lekarz Joanna Zawadzka-Wojtasiak

2,5
2,6
2,6
2,4

Właśnie wróciłam z wizyty u Pani doktor. To była moja druga wizyta.Nie zauważyłam u Pani doktor żadnych z poniższych ""złych objawów". Mój problem został zdiagnozowany, wyleczony,wszystko dokładnie wyjaśnione jak postępować, na co zwracać uwagę.Przy tym zachowywała się najnormalniej w świecie, uprzejmie, bez żadnych złośliwych uwag.

kiedy czytam te wszystkie negatywne kom. na temat pani doktor...to jesem w szoku i zastanawiam sie co za kobiety to pisza...i czego wymagaja?. jestem w ciazy i chodze do niej,jest bardzo sympatyczna,skupiona i zawsze wychodze zadowolona z jej gabinetu.

Nikomu nie polecam wizyty u Pani doktor. Jeśli jednak się zdecydujesz, licz się z tym, że zostaniesz potraktowana "od ręki". Badanie bardzo niekomfortowe i bolesne. Po badaniu krwawienie. Nie możesz wyrazić własnego zdania - musisz przytakiwać Pani doktor. Temat dziecka nie jest dla Ciebie jeśli nie masz około 30 lat. Każdy wiek poniżej jest dla Pani dr zbyt młody. Pouczanie o metodach antykoncepcji. Naciąganie na tabletki antykoncepcyjne. Ogólnie nie jestem zadowolona i nigdy więcej nie wrócę.

Ja byłam u tej pani doktor na badaniu Usg i bardzo byłam zadowolona jak dla mnie była sympatyczna i spokojna

Tragedia.Lekarz niekompetenty ,niemiły.

Tragedia.Lekarz niekompetenty ,niemiły.

Okropna kobieta!!! Zgadzam się z wszystkimi-za nić w świecie nie polecam tej lekarki.

Z przykrością muszę każdej kobiecie odradzić wizytę u tej PANI. Niestety ta Pani nie wykryła wady wrodzonej zagrażającej życiu u mojego dziecka w trakcie usg 3D. Brak słów jeśli chodzi o jej zachowanie i taktowanie pacjentki. Może zamiast wyładowywać swoje niezadowolenia ta Pani skupiła by się na dokładnej diagnozie i profesjonalnym przeprowadzeniu badań. Niech każda przyszła mama zastanowi się poważnie nad zapisaniem do tej Pani na usg, jeśli nie chce przechodzić przez to co ja:(

Okropna lekarka,nie powinna mieć kontaktu z pacjentami.

Okropna lekarka,nie powinna mieć kontaktu z pacjentami.

DLA MNIE GIT;) Byłam przerażona poprzednimi opiniami. Jednak po wizycie stwierdziłam, że Pani dr wzbudza zaufanie. Potrzebuje głębokiego skupienia - po prostu nie lubi jak w trakcie badań USG się jej przerywa (o czym sama mówi), ale po wszystkim wyjaśnia spokojnie wszystkie niejasności, pytania.

DLA MNIE GIT;)
Byłam przerażona poprzednimi opiniami.

do tej pani trafiłam przez przypadek potrzebowałam badania(PCO) a mój lekarz miał urlop MASAKRA ludzie tą kobiete to do Złotoryi(zakład psychiatryczny"powinien być oddział zamknięty...)trzeba było by wysłać bo normalna to ona nie jest... jestem osobą otyla żadne diety ćwiczenia nic nie pomoglo od endokrynologa wiem ze moge pic wode i tyc...za to pani doktor jako ta kompetentna osoba stwierdziła ze powinnam sie wziąsc za siebie,kiedy probowałam cos powiedzieć to powiedziała ze w AUSCHWITZ GRUBYCH NIE BYŁO...TO PANI DOKTOR TO DO PANI...Z AUSCHWITZ NIE WRACALI...