Lekarze Internista Warszawa

lekarz Magdalena Czerska

Internista, Lekarz rodzinny

Magdalena Czerska Lekarz Rodzinny, Leczenie Bólu
Warszawa

Dr Czerska to lekarz godny polecenia. Oprócz profesjonalizmu i kompetencji charakteryzuje ją prawdziwa troska o pacjenta. Skutecznie i szybko pomogła mi w walce z każdym schorzeniem, mniejszym i większym. Czuć, że to lekarz z pasją a do tego dużą wrażliwością i życzliwością w stosunku do ludzi. Polecam Panią Doktor :)
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Iwona Bochenek

Mediva
Sienna 86/84
00-815 Warszawa

Duży profesjonalizm, szeroka wiedza z zakresu medycyny nie tylko z interny. Bardzo dokładna i pogodna, zależy jej by pomóc pacjentowi. Gorąco polecam

lekarz Marek Różycki

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Lekarz godny polecenia. Kompetentny o bardzo wysokiej kulturze osobistej, poświęca dużo czasu na wywiad i badanie, Tłumaczy szczegółowo leczenie i je uzasadnia.
Opinia dodana przez: KATARZYNA

dr Anna Dawidowska

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Kompetentna, poświeciła dużo czasu, przeprowadziła bardzo duży wywiad ogólny. Duży specjalista. Odczuwa się podczas rozmowy ogromną wiedzę i dużo praktyki.
Opinia dodana przez: Galina
dokładnie i prosto wszystko tłumaczy, nie traktuje pacjenta pobieżnie, ale z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Potrafi zredukować stres poczuciem humoru. zdecydowanie polecam!

lekarz Dorota Laskowska

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8
Warszawa

Nie znam lepszego lekarza. Pani doktor jest niesamowicie kompetentna i dokładna w tłumaczeniu przyczyn choroby i dalszego postępowania. Trafnie zdiagnozowała moją chorobę (brak witaminy B12) - niby nic takiego, ale inni lekarze nie doszli do tej diagnozy, a przez ten brak nie potrafiłam funkcjonować. Przy tym Pani doktor jest przemiła i niesamowicie empatyczna. W bardzo, bardzo trudnej dla mnie sytuacji życiowej mogłam zadzwonić i liczyć na jej wsparcie. Jestem Pani ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Adam Mołczanowski

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162
Warszawa

Oby tacy lekarze jak pan Adam na kamieniu się rodzili. W dzisiejszych czasach, w których wizyta ogranicza się do pytań typu: w czym mogę pomóc, jakie leki przepisać ten LEKARZ jest ewenementem. Sympatia, pogoda ducha, wrażliwość na drugiego człowieka, podparta wiedzą jest nie do ocenienia. DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Ewa Matysiak

lekarz Edyta Czarnowska

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Warszawa

Doskonały pediatra. Nie spieszy się, dokładnie tłumaczy. Wiedza, zaangażowanie, miła atmosfera. Polecam każdemu. Bardzo pomogła mojemu synkowi.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Katarzyna Pieńkowska

Internista, Kardiolog

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13
01-157 Warszawa

Szkoda, że nie ma skali do 10. Ja bym dała 10. Wspaniały lekarz, niezwykle kompetentny. Dokładnie wszystko tłumaczy, jest przewidująca, dociekliwa i dokładna. Poza tym to wyjątkowo miła osoba, pełna empatii i zrozumienia. Tylko życzyć wszystkim by, gdy zajdzie potrzeba trafili na takiego lekarza. Tak trzymać Pani Doktor!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Izabela Kutyła

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne LUX MED
al. Jerozolimskie 65/79
00-697 Warszawa

Mam niewiele ponad 50 lat. Z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania zmieniłam lekarza rodzinnego i trafiłam pod skrzydła pani dr Izabeli Kutyła. Gdyby nie ona, do dziś nie wiedziałabym tego, co wiem dzis. Bo nie odczuwalam zadnych dolegliwosci, ktore sklanialyby mnie do wykonania jakichs dziwnych badan. A pani dr rzekła, że w tym wieku trzeba sprawdzic to i owo i skierowala na wlasciwe badania. I chwala Bogu! Bo wczesnie wykryto ...
Opinia dodana przez: Libra

