lekarz Joanna Zawadzka-Wojtasiak

2,5
2,6
2,6
2,4

Odradzam! Kobieta niemiła, źle traktuje pacjentki, niczego nie tłumaczy a na jakiekolwiek pytania odpowiada "wszystko dobrze", nie daje zdjęć usg, gdy ją o to poprosiłam powiedziała, że nie da, bo nie badała dziecka tylko co innego. To co to za ginekolog, który nie bada dziecka, przez dwie wizyty (to jest dwa miesiące)? Do tego potrafi szantażować i jest bezczelna. Stanowczo odradzam i współczuję pacjentkom, które muszą do niej chodzić.

Totalny brak profesjonalizmu, chamstwo, brak wychowania. Ta "miła" pani pracuje w swoim zawodzie chyba za karę.

Nigdy tej pani nie widziałam ( może i dobrze bo nie wiem jak by się mogło skończyć nasze spotkanie ) ale relacje synowej z wizyt u niej powodują, że mam szczerą chęć wsiąść do samochodu, pokonać 300 km które nas dzielą i zapytać czy przystoi powiedzieć pacjentce - jak się nie podoba to proszę sobie iść do Feminy ( gdzie notabene ta pani odpłatnie wykonuje USG ciężarnym ) albo zmienić lekarza. Jeśli dla tej pani jest ciężarem i karą praca w państwowej placówce to nie widzę przeszkód by zrezygnowała i pracowała tylko i wyłącznie prywatnie. Zastanawiam się tylko na ile wystarczyło by jej samego profesjonalizmu ( ponoć ) z tak " miłym " podejściem do pacjentek by utrzymać się z pieniążków zarobionych prywatnie. Piszę tylko i wyłącznie dlatego iż mam nadzieję, że w jakiś cudowny sposób ta pani to przeczyta bo będąc lekarzem nie wystarczy być tylko dobrym w swojej profesji ale umieć postępować z pacjentem. Tego się ta pani niestety nie nauczyła a Housem nie jest.

Ludzie nie mam pojęcia, skąd biorą się te Wasze negatywne opinie. Jak się tu naczytałam tych strasznych opowieści, to szłam na USG roztrzęsiona. Jak się okazało, całkiem niepotrzebnie. Pani Doktor była bardzo miła i cierpliwa. Poświęciła nam mnóstwo czasu, wszystko szczegółowo wyjaśniła. Mogłam zapytać ją o wszystko. Jeśli o mnie chodzi, śmiało mogę polecić tą Panią doktor wszystkim przyszłym mamom, które będą wykonywały USG genetyczne w Feminie.

Nie mam pojęcia skąd te negatywne komentarze na temat Pani doktor. Dziś jestem po 4tej wizycie u dr. Zawadzkiej-Wojtasiak i za każdym razem Pani doktor jest bardzo miła, rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, więc szczerze mogę ją polecić.

Zgadzam się z wszystkim negatywnymi komentarzami o tej Pani, zero kultury osobistej!! Pierwszy raz w życiu spotkałam się z tak okropnym, niekompetentnym lekarzem!!! Jej podejście do pacjenta jest karygodne, czułam się u tej Pani jak za karę, jej "pyskówki" były żenujące. Dla własnego zdrowia i samopoczucia powinno się tą babę omijać szerokim łukiem.

Jestem bardzo zawiedziona po wizycie u Pani ginekolog wszystkie komentarze negatywne jak najbardziej trafne >dzisiaj przekonałam sie o tym na własnej skorze:((( szczerze nie polecam :(

Właśnie wróciłam z wizyty od Pani doktor w feminie. Naczytałam się o niej strasznych rzeczy, ale do lekarza gdzieś trzeba było pójść i jestem pozytywnie zaskoczona. Pani Zawadzka -Wojtasiak jest bardzo uprzejmym lekarzem, wszystko tłumaczy oraz na pytania odpowiada dokładnie i z uśmiechem, także mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor.

Pani dr prowadziła mi ciąże(urodziłam 13.12.2012)jestem bardzo zadowolona z opieki.Zawsze miała dla mnie czas,badała w ciszy i skupieniu a potem wszystko tłumaczyła.Polecam tą panią z czystym sumieniem.

nie wiem skąd takie negatywne opinie o pani doktor, byłam dziś na usg genetycznym i jestem bardzo zadowolona z wizyty...najpierw w ciszy dokonała wszelkich pomiarów a później szczegółowo i rzetelnie wszystko wytłumaczyła...dostaliśmy pełen opis i parę zdjęć 3D...ogólnie bardzo polecam i na następne usg na pewno znów zapiszę się do tej pani :D