Lekarze Internista Warszawa

lekarz Rafał Mierzyński

Internista, Lekarz medycyny pracy

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Warszawa

Polecam pana Rafała. Byłam u niego niedawno i jako jedyny rozpoznał moją chorobę. od lat leczę się na wiele różnych dolegliwości, męczę się z tym okrutnie, bo żaden lekarz nie był w stanie rozpoznać co mi jest, robili mi milion badań, które nic nie wskazywaly, dostawałam mnóstwo lekow, które nic nie dawały, a pan Rafał zdiagnozował u mnie nerwice lękową. mimo, że nie jest psychiatrą, to dokładnie dopasował dolegliwości, przepisał ...

lekarz Halina Adamczyk-Wojciechowska

LuxMed Stanów Zjednoczonych 72, Warszawa
Mikołajczyka 11 lok. 1
03-984 Warszawa

Polecam Panią Doktor.Duża wiedza i profesjonalizm sprawiły że wizyta w Gabinecie była dla mnie przyjemnością.

dr n. med. Katarzyna Paschalis-Purtak

Internista, Kardiolog

Centrum Kardiologii Allenort
Płowiecka 37
04-501 Warszawa

Przed kilkoma laty stwierdzono u mnie nadciśnienie. Leczyło mnie dwóch lekarzy, jednak bez skutku. Z polecenia trafiłem do pani doktor. Nie jest łatwo u niej u termin wizyty, ale to tylko potwierdza jej wysoką jakość. Zleciła kompleksowe badania, przeprowadziła pogłębiony wywiad i zaproponowała leczenie. Już po dwóch miesiącach ciśnienie się unormowało, ciągłe zmęczenie ustąpiło. To, co wyróżnia dr Purtak, to jej poświęcenie. Zleca raz w roku badania krwi i badanie ...
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Sławomir From

Wojskowy Instytut Medyczny
Warszawa Szaseróe 128
00-909 Warszawa

Bylam u p. doktora 2 razy, bardzo mi pomogl, oprocz tego ze jest przemily i kulturalny ma ogromna praktyczna wiedze, jest bardzo pomocny, swietny diagnostyk, polecam go kazdej osobie z kolopotami plucnymi i oskrzelowymi.
Opinia dodana przez: S.W.

dr Michał Wąsowski

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Warszawa Czerniakowska
Czerniakowska 231
00-416 Warszawa

Wyjątkowy lekarz, o szerokiej wiedzy medycznej, traktujący pacjenta z dużą uwagą i powagą. Medycyna jest nie tyle Jego zawodem, co życiowym hobby. Pacjent ma poczucie bezpieczeństwa pod opieką Tego lekarza. Stawia trafne diagnozy i dobrze dobiera leki. Zna medycynę niekonwencjonalną. Mam dużą ufność do lekarza Michała Wąsowskiego i polecam Go w pełni każdemu.

lekarz Małgorzata Prześlak-Wardecka

SZPZLO Warszawa Praga-Południe
ulica Ostrołęcka 4
04-102 Warszawa

p. Doktor bardzo dokładnie tłumaczy o stanie zdrowia pacjenata. Cierpliwa, od Doktor bije sympatja i empatja.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Hanna Knajdek-Ostrowska

Internista, Gastrolog

Praskie Centrum Medyczne
ulica Brzeska 12
03-737 Warszawa

Pani Doktor Hanna Knajdek-Ostrowska to lekarz z powołania, profesjonalista w każdym calu. Gdy 21 grudnia 2021 przyjechałam na badanie gastroskopii do LUX MED przy ulicy Fieldorfa, Pani Doktor szczegółowo wyjaśniła czym jest zdiagnozowana choroba. Potraktowała mnie z życzliwością, dając poczucie bezpieczeństwa i uspokajając. Jest lekarzem o ogromnej kulturze osobistej, wspaniałą, życzliwą i serdeczną osobą. Mam olbrzymią nadzieję ponownie spotkać Panią Doktor gdy zajdzie potrzeba przeprowadzenia kolejnej gastroskopii. Z wyrazami szacunku ...
Opinia dodana przez: Barbara Z.