Kamila Chybała

Przychodnia Rejonowa
Powstańców Śląskich 19
01-381 Warszawa

Jestem niepocieszona tym, że Pani dr Chybała już nie pracuje w mojej przychodni. Jest lekarzem jakich spotyka się rzadko, w pełni profesjonalistka, dba o pacjenta, uprzejma, przystępna, z wysoką kulturą. Wyleczyła mnie ze schorzenia, trafnie zdiagnozowała chorobę. Jest super lekarzem.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Deptała

Internista, Hematolog

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Dr Andrzej Deptała jest najlepszym hematologiem jakiego znam. Jest konkretny, rzeczowy, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Widać, że jest na bieżąco ze światowymi trendami. Dzięki zastosowanemu przez Niego leczeniu mam pełną remisję w przewlekłej białaczce limfatycznej.
Opinia dodana przez: krzysztof

Robert Rola-Janicki

Lekarz Rola-Janicki Robert - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Sadyba"
Warszawa

Dr Janicki jest moim lekarzem pierwszego kontaktu przez ponad 5 lat. Przez te lata obdarzyłem go niemal bezgranicznym zaufaniem. Korzystam, a także zamierzam korzystać z jego porad i zaleceń nie tylko z powodu jego wspaniałych kompetencji i dużego doświadczenia, ale także ze względu na jego cierpliwe i bardzo kompleksowe podejście do pacjenta. Osobiście mogę powiedzieć o nim to, że jestem mu wdzięczny za przekonanie mnie do skorzystania z porad specjalisty ...
Opinia dodana przez: Maciek

Katarzyna Pietrzak

Laboratorium Badań Cytogenetycznych KARYOTEST
Śliska 5
00-127 Warszawa

Niestety Pani Doktor od października 2013 r. będzie pracować w Przychodni nowo otwartej w Sochaczewie , na Śliskiej w Warszawie już Jej nie będzie. Znakomity lekarz , pełna fachowość. Wielka strata dla Warszawy. Kto może niech zapisuje się do Sochaczewa .
Opinia dodana przez: Michał

prof. dr hab. n. med. Jacek Pazdur

Reumatolog, Internista

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Prof. dr hab. med. Jacek Pazdur - polecam w 100%. Pierwsza wizyta w moim życiu, podczas której lekarz poświęcił mi tyle czasu i uwagi (1 wizyta trwała sporo ponad godzinę). Uważnie słuchał, dopytywał, analizował, badał. Potem tłumaczył na czym polega problem, na czym polegają dane choroby, jak je leczyć, gdzie jeszcze szukać pomocy oraz jak zapobiegać dalszemu rozwojowi choroby. Pan profesor to niezwykle uprzejmy starszej daty doktor. Polecam!!!
Opinia dodana przez: marta

lek. med. Justyna Łyczkowska-Piotrowska

Internista, Reumatolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

zostałem bardzo dokładnie zdiagnozowany i "roztłumaczono" mi wszystko. Lekarz z profesjonalnym podejściem do tego co robi oraz dużą empatią - na tym etapie jestem b. zadowolony
Opinia dodana przez: Mariusz Ś-ski

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Lekarz rodzinny, Okulista

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132
02-390 Warszawa

Bardzo miła Pani Doktor. Poświęciła mi dużo czasu. Badała bardzo dokładnie. Dziękuję i bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Alina

Anna Błachowicz

Endokrynolog, Internista

Warszawa

Takich lekarzy jak dr Błachowicz cenię najbardziej. Trafiłam do niej z tarczycą i wiem, że trafiłam dobrze. Przeprowadziła bardzo szczegółówym wywiad, przy każdej wizycie była konkretna i rzetelna. W taki sposób powinien postępować każdy specjalista. Mariola Nowak
Opinia dodana przez: linka

lekarz Konrad Tkaczewski

Internista, Kardiolog

WIM, Hemodynamika, Kardiologia
Warszawa

Podchodzi kompleksowao do stanu zdrowia pacjęta. Zwraca uwagę na inne niepokojące objawy - spostrzegawczy. Spokojny, rozważny w decyzjach.
Nie znam lepszego, kompetentny, życzliwy i bardzo rozsądny !!!!!!!!!!!!! każdemu polecam szkoda, że takich jest mało , miałam szczęście trafić na Panią Doktór obecnie już cała rodzina i wielu znajomych....