lekarz Krzysztof Otwinowski

Ortopeda, Traumatolog

Komentarze typu "przedmiotowe traktowanie" nie są trafione. Pan doktor ma po prostu taką osobowość, że sam z siebie mało mówi. Gdy analizuje moje wyniki, zdjęcia to ja np. mu nie przeszkadzam. To fakt - jak już skończy to analizować mógłby sam coś powiedzieć więcej na ten temat. Co odbieracie jako przedmiotowość. Proponuję jednak zwyczajnie zapytać i porozmawiać. Jeszcze jedno. Brak bezinteresowności to też fikcja, bo będąc na nie jednym spotkaniu z moim acl zdarzało się, że pieniędzy nie brał choć wizyta trwała dobrą chwilę i wypisywał mi recepty.

Spotykam się za komentarzami, że Dr K. Otwinowski traktuje pacjetów przedmiotowo. Odpowiem krótko i na temat: Najwazniejsze, ze jest świetnym specjalistą i leczy bardzo dobrze co jest sprawą priorytetową a czułości od Doktora nie wymagajmy! Biorąc pod uwaę, odpowiedzialność i intenstwność pracy wcale się nie dziwię a tak na marginesie ja uważam, że jest super lekarzem i miłym człowiekiem! Polecam

Ja nie polecam i potwierdzam zdanie innego z użytkowników o "przedmiotowym podejściu" zanadto nastawionym na skasowanie pacjenta. Badanie na akord i mimo nie stwierdzenia przyczyny bólu w biodrze za samo USG kroi że aż strach!

I JEST PRZYSTOJNY. . . ..........................................................................................

Byłam u pana doktora na wizycie, była to wizyta z USG, miałam już wcześniejsze wyniki z badań, które sobie zrobiłam prywatnie , natomiast ta wizyta była przedmiotowa, aby przyjąć pacjenta skasować i następny. Była to prywatna wizyta. mam wiele zastrzeżeń co do tej wizyty.

ciekawe jaki jest jak mu zus płaci, czy też jest wtedy przyjazny pacjentowi?

ciekawe jaki jest jak mu zus płaci, czy też jest wtedy przyjazny pacjentowi?

polecam w 200 %, oby więcej takich lekarzy

polecam w 200 %, oby więcej takich lekarzy

Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, polecam,

Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą,
polecam,

Lekarz miły, konkretny, można mu zaufać, rzeczowy, fachowiec, do każdego podchodzi indywidualnie, dokładnie tłumaczy, zalecenia kompleