2,5
2,5

Jako jego pacjent nie polecam tego lekarza,nie mozna mu ufac.jego metody sa zacofane. z przed trzydziestu. Nie bede tutaj sypać obelgami ale powiem tylko tyle ze to stary pajac ktory robi krzywde pacjentom.

Wspaniały lekarz ,moja córka miała prostowany palec u ręki ,wspaniale wykonany zabieg paluszek prosty . Dziękuje panie doktorze . Oliwia z rodzicami.

Polecam gorąco tego wspaniałego fachowca,operował mojego synka,rozszczep był ogromny warga i podniebienie.Będąc w okolicach W-wy zdecydowałam pojechać na Kozią by dla pewności sprawdzić czy wszystko z podniebieniem ok-powiem tak..prof.była pod wrażeniem że tak pięknie wygląda warga u synka.

niestety bez korzysci ? sie nie obyło kilka wizyt bez celowych aby usłyszec prosze przyjechac za tydzien i tak wkolko osiem wizyt aby cos ruszylo

niestety bez korzysci ? sie nie obyło

DOKTOR SKIRPAN OPEROWAŁ MOJE DZIECKO JUŻ 3 RAZ I NIE OCENIAM TEGO CZŁOWIEKA JAKO OSOBE PRYWATNĄ ALE JAKO LEKARZA A JEST NIM BARDZO DOBRY W TYM CO ROBI JEST DOSKONAŁY....OCENIAJĄC GO TRZEBA WZIAŚC POD UWAGĘ WIELKOSC ROSZCZEPU A KAŻDY ROSZCZEP CZY WARGI CZY PODNIEBIENIA JEST INNY PAMIĘTAJCIE O TYM I KAŻDE DZIECKO INACZEJ TO ZNOSI...

Moja córeczka była operowana przez dr Skirpana wygląda ładnie i przede wszystkim pięknie mówi podniebienie zrobione super ja osobiście polecam tego lekarza

Ten Pan umie tylko zepsuć robotę i wziąć za to pieniądze, wykorzystuje niewiedzę pacjentów i ich rodziców przez to okłamuje ich.

dr Skirpan operuje technikami i metodami z przed 30 lat. Dr Bartlett z USA już dawno z nim nie współpracuje. Jeżeli ktoś potrzebuje fachowej i nowoczesnej pomocy z zakresu rozszczepów polecam prof.Dudkiewicz z Warszawy. Stawia dobro dziecka na pierwszym miejscu.

Dobry to on może był 20lat temu a teraz sie zepsuł.

Dobry to on może był 20lat temu a teraz sie zepsuł.

świetny specjalista mój synek miał rozczep wargi naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem jak teraz wygląda porostu super nic nie widać dr skirpan przeprowadzał zabieg i dziękuje mu za ze mały teraz tak ślicznie wygląda:)