Warszawa

Bardzo dokładny i konkretny. Szybko i sprawnie stawia diagnozę, jak również dobrze dobiera dawki leków. Jest kontaktowy, uprzejmy i stara się naprawdę pomóc. Polecam.
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Marek Tarnowski

Zaruby 12/7
02-796 Warszawa

Polecam serdecznie! Pan doktor jest bardzo uprzejmy i kompetentny. Często wizyta jest u niego długa za to kompleksowa. Szczegółowo wypytał mnie o historię chorób i chociaż przyszłam z drobnoską przy okazji zauważył u mnie inny problem kierując do specjalisty za co jestem ogromnie wdzięczna. Każdemu życzę takiego lekarza
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Wiesława Błaszak-Ciećwierska

EKG, Internista

Uniejowska 5 lok. 9
01-485 Warszawa

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem.