lekarz Jacek Pieszczek

Traumatolog, Ortopeda

Bardzo dobry lekarz,fachowiec w swojej dziedzinie-leczenie schorzeń kręgosłupa.Groziła mnie operacja kręgosłupa-chodziłem o kulach.Po leczeniu u Pana dr.Piszczka jestem zdrowy,metoda stosowana kapitalna.Pozdrawiam-wdzięczny pacjent K.Zub.

Do Pana Dr Jacka Pieszczek trafiłam przypadkowo, ponieważ żaden lekarz ani Ogólny, ani Neurolog nie był mi w stanie pomóc, "wypadnięte" 2 dyski, ucisk na nerwy spowodował, że miałam niedowład lewej stopy - nie mogłam chodzić, żadne lekarstwa i seria 45 zastrzyków mi nie pomagała, w końcu dostałam się pod opiekę lekarza, który jest NAJLEPSZYM SPECJALISTĄ W DZIEDZINIE REHABILITACJI RUCHOWEJ - dzięki Panu Dr stanęłam na nogi i mogę normalnie funkcjonować, uniknęłam ryzykownej operacji neurochirurgicznej i jestem mu za to wdzięczna. Naprawdę polecam Pana Dr Jacka Pieszczek wszystkim, którzy szukają dobrego specjalisty na śląsku, wg mnie jest NAJLEPSZY!!! Potrafi pokierować pacjentem, w sposób w który inni lekarze niestety nie potrafią, poświęca bardzo dużo czasu na wizycie, a pacjentów codziennie ma bardzo dużo. POZDRAWIAM PANIE DOKTORZE I BARDZO DZIĘKUJĘ, ŻE JAKO JEDYNY LEKARZ POTRAFIŁ MI PAN POMÓC.

Zadowolona Pacjentka