Lekarze Internista Warszawa

Internista, Reumatolog

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8
Warszawa

Cudowny lekarz! Wyleczył mojej prawie dziewięćdziesięcioletniej mamie bół kolan, który uniemożliwiał jej chodzenie. Nikt uprzednio tego nie umiał zrobić. Teraz mama chodzi sama, nawet bez laski. Jesteśmy mu bardzo wdzięczne. Empatyczny, serdeczny. Żeby leczył nadal!
Opinia dodana przez: Bożena Olive

lek. med. Małgorzata Stasiek

Reumatolog, Internista

CSK MSWiA
ulica Wołoska 137
02-507 Warszawa

Byłam na pierwszej wizycie u pani doktor, która przede wszystkim bardzo dokładnie mnie zbadała, potem obejrzała wyniki badań laboratoryjnych, przepytała nt. dolegliwości, jakie biorę leki itd. i no cóż zaczynamy długotrwałe leczenie... Po pierwszej wizycie mam poczucie, że jestem w dobrych rękach, czekam na wyniki leczenia.
Opinia dodana przez: Diana N.

lekarz Konrada Bruździak

"LEK-MED"
Synów Pułku 9
01-354 Warszawa

Jest jednym z niewielu lekarzy , do których chodzę z przyjemnością. Zawsze miła, uśmiechnięta i kompetentna. Leczę się u niej już 10 lat. życzę wszystkim i sobie takich wspaniałych lekarzy .

dr n. med. Sylwia Zawada-Targoni

Mazowiecki Szpital Wojewódzki
Warszawa

Super lekarz.Nigdy nie byłem tak dokładnie przebadany.Pełen profesjonalizm, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione.Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Łukasz Izdebski
Bardzo dobry lekarz, kompetentny, sympatyczny, uprzejmy i kontaktowy. Szczegółowo wyjaśnia problem i sposób leczenia. Czy można Pana znaleźć w jakiejś przychodni w Warszawie?
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Grażyna Suchcicka Pikiel

Renesansowa
Warszawa, ul Renesansowa 5A
01-905 Warszawa

polecam bardzo dobry specjalista cierpliwy i o dużej wiedzy i praktyce

Agnieszka Skoczylas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Poradnie Stomatologiczne "Dental Club" Filia Nr1
ŚWIATOWIDA 47A/3.1
03-144 Warszawa

Pani Agnieszka już nie pracuje w CMP , jeżeli ktoś wie gdzie teraz przyjmuje bardzo proze o info, ciężko o tak dobrego lekarza :)

lekarz Maria Kanty-Okulewicz

Internista, Gastrolog

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
02-097 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor! Jest niezwykle skrupulatną, skupioną na pacjencie osobą. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad, przegląda poprzednio przeprowadzone badania, zleca dalsze, by niczego nie przeoczyć. Stąd czasem zdarzają się opóźnienia, co w sytuacji, gdy wizyty odbywają się bez patrzenia na zegarek i trwają tyle, ile pacjent potrzebuje jest zrozumiałe. Zawsze bada pacjenta, znajdując w ten sposób źródło/a bólu lub dyskomfortu. Pani Doktor zawsze wysłucha, wszystko szczegółowo objaśni, wskaże miejsca, gdzie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Lidia Rosłon

Lekarz medycyny pracy, Internista

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Pani doktor kompetentna, empatyczna i bardzo przyjazna dla pacjenta. Dokładnie, wnikliwie analizuje historię choroby i uzasadnia, tłumaczy zasadność kolejnych badań. Polecam!
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Bożena Majewska-Siwiec

Internista, Kardiolog

Puławska 240/1
02-670 Warszawa

Nie mam słów! Dr Majewska to znakomity specjalista, wspaniały człowiek, który nie liczy czasu poświęconego na pacjenta. Sprawdziła niezwykle wnikliwie wszystkie moje badania, wywiad, który ze mną przeprowadziła nie zdarzył mi się jeszcze nigdy w spotkaniu z lekarzem. Spojrzała na moje badania absolutnie całościowo i taką też wydała diagnozę. Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dzięki Pani Doktor stwierdzono u mnie niebezpieczny bezdech senny i dalej już ...

lekarz Anna Kępczyńska-Nyk

Nad Strugą 19/4
03-599 Warszawa

Niedawno byłem na wizycie u Pani Anny i muszę powiedzieć, że pełen profesjonalizm od samego wejścia do gabinetu. Lekarz nie zasiadł od razu do biurka, tylko się przedstawił, podał rękę i dopiero wtedy zaczęła się wizyta. Uzyskałem odpowiedź na każde pytanie oraz Pani Anna wyjaśniła mi wiele rzeczy związanych z moją dolegliwością. Na pewno będę polecał dalej i będę kontynuował wizyty u tego lekarza. P.S Nie było to szablonowe podejście ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Agnieszka Siemieniuk

