Lekarze Internista Warszawa

dr n. med. Jakub Wójcicki

Internista, Kardiolog

Warszawa

Znakomity specjalista, szanujący ludzi. zawsze na pierwszym miejscu dobro pacjenta.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr hab. n. med. Aleksandra Rymarz

dr hab. n. med. Aleksandra Rymarz

Internista, Nefrolog

Nefromedical Aleksandra Rymarz
ul. Klimaczaka 10 / 11
Warszawa

Pełen profesjonalizm połączony z poszukiwaniem skutecznych metod w leczeniu, z życzliwością, uważnością i podmiotowym traktowaniem pacjenta. Pani Doktor stanowi przykład Prawdziwego Lekarza praktykującego holistyczne podejście do pacjenta. Stanowi wzór do naśladowania, jeśli chodzi o sposób prowadzenia pacjenta i rozmowy z nim- w atmosferze poszanowania godności, uważnego wywiadu z zachowaniem najlepszych zasad komunikacji międzyludzkiej, ze stosowaniem najnowszych, bieżących osiągnięć medycyny. Jestem pod opieką Pani Doktor od ponad 4 lat- ze skuteczną ...
Opinia dodana przez: Alicja Sołtyka-Kamińska

dr n. med. Małgorzata Kupisz-Urbańska

Centrum Okulistyczne w Warszawie
Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18
02-366 Warszawa

Kompetenta osoba, otwarty umysl i nie jedzie schematami z ksiazki. Mam przewlekle problemy z gardlem, wiec wielu lekarzy odwiedzalem, ta Pani jest ok.
Opinia dodana przez: Rafal

dr Kalina Jędras

BELL-MED
Szeligowska 25
01-319 Warszawa

Wspaniała Pani Doktor,bardzo dokładnie bada pacjenta,poświęcając mu dużo czasu.Swoją diagnozę potwierdza zlecanymi badaniami. Polecam wszystkim pacjentom tak kompetentnego lekarza.

lekarz Małgorzata Godziejewska-Zawada

Internista, Diabetolog

Siemiradzkiego 15 lok. 7
01-630 Warszawa

Co tu pisać opinię! ja bym bardzo chciał, żeby wszyscy lekarze tacy byli. Mój syn przeszedł operację usunięcia guza przysadki mózgowe. Operacja się udała, pozostała cukrzyca pierwszego stopnia. Od ponad dziesięciu lat jest pod opieka Pani Doktor i czuje się bardzo dobrze.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Ewa Szufladowicz

Kardiolog, Internista

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Wspaniała lekarz. Przeznacza dużo czasu dla pacjenta; szczegółowo rozpytuje o dolegliwości. Zleca szereg badań, bo jak sama mówi: chce poznać przyczyny choroby, żeby pomóc, a nie skrzywdzić. Wszystko, jest dla Pani Doktor ważne, co się wiąże z pacjentem. Po zdiagnozowaniu choroby, nie pozostawia pacjenta samego - uczestniczy w procesie leczenia, stosowania się do Jej zaleceń. Bliską mi osobę, uratowała od zejścia, stosując kompetentne leczenie w postaci zabiegów i farmakologiczne. Teraz, ...
Opinia dodana przez: W.

Tomasz Mikuła

SP ZOZ Wojewódzki Szpital Zakkaźny - Poradnia Chorób Zakaźnych i Pasożytniczych
01-201 Warszawa

Doktor Tomasz jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Bardzo dokładnie tłumaczy analizuje przypadek pacjenta. Z czystym sercem mogę polecić Pana Tomasza, gdyż jest to lekarz z powołania i z pełnym zaangażowaniem troszczy się o swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Maciej H.

Agata Goś-Zając

Klinika Gastroenterologii i Hepatologii CMKP z Oddz. Onkologicznym, Pododdz. Usług Medycznych Hospitalizacji Jednodniowej, Pracownią Endoskopii, Pracownią Ultrasonografii
02-781 Warszawa

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Mój przypadek jest bardzo skomplikowany w związku z czym i prowadzenie go jest trudnym wyzwaniem i wymaga ogromnej wiedzy, doświadczenia, cierpliwości, zaangażowania i przede wszystkim serca. Tego Pani Doktor nigdy mi nie szczędziła. Jestem jej ogromnie wdzięczna za pomoc bo bez niej nie podołałabym zmaganiom z chorobą przez ponad 20 lat. Nigdy nie odmówiłam mi pomocy, zawsze podtrzymywała mnie na duchu i nie ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Zbigniew Kania

