lekarz Joanna Zawadzka-Wojtasiak

2,5
2,6
2,6
2,4

Lekarz Zawadzka-Wojtasiak jest nieprzystępna dla ludzi. Minęła sie z powolaniem, zamiast tego powinna być weterynarzem ale wtedy szkoda zwierząt. Może jeli chodzi o wiedzę to nie ma zastrzezeń ale o wyczuciu i kluturze osobistej nie ma tu żadnej mowy. Byłam u niej kilka razy i za każdym to samo odczucie. Z całgo serca nie polecam!!!

Nie polecam nikomu tej " pani doktor " bardziej porytej baby świat nie widział...

tragedia, bardzo niemiła, wręcz chamska, sama zdiagnozowała chorobę po czym pytała kto stwierdził chorobę sugerując iż to bzdura. W ogóle odpychająca osoba

byłam u tej pani dwa razy. Po raz pierwszy chyba 2 lata temu ... poczułam się okropnie po tej wizycie i wiedziałam, że już nigdy do niej nie pójdę. Jednak teraz potrzebowałam pilnie pomocy ginekologicznej, poszłam i ... pożałowałam. Trudno powiedzieć, że ta pani jest nieuprzejma, ona jest po prostu bezczelna. Usłyszałam opinię, że jest surowa jak żołnierz. Rzeczywiście, na lekarza wojskowego może by się nadawała, choć według mnie, ona w ogóle nie powinna mieć kontaktu z ludźmi.

zostałam potraktowana przez pania doktor poniżej wszelkiej krytyki.Na wejściu doktorka poinformowała mnie, że mam jej nie zadawac zadnych pytań i nie przeszkadzac w trakcie badania (3d usg ciąża). zapłaciłam za wizyte 200 zł w feminie. Trafiłam do niej przez przypadek nie znając tej pani. To moja ostatnia wizyta u niej oraz w feminie. Właściciel tej kliniki powinien raczej zdawac sobie sprawe kim jest ta pani i na co skazuje pacjentki!!!!!!????

chodziłam do tej Pani doktor długi czas, zawsze była dla mnie osobą kompetentną i budzącą moje zaufanie...po ostatniej wizycie jestem mocno zszokowana, gdyż mimo, iż była to dla mnie najważniejsza wizyta w życiu (pierwsza ciąża 10 tydzień) zostałam potraktowana, jak opisane jest w poniższych opiniach...stwierdzenie "ciąża żywa" i zero jakichkolwiek informacji, pomimo pytań, budzi kompletny brak zaufania do tej Pani doktor...dodatkowo wielkie oburzenie ze strony Pani doktor na temat wystawiania "lewych zwolnień na życzenie pacjentki" był również zdecydowanym argumentem świadczącym za ogromnym minusem dla Pani doktor, gdyż nawet o nie nie prosiłam i nie przeszło mi to przez myśl na tym etapie mojej ciąży. Zdecydowanie nie polecam i pragnę podkreślić, że wszystkie opinie uważam za słuszne, łącznie z pozytywnymi, gdyż Pani doktor jest bardzo "humorzasta". Warto tu też napisać o tym, że w momencie, kiedy Pani doktor stwierdzała moją ciąże (byłam w innym gabinecie) wtedy była bardzo miła, aczkolwiek nie poinformowala mnie o kilku ważnych rzeczach, o które była bardzo oburzona na ostatniej wizycie.
Nie polecam

osoba godna polecenia, bardzo rzeczowa i konkretna,od lat jestem jej pacjentką polecam wszystkim swim znajomym- myslę że osoby które oceniły Pania doktor żle mają wyimaginowane potrzeby albo zachowanie roszczeniowe ale to juz ich problem.

To była pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza. Pani była arogancka i nie miła, na moje pytanie czego dotyczy skierowanie odpowiedziała " się Pani nie isteresuje". Badanie było wręcz bolesne. Kobieta minęła się z powołaniem, taki lekarz wogóle nie powinien praktykować.

Lekarz na dodatek używa bardzo opryskliwych wyrażeń w stosunku do pacjentek. "Ja tu nie jestem od odpowiadania na pytania, to sobie można sprawdzić w internecie!" albo "Przychodzi pani do lekarza czy do wróżbity? Skąd ja mam wiedzieć czy ten lek będzie miał działanie uboczne?!" Lekarz powinien jednak wiedzieć, że niektore leki mogą mieć niepożądane działanie i nie wypisywać recept na hormony, kiedy nie ma pewności. Opinia jest zdecydowanie negatywna.

Tragedia, brak zrozumienia, niemiła atmosfera, fakt P. doktor nie jest psychologiem, ale podejście do pacjętek powino być dla niej priorytetem, tym bardziej, ża sama jest kobietą......jestem zawiedziona i nie polecam!!!!