lekarz Jacek Pieszczek

Traumatolog, Ortopeda

Do anonim. Wydaje mi się, że jesteś konkurentem, a nie pacjentem - zasadnicza sprawa rehabilitantem u dr Pieszczka jest mężczyzna (Pan Łukasz), a nie kobieta i każdy prawdziwy pacjent o tym wie. Natomiast ktoś tu chyba próbuje zepsuć doktorowi opinię. Ja serdecznie polecam, znam doktora od sierpnia 2012r i wyciągnął mnie naprawdę z dużych tarapatów, dzisiaj funkcjonuję bez bólu, a chodziłąm na czworakach. Nie będę wypowiadać się na temat ortopedów, których wcześniej odwiedziłąm w ramach NFZ-bo szkoda nerwów i zdrowia.

Dr Pieszczek uratował mnie od wózka inwalidzkiego w wieku 18lat i będę mu za to dozgonnie wdzięczna.Pieniądze i sposób jego bycia nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia,liczy się jego umiejętność leczenia.Chodziłam po jego korytarzu w gorsecie i płakałam z bólu,ale od 10 lat skakam i biegam i jestm szczęśliwa z tego powodu.POLECAM KAŻDEMU!!!Dla mnie ten facet to cudotwórca i doceni to każdy kto wie co to ból i modli się każdego dnia o zdrowie!

Mam wrażenie, że tę niepochlebną opinię pisze konkurent. Ja na pewno się z nią nie zgadzam.

Pamiętam dr.Piszczka od kilkunastu lat.Wypełnianie ankiety czy konkretny, czy przyjazny, czy tłumaczy chorobę itp. to nie ma najmniejszego znaczenia. W wieku 15 lat miałem poważny problem z kręgosłupem. Piszczek nastawił dysk i po kilku miesiącach wizyt wszystko było ok. Mówił po leczeniu że co pół roku mam umawiać się na kontrolną wizytę nieodpłatnie ale ja sam to zaniedbałem. Minęło 15 lat a ja mimo zastrzeżeń pracuję pełną parą. Pomógł też mojej Mamie która borykała się z bólem kręgosłupa od kilkudziesięciu lat, a także znajomym których wysłałem do doktora. Jak coś mi jeszcze kiedykolwiek strzeli w moim kręgosłupie to umówię się na wizytę i przejadę 300km żeby leczył mnie prawdziwy lekarz. Negatywne opinie mogą odstraszyć ale na pewno nie ma istoty ludzkiej z której wszyscy byliby zadowoleni. W tamtych czasach 150pln to były dwie wizyty.

Leczę się u Niego od 14 lat. Jest lekarzem konkretnym i bezpośrednim. To fakt, że nie owija w bawełnę, tylko wali prosto z mostu. Jednak chyba nie w tym rzecz. Jeżeli będę chciała posłuchać tiutiania, to pójdę zrobić sobie tipsy!

Nie polecam tego lekarza,cham jakich mało,robił mi wielką łaskę że za moje pieniądze będzie mnie leczył, nawet mnie nie zbadał wszystko kazał robić rehabilintantowi który z nim pracuje (w zasadzie tylko ona pracuje z chorym),Pan Doktor w tym czasie komentował jakie to jestem zaniedbany że się nie leczyłem itd. Dobrze radze omijajcie tego lekarza szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!

Dobrze radze omijajcie tego lekarza szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!

Wizyta u tego lekarza byla jednym z najgorszych doswiadczen w moim zyciu! Jedyne epitety jakimi moge go okreslic to CHAM! GBRUR! i PROSTAK! Sprawial wrazenie jakby robil laske, ze w ogole mnie przyjal (prywatnie!). Czy jest kompetentny? NIE WIEM! Nie zdazylam sie przekonac; wydawal sie w ogole nie zainteresowany powodem mojej wizty. Za to kilkakrotnie NAKAZAL! mi sie rozebrac do majtek! Pozostawienie mojej negatywnej opinii nie wynika z checi zemsty, mimo ze jeszcze do tej pory czuje niesmak po tej wizycie (ok 2 tygodnie temu). Chcialabym tylko ostrzec innych internautow przed wyborem tego niekompetentnego, nieprofesjonalnego i chamskiego lekarza. Wspolczuje wszystkim pacjentom, ktorzy sa na niego skazani w szpitalu!!!