NZOZ SEP-MED
Hoża 19
00-521 Warszawa

To była teleporada. Miły, uprzejmy głos. Może ten lekarz uratował mi życie. Nie wiem. Ale lek, który mi przepisał oraz ziołowe kapsułki a także przepis na naturalny syrop spowodowaly, że pokonalam covida w 3 dni od zastosowania przepisanych leków. Jestem szczęśliwa, że w tym trudnym czasie udało mi się trafić na wspaniałego lekarza!!!! Polecam w 100%

lekarz Krystyna Wołoszyńska-Agroszewska

Internista, Endokrynolog

ulica Zamiejska 17
03-580 Warszawa

Wybitny specjalista, cierpliwa i empatyczna. Bez względu na ilość zapisanych pacjentów, nikomu nie odmawia pomocy. Bardzo polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ewelina Wilińska

SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564 Warszawa

Panią Doktor Eweliną Wilińską miałam okazję poznać w czasie mojego pobytu w szpitalu. Pani Doktor okazała mi tyle empatii i zrozumienia dla mojej dolegliwości, która utrudniała przeprowadzenie istotnego badania. Jego celem było ustalenie leku, który nie będzie alergizował i pozwoli na stosowanie w sytuacjach bólowych. Poświęciła wiele czasu i wysiłku osobistego by skutecznie przeprowadzić badanie. Nie umiem wyrazić wdzięczności dla Niej. Ponadto, zwróciła mi uwagę , że powinnam znaleźć specjalistę ...
Opinia dodana przez: Zofia

dr n. med. Agata Popielarz

Internista, Kardiolog

Szpital Bielański
Warszawa

Bardzo przyjemna Pani Doktor, szczegółowo przeprowadzony wywiad i jak sie okazało idealna diagnoza. Bardzo ciepła i miła. Usmiechnieta i przyjaznie nastawiona, jak zauwazyłem do kazdego. Z tego co wiem ceniona i bardzo lubiana w srodowisku.

lekarz Regina Kozyrek

Lekarz medycyny pracy, Internista

ul. Borowej Góry 7
01-354 Warszawa

super lekarz !!!!!!!!!!!!!! Bardzo mi pomogła w moich problemach zdrowotnych. Dziś trudno o takiego lekarza

dr n. med. Magdalena Martusewicz-Boros

Chmielna 4 lok. 7
00-020 Warszawa

Gorąco polecam,ja byłem leczony z mało znaną chorobą u Pani Doktor i nic dodać,nic ująć-rewelacja,świetny fachowiec,gorąco polecam.
Opinia dodana przez: sebastian

Monika Płodziszewska

Internista, Alergolog

Gabinet lekarski
01-157 Warszawa

Kompetentna fachowa szkoda że nie ma prywatnego gabinetu lekarskiego.Uważam że takich lekarzy jest za mało w instytucie.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Krystyna Malecka

Internista, Lekarz sądowy

ABCD
Aleje Jerozolimskie 123
Warszawa

Najbardziej kompetentna pani doktor jaką do tej pory spotkałam. Potrafi wysłuchać pacjenta, jest miła i cierpliwa a ponadto bardzo rzeczowa i pomocna. Przepisane leki mi pomogły
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Piotr Kosecki

Internista, Gastrolog

Sobocka 26
01-684 Warszawa

Pan doktor jest niezwykle rzeczowy, uprzejmy, dociekliwy, wszystko wyjaśnia dokładnie, wszystko sprawdza. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Emilia Musiał

Internista, Endokrynolog

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Pani Doktor uważnie słucha, zadaje pytania, dokładny wywiad, rzeczowe i kompetentne podejście, wyjaśnienie problemu i szukanie jego podstaw do końca. Polecam !
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Renata Gralec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna EXTRADENT S.C."
Górczewska 228 A/u8
01-460 Warszawa

Cierpliwa i miła. Zawsze doradzi. Duża wiedza i trafność w identyfikowaniu i sposobie leczenia chorób. Pani Doktor pomogla mi wiele razy. Polecam.

Monika Kusowska

Internista, Medycyna estetyczna

ParkEstetica
02-904 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona po wizytach u Pani dr. Zawsze uprzejma, życzliwa, cierpliwa, zawsze trafia w 10 z lekiem. Przyjmuje również w Mińsku Maz. w Milmed na ul. Kresowej.
Opinia dodana przez: Katarzyna