2,5
2,5

Nie mogę tutaj rzucać jakiś oskarżeń w stosunku co do Tego lekarza. Gdy ja miałem 2 lata gość odwalił taką maniane że szkoda gadać a brał sowite .... wiadomo co. Jak ktoś chce więcej info na temat tego "uczciwego" lekarza zapraszam (gg 9108666)

Nie polecam tego specjalisty , u niego nie liczy się problem zwany przypadłością losu czy stanem dziecka TYLKO KOPERTA A DOKŁADNIE GRUBOŚĆ KOPERTY . NIE POLECAM !!!!! Polanica to tylko jedyna Klinika gdzie można poczuć sie jak człowiek

Polanica to tylko jedyna Klinika gdzie można poczuć sie jak człowiek

Różnie to z nim bywa, zalezy od jego humoru i co tu dużo mówic...o grubośći koperty...ale mimo tego dobry specjalita