lekarz Krzysztof Otwinowski

Ortopeda, Traumatolog

Konkretny i dokąłdny lekarz. Chociaż byłam u niego pierwszy raz na wizycie (moim pierwotnym lekarze prowadzącym jest dr Pełka) to stwierdzam, że ma dużą wiedzę i rozumie problemy pacjentów. Miałam z nim również styczność po zabiegu artroskopii, którą dobrze przeprowadzili i mój stan kolana znaczne się poprawił.

Lekarz do kolana przyłóż! Oby wszyscy lekarze brali przykład z Pana Otwinowskiego, a służba zdrowia byłaby zupełnie inna. Śmiało polecam, każdemu! Dziękuję za wyleczone kolano i życzę sukcesów zawodowych.

Gorąco polecem świetny lekarz fachowiec jak ich mało miałem wtórna rekonstrukcje tym razem z allograftów wszsytko załatwił pokazał przy nim pacjent czuje sie jak by byl tylko on pacjentem i nkt wiecej duzo uwagi poswieca szczegółom w trakcie operacji bardzo dokladny.Pierwszy raz tak miło i fachowo zostalem ptraktowany.

brak slow zeby opisac podejscie tego lekarza do pacjenta. pierwszy raz mialem.do czynienia z takim lekarzem. polecam go w 100%

Jak narazie pozytywnie mogę patrzeć na Dr Otwinowskiego, zawsze znajdzie czas dla pacjęta w potrzebie, konkretnie opisuje całą sytuację, nie jest bajkopisarzem, a do tego pamięta wszystkie szczegóły z każdej rozmowy - co mnie bardzo mile zaskoczyło, polecam

Wspaniały lekarz,konkretny,miły, uprzejmy. Jutro będzie tydzień po artroskopii barku prawego, na ostateczne wyniki trzeba jeszcze długo poczekać, jednakże rozmowa z dr Otwinowskim przed i po operacji, sposób podejścia do pacjenta i bardzo wysoka kultura osobista stawiają doktora bardzo wysoko w rankingu najlepszych lekarzy.

Zdecydowanie polecam doktora,chodze z corka na bioderka i przy kazdej wizycie poswieca czas i uwage,odpowiada na pytania konkretnie,mam do doktora pelne zaufanie.

Kompetentny, uprzejmy, wzbudzający zaufanie Lekarz. POLECAM!!!

Kompetentny, uprzejmy, wzbudzający zaufanie Lekarz. POLECAM!!!

w 2011 r. miałam wykonywaną artroskopię, jutro idę na ALC, bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, polecam

w 2011 r. miałam wykonywaną artroskopię, jutro idę na ALC,
bardzo kompetentny i doświadczony lekarz, polecam

Leczę u doktora kolano od ok pół roku. Obecnie jestem po rekonstrukcji ACL i mogę Doktora Otwinowskiego polecić w 100%. Zarówno jako lekarza jak i człowieka. Jest oazą spokoju, potrafi konretnie i rzeczowo opisać całe leczenie. Interesuje się pacjentem przez cały okres leczenia - zarówno przed operacją jak i po. Zawsze pomocny w przypadku jakiś problemów i komplikacji. Razem z Dr. Pełką i resztą zespołu tworzą moim zdaniem rewelacyjny zespół. I co najważniejsze - doktor Otwinowski to prawdziwy lekarz z powołania.