Witam, przegladajac pozytywne komentarze mozna bylo przeczytac duzo dobrego na temat schorzen kregoslupa, ja jednak chcialabym zapytac co ze stawami kolanowymi? Czy dr.Pieszczek leczy rownie dobrze stawy kolanowe? Bardzo bola mnie kolana i zastanawiam sie czy warto udac sie do dr. W zwiazku z tym, chcialabym poprosic o opinie kogos kto leczyl sie na to schorzenie Z gory dziekuje za odpowiedz.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Witam. Lecze się u Pana Pieszczka od roku. Uważam go za świetnego specjaliste i bardzo życiowego i pomocnego człowieka. Z czystym sumieniem polecam go jako lekarza. Wszystkie metody działania jak i ćwiczenia są rewelacyjne i przynoszą dużą ulgę.

Witam.

Witam Wszystkich borykających się z problemami kręgosłupa. Jeśli trafiliście na tą stronę, to albo szukacie pomocy, albo ktoś Wam polecił tego lekarza. Ja do dr. Jacka Pieszczka trafiłem przypadkowo, chociaż Pan Pieszczek doktorem nie jest tylko lekarzem. Podobnie jak Wy miałem bóle kręgosłupa, promieniujące do kończyn. U mnie ból promieniował do nóg i do rąk. Mam zdiagnozowaną dyskopatie, czyli wypukliny dysków lędźwiowych. Chociaż jak się później przekonałem, dyskopatia nie jest przyczyną moich dolegliwości. Z badań naukowych wynika, że 75 % ludzi ma różnego rodzaju dyskopatie, skoliozy, skrzywienia czy zwyrodnienia, a ból kręgosłupa może być jeszcze innego pochodzenia. Najczęściej pochodzi z przykurczów mięśni, ścięgien. Metoda lekarza Pieszczka może przynieść ulgę w początkowej fazie, np dyskopatii, później bez kolejnych etapów ćwiczeń, wzmocnienia mięśni rozciągania, nie będzie poprawy, a może być nawet pogorszenie. Ja leczyłem się u Pana Pieszczka i jego syna ponad 4 miesiące, zostawiłem u nich około 5 000 zł i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ten czas i pieniądze były stracone. Na szczęście mam czas i pieniądze i mogłem poszukać innych miejsc, gdzie pracują nad pacjentem dużo bardziej profesjonalnie i odpowiedzialnie. Nie piszę tego złośliwie, bo gdybym miał wcześniej tą wiedzę, którą mam, to inaczej postępowałbym w swoim schorzeniu. Lek Jacek Pieszczek bazują na niewiedzy pacjentów i na tym, że większość przychodzi do nich z ostrym bólem. Bo wiadomo, jak lekko pobolewa, to nikt nie leci do lekarza. Straszy na początku, że jak nie on to operacja, co w moim przypadku to było bzdurą, bo skonsultowałem się z czterema najlepszymi neurochirurgami na Śląsku i żaden nie zalecił mi operacji. Jeśli chcecie oszczędzić pieniądze, to na początek przeczytajcie książkę "Kręgosłup bez bólu" a później już świadomie szukajcie porady lekarskiej. Ja osobiście mogę polecić Centrum Terapii Kręgosłupa w Jaworznie. Przyjmuje tam dr. Maliszewski oraz myślący fizjoterapeuci, którzy świadomie podchodzą do terapii. Pana Pieszczka z synem, nie polecam. Na początku metoda wydawała mi się dobra, ale w ich wydaniu, bez kolejnych etapów leczenia i ćwiczeń, do niczego dobrego to nie prowadzi. No chyba, że ktoś chce całe życie unikać jakichkolwiek zgięć, pracy, ćwiczeń itd. Pozdrawiam i życzę Wszystkim czytającym zdrowia, a Panu Pieszczkowi trochę pokory do tego co robi.