2,5
2,5

nie polecam tego lekarza liczy się tylko grubość koperty

nie polecam tego lekarza liczy się tylko grubość koperty

Jest jaki jest . Tak został wychowany. asghsr ihjgkjb k;lhjkln 'jkljpomkpjkplkm kjpom,m kjpom;l

termin zabiegu przekładaliśmy 3 razy z różnych powodów ale kiedy zoperował mojego synka i nie wziął za to żadnej koperty.

Objeździliśmy wielu lekarzy specjalistów w dziedzinie wad twarzo-czaszki u dzieci. Doktor Skirpan jest w porównaniu z nimi najmniej godnym polecenia. Powtarzam - kto dba o dobro dziecka niech nie decyduje się na zaczynanie leczenia u tego "specjalisty". Nawet gruba koperta nie cofnie błędów w leczeniu jakie popełnia ten lekarz! Znam dwoje dzieci, które zostały trwale okaleczone z powodu błędów lekarskich tego lekarza. Zanim zdecydujecie się oddać mu własne dziecko odwiedźcie Profesora Kazimierza Kobusa, Profesor Zofię Dudkiewicz, docenta Wójcickiego z Polanicy ale nie decydujcie się zaufać doktorowi Skirpanowi, który ukrywa przed rodzicami , że na jego oddziale regularnie konsultuje i OPERUJE dzieci dr Scott Bartlett, najlepszy specjalista z USAz Filedalfii.

Co macie na myśli pisząc "gruba" koperta. To znaczy ile musi się w niej znajdować.

Szkoda nawet pisać. Nie polecam nikomu, kto dobro dziecka stawia na pierwszym miejscu.

powiem tak 2 razy operował moje dziecko zrobił to rewlacyjnie i bardzo dokładnie ale tylko dlatego ze dostał za każdy zbieg kopertę....fachowcem jest naj lepszym chirurgiem i nie ma lepszego więc dala bym następną gdybym musiała......jako fachowca polecam każdemu

Doskonały chirurg. w swojej karierze operował mnie trzykrotnie i ani razu się nie zawiodłem. Doskonale przedstawia problematykę zabiegu i jak to wszystko będzie wyglądać, a nie jak większość mówiąca bezmyślnie "będzie dobrze ".

Fakt faktem koperty by brał, ale kto teraz nie bierze?? Zresztą lekarz godny polecenia

SUPER LEKARZ NIE ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI WYŻEJ JEST MIŁY WYJAŚNI WSZYSTKO BARDZO GORĄCO POLECAM