lekarz Andrzej Stawiarski

Internista, Kardiolog

NZOZ Collagena, BotoXeXpress
aleja Jerozolimskie 11/19
00-508 Warszawa

Takich lekarzy już normalnie nie ma, bardzo życzliwy i z dużą fachowością podchodzi do problemu, bardzo wnikliwie czyta dokumentację medyczną szukając zasadniczej przyczyny dolegliwości, poświęca tyle czasu ile trzeba, wszystko dobrze tłumaczy, dokładnie bada chorego bardzo wszechstronnie, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły. A stałym pacjentom udziela porad przez telefon. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Anna Gadowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2
00-052 Warszawa

Świetny lekarz! Przemiła osoba - wysłucha i dopiero wystawi diagnozę, wytłumaczy, pokieruje, poświęci tyle czasu, ile potrzeba na wizytę, a nie jej odbębnienie. POLECAM
Opinia dodana przez: a

Grażyna Wronka

Internista, Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarzy Rodzinnych
02-930 Warszawa

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Wzbudza ogromne poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Polecam

lekarz Edyta Klepadło

ENEL MED
Jana Pawła II 82, ARKADIA
00-175 Warszawa

Bardzo dobra komunikacja, Pani Edyta wszystko fajnie tłumaczy. Szczegółowo analizuje objawy i wyniki badań. Wydaje się mieć duże doświadczenie. Polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Elżbieta Misiak

Internista, Diabetolog

TP MED SP Z O.O.
ŚW. BARBARY 6/8
Warszawa

Polecam z całego serca, lekarz z powołania. Osoba ciepła i życzliwa.Profesjonalistka. Dziękuję Pani doktor za wszystko. Pacjentka
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Elżbieta Wiater

Hematolog, Internista

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Bardzo polecam .Diagnoza choroby i skuteczność leczenia 100% Dziękuję jeszcze raz !!!!!!!😃 😃😃😃Łukasz. .
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Ewa Czarnecka

Szpital Praski
Widok 10
03-401 Warszawa

Na panią doktor trafiłam przypadkiem i jestem szczęśliwa. To wspaniały lekarz, mający dużą wiedzę i doświadczenie. Bardzo dokładnie wsłuchuje się w problemy zdrowotne pacjenta i szczegółowo dobiera zestaw badań. Lekarz godny polecenia.

lekarz Iwona Dobiecka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Interna, med. pracy, bad. kierowcw
św. Franciszka Salezego 6
00-392 Warszawa

wyjątkowa sumienna oddana swojej pracy szkoda że jest tak mało lekarzy z takim podejściem do ludzi .
Opinia dodana przez: Mariusz
nareszcie super lekarz.Przyszła do przychodni na ulicę Jagiellońską,i od razu zdobyła sympatie pacjentów.Kiedy byłam chora i miałam problemy ze zdrowiem to inna pani doktor w ogóle nie chciała ze mną gadać,twierdząc że mam iść do psychiatry.Dr Maliszewska zrobiła mi szereg badań podstawowych,ekg skierowanie do kardiologa,dała mi leczenie i czuje się coraz lepiej.Jest lekarzem na 6 polecam z całego serca.Mam nadzieje że zostanie tam na stałe bo na razie zastępuje inną ...

dr Jadwiga Makowska

LUX-MED
Chmielna 83/87
Warszawa

Bardzo miła ,kompetentna i troskliwa o pacjenta. Dokładnie analizuje wyniki badań i wspiera pacjenta nie tylko medycznie ale i psychicznie.
Opinia dodana przez: witold

dr Agnieszka Laskowska

Lekarz rodzinny, Internista

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Znakomita doktor b kompetentna, konkretną i interesującą się swoimi pacjentami. Bardzo gorąco polecam panią doktor!!! Maria Zarzycka
Opinia dodana przez: Maria

Anna Janus-Łuczycka

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medicover KEN
Warszawa

Pani Doktor, uratowała mi życie swoją wiedzą i kompetencjami. Skierowała mnie na badania trafiając w 10. Dzięki czemu teraz żyję. Dziękuję
Opinia dodana przez: H.J

dr Paweł Panin

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Doskonały specjalista! Leczy moją babcię z powodu migotania przedsionków. Zawsze uśmiechnięty, miły, łatwo wzbudza zaufanie. Jest stosunkowo młodym lekarzem i dzięki temu nie ma zatwardziałych poglądów, leczy nowocześnie myśli. Razem z babcią jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy!
Opinia dodana przez: Jan