Internista, Alergolog

SZPZLO Warszawa
ulica Strusia 4 / 8
04-564 Warszawa

Polecam Panią Doktor w 100%. Niezwykle profesjonalna a przy tym życiowa i pomocna. Każdemu życzę takiej Pani Doktor w swojej przychodni :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Teresa Gosecka-Witowska

Szkoła Podstawowa Nr 321
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa

Absolutnie wyjątkowa osoba! Lekarz z powołania, wybitna specjalistka. Odpowiedzialna, profesjonalna, oddana swojej pracy. Dba o każdego pacjenta. Pomaga jak tylko może, i komu może. Leczy naszą rodzinę od pokoleń. Osobiście nie spotkałem nigdy takiego lekarza wcześniej.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jacek Kądziela

Internista, Kardiolog

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Pan doktor jest bardzo sympatyczny i kompetentny, czułam, że się naprawdę mną zainteresował, słuchał mnie uważnie, dużo pytał i odpowiadał wyczerpująco. Był bardzo miły, choć byłam dociekliwa i kilka razy pytałam o to samo. Naprawdę świetny kontakt, nie czułam się skrępowana, jak to bywa u innych lekarzy. Uśmiechnięty, życzliwy, polecam!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ewa Żurawińska-Grzelka

LUX MED Sp. z.o.o.
ulica Racławicka 132B
02-634 Warszawa

Po raz pierwszy trafiłam do Pani Doktor. Wizyta dotyczyła dodatkowej konsultacji po biopsji mamatomicznej oraz konsultacji dotyczącej oceny badania rezonansu płuc. Pani Doktor bardzo dokładnie analizowała wyniki. Sprawdziła wszystkie moje ostanie i wcześniejsze badania. Bardzo dokładnie wyjaśniła mi wszystkie kwestie dotyczące choroby. Po tej wizycie specjalisty, profesjonalisty, osoby z wielką empatią i wiedzą czuję się spokojniejsza i zaopiekowana i odzyskałam wiarę w lekarza.
Opinia dodana przez: Wanda Bakalarczyk-Pióro

lekarz Danuta Kowalska

POLMED S.A.
ulica Targowa 24
03-733 Warszawa

Moim skromnym zdaniem lekarz z powołania godny polecenia ...Na wszystkie te gwiazdki które jej dałem w 100% zasługuje ....
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Cieślak-Gałązka

Szpital Grochowski im. dr Rafała Masztaka
ul. Grenadierów 51/59
Warszawa

Pani doktor jest bardzo miła, ale jednocześnie wnikliwa i dokładna, na pierwszej wizycie wypytała o objawy i cierpliwie i z szacunkiem słuchała. Co najważniejsze interesuje ją cała moją osobą, i moje wyzdrowienie a nie tylko wąska działka jej specjalizacji. Nareszcie uwierzyłem, że kogoś obchodzi moja nietolerancja pokarmowa
Opinia dodana przez: Wojtek

dr n. med. Michał Stępka

Internista, Gastroenterolog

Kopernika 28 lok. 9
Warszawa

Pan dr to jest cud objawiony. On po prostu nie przystaje do rzeczywistości. Brak słów aby wyrazić w pełni opinie o tym doktorze. Elegancja, fachowość, profesjonalizm, delikatność, takt,wczucie się w rolę pacjenta, troskliwość to tylko niektóre określenia przychodzące do głowy. Jeżeli badanie kolonoskopia to tylko u Pana dr Stępki. Polecam z głębi serca.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Leszek Derengowski

Jelinka 14
01-646 Warszawa

wszystko ok polecam. umówić się było łatwo, gabinet jest przyjemny, lekarz wytłumaczył o co cho i miał czas, odpowiadał na pytania i jest podobny do sean'a connery. wzbudza szacun i widać że jest wirtuozem stetoskopu.

lekarz Paweł Górnaś

ulica Mickiewicza 64/108
01-650 Warszawa

Przesympatyczny lekarz. Bardzo fachowo podchodzi do pacjenta, kieruje na potrzebne badania i nie leczy na oślep. Jest jednym z niewielu lekarzy o których można się tak dobrze wypowiedzieć. Napewno w razie choroby będę zapisywała się tylko do pana doktora Górnasia