lekarz Jacek Pieszczek

Traumatolog, Ortopeda

Pacjent Mariusz Folta Dąbrowa G. - Bardzo dobry Lekarz lecze się na dyskopatie szyjna bardzo poważnie uciekam od operacji Pan doktor jest super spesjalistą zawsze moge na niego liczyć zawsze poświeci 5 min jak mam problem , jest poprostu NAJLEPSZY. POLECAM WSZYSTKIM.

Polecam wszystkim cierpiącym - leczył z powodzeniem cała moją rodzinę - mam pełne zaufanie

Witam. Chciałam dołączyć do zadowolonych pacjentów. Ja lecze sie u Pana Dr od roku. Bardzo mi pomaga, gydby nie on , nie wiem co by ze mną było. Nie mogłam, spac, ruszac sie, ani jeździc samochodem. Po pierwszych wizytach od razu poczułam ulegę. Jestem bardzo zadowolona ze po długiej drodze szukania dobrego specjalisty trafiłam wlasnie do Pana Doktora.

witam, czemu są tak duże rozbieżności w cenach? Ile w końcu kosztuje jednorazowa wizyta u tego lekarza?

od kilku lat bolal mnie kregoslup , neurolog u ktorego sie leczylam wciaz diagnozowal "postrzal" i przepisywal leki przeciwbolowe , prosilam go kilka razy aby mi dal skierowanie na rtg kregoslupa ale odmawial , wreszcie zrobilam prywatnie i umowilam sie na wizyte u D,Pieszczka . Diagnoza byla szybko i nie korzystna. Dyskopatia i przesunięty dysk. Jestem na dzis po 2 wizycie za 4 dni 3 wizyta. I juz czuje sie lepiej. Przesypiam cala noc bez bolu a przede wszystkim bez lekow przeciwbolowych. Polecam . Za 2-3 mieiace bede mogla znow chodzic na silownie i cwiczyc :)

Żaden państwowy lekarz nie pomógł mi po wypadku,tylko właśnie z polecenia znajomych dr Pieszczek-tylko za pierwsza wizyte trzeba wiecej zaplacic ,a pozniej juz rehabilituje nas gratis lub za mniejsze pieniadze :) polecam jego leczenie,bo pomaga.

Darmozjad i krwiopijca wykształcony za nasze pieniądze jak inni lekarze

Darmozjad i krwiopijca wykształcony za nasze pieniądze jak inni lekarze

Stosuje medycynę manualną na wysokim poziomi. Poleciłam go ok. 30 osobom i tylko jedna wybrała inne leczenie (kręgarza) reszta jest zadowola.

Bardzo dobry specjalista o dużej wiedzy medycznej szczególnie w zakresie rehabilitacji potrafi holistycznie spojrzeć na stan zdrowia pacjenta. wdzięczni JJ.K

witam wszystkich!!! czy ktoś, z osób ktore były pacjentami Pana Doktora mogłby odpowiedzieć mi na kilka pytań? Bardzo proszę o pomoc