Lekarze Internista Warszawa

lekarz Piotr Ścisło

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Rewelacyjny lekarz. Cierpiałam długo na depresję i stany lękowe. Lekarz przede wszystkim rozmawia, wyczuwa pacjeta, dogłębnie wnika w problem. Proponuje też inna alternatywe leczenia-jak rozmowa z psychologiem. Za każdym razem powtarza, że jeżeli poczuje się gorzej lub będę miała jakie kolwiek pytania mam od razu dzwonić. Cóż więcej powiedzieć-żeby tylko było więcej tak oddanych lekarzy...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tomasz Magdziarz

Balladyny 1a/16
02-553 Warszawa

Doskonały lekarz i wspaniały człowiek o wyjątkowym podejściu do pacjenta, z szacunkiem troską i należącą uwagą, ukierunkowany na jego potrzeby. Wizytę prowadzi spokojnie, bez pośpiechu, starając się dotrzeć do źródła problemu. Jest doskonałym diagnostą, lekarzem z powołania, człowiekiem o dużych pokładach empatii, okazującym swoim pacjentom zainteresowania, troskę oraz szybką, trafną, profesjonalną pomoc./lekarz ze wszech miar godny polecenia. Ogromnie dziękuję Panie Doktorze, wdzięczna Kinga Kubat
Opinia dodana przez: Kinga Kubat

dr n. med. Daniel Baczyński

Internista, Nefrolog

LUX MED Sp. z.o.o.
ulica Racławicka 132B
02-634 Warszawa

Wyjątkowy, profesjonalny, empatyczny, wspaniały lekarz. Pan Doktor bardzo wnikliwie analizuje wszystkie wyniki.
Opinia dodana przez: adam

lekarz Adam Jałocha

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Pan dr. cierpliwy , wyrozumiały ,mający czas dla pacjenta. Spokojnie ,cierpliwie wytłumaczy , nakieruje na dobre tory. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Paweł Przesmycki

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne IPS Filia Nr 1
ul Korzona 111
03-571 Warszawa

Pierwszy lekarz, którego w życiu spotkałam, który zasługuje na miano lekarza, bo reszta nigdy w życiu, w niczym mi nie pomogła. Człowiek myślący, potrafiący traktować organizm holistycznie, doszukuje się przyczyn choroby, robi badania, ma pojęcie o diecie i witaminach, nie przepisuje silne leki jak cukierki w celu zarobku- wręcz przeciwnie, zawsze analizuje taką konieczność. Jedyny lekarz, z którym lubię rozmawiać, który ma szersze pole widzenia i wyobrażenie o chorobach, potrafiący ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Iwona Zaborowska

NZOZ Poradnie Specjalistyczne RENESANSOWA
Renesansowa 5A
00-905 Warszawa

Tak wspaniałego lekarza dawno nie spotkałam. Polecam. Profesjonalna , miła i empatyczna. Pochyla się nad problemem .
Opinia dodana przez: Gosia

dr Jacek Kuśnierz

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Bardzo wysoko oceniam umiejętności i wiedzę Pana Doktora Jacka Kuśnierza. Wykonywał u mnie zabieg ablacji. Zabieg trwał bardzo krótko bo 1,5 godziny (łącznie z przygotowaniem). Już, 2 godziny po zabiegu poczułem znaczną poprawę pracy serducha i ogólnego samopoczucia. Wypis że szpitala otrzymałem następnego dnia. Szczerze polecam tego Fachowca i jego Zespół. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Łukasz

Barbara Mikłaszewicz

Internista, Pediatra

Przychodnia rejonowa w Falenicy
Warszawa

Bardzo kompetentna, rzeczowa, miła. Mimo młodego wieku bardzo doświadczony lekarz. Dokładnie bada pacjenta, jest cierpliwa, słucha co mają do powiedzenia rodzice, ... Generalnie - serdecznie polecam. Jedyna wada - nie przyjmuje prywatnie, raczej nie udostępnia prywatnego telefonu.

dr Agnieszka Zielińska

Internista, Reumatolog

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Miałam bardzo duży problem z powracającymi obrzękami kostek.Leczyłam się w jednej sieciówce bo mam pakiet, niestety nikt tam nie potrafił mi pomóc. W końcu trafiłam do Pani Doktor, zleciła mi badania, dostałam zupełnie inne leki, powiedziała mi kiedy mogę spodziewać się poprawy i jakie są perspektywy. Dzięki Pani Doktor wracam do normalnego funkcjonowania.

Inga Żółkiewska

Przychodnia Rodzinna
Otwocka 1
03-759 Warszawa

Znakomity lekarz. Ogromna wiedza, kompleksowe podejście. Pani doktor uporała się ze schorzeniem, z którym mieli problem specjaliści. Polecam
Jeśli ktoś wierzy w anioły, to z całą świadomością mogę powiedzieć, że Pani Katarzyna jest moim "aniołem stróżem" :)

lekarz Michał Winiarski

Regucka
05-430 Warszawa

Jest to lekarz który jest bardzo zyczliwy, cierpliwy, dużo czasu poswięca pacjentowi.
To najlepsza lekarka internistka jaką w życiu spotkałam. Ma czas i chęci wysłuchać pacjenta. Wnikliwie analizuje wyniki badań. Godna polecenia. Juz nie pracuje w lux medzie
Opinia dodana przez: Sylwia P

lekarz Iwona Bielanowska

Internista, Endokrynolog

LIM
Domaniewska 41/Wołoska 7
02-672 Warszawa

Świetny lekarz, a co najważniejsze skuteczny !!! Bardzo mi pomogła. Doskonała diagnoza. Czułem się bezpiecznie. Bardzo mi pomogła.

lekarz Anna Bochowicz

Niegocińska 1/95
02-698 Warszawa

Gorąco polecam! Miła uprzejma kompetentna. Duża wiedza z zakresu medycyny żywienia i zastosowania diety w zapobieganiu oraz leczeniu chorób układu krążenia. Wege friendly ;-)
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Jakub Przyłuski

Internista, Kardiolog

Poradnia dla osób z autyzmem dziecięcym
Gdańska 2/10
01-633 Warszawa

Świetny lekarz! Profesjonalista, empatyczny, wyjątkowo cierpliwy, świetnie tłumaczy. Pan Doktor Przyłuski jest też po ludzku życzliwy, a to cecha już zanikająca. Polecam wszystkim leczenie U Pana Doktora .
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Zieleń

SPZOZ Warszawa-Ursynów
Zamiany 1/3
02-786 Warszawa

Jako jeden z nielicznych lekarzy wykrył u mnie wadę serca i odpowiednio skierował do Centrum Kardiologii. Po badaniu w Centrum Kardiologii stwierdzono konieczną szybką operację. Po innej operacji i konsultacjach pooperacyjnych w szpitalu wykrył zakrzepicę, zagrażającą życiu, oraz skierował na SOR. Diagnoza i tym razem został potwierdzona. Jest bardzo kompetentny w wnikliwy. Boję się polecać, aby potem nie czekać zbyt długo na następną wizytę.
Opinia dodana przez: Marek, ur. 1943

lekarz Wiesława Pawłowska-Jenerowicz

ADESTE - Warszawskie Centrum Psychoterapii
Szekspira 3/21
01-913 Warszawa

Pani doktor jest bardzo przychylna i życzliwa pod każdym względem dla pacjęta poświęca bardzo dużo czasu pacjętiwi wysłuchuje zwielkim poświęceniem i zaangożaniem polecam Panią doktor z całego serca i z całą odpowiedzialnością pozdrawiam Elżbieta Szadkowska Warszawa -Wawrzyszew
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Bożena Rawa

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo uprzejma i pomocna doktor. Kompetentna i godna polecenia z ludzkim podejściem. Fachowa pomoc i uprzejmość dla chorego to podstawa.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Iwonna Grzywanowska-Łaniewska

Żeromskiego 66/72/49
01-846 Warszawa

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i jestem bardzo zadowolona z jej pracy jaką wkłada podczas opieki nad pacjentem, jest bardzo ciepłą i miłą, sympatyczną i cierpliwą osobą służąca pomocą w każdej sprawie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i opiekę nad moim mężem.
Opinia dodana przez: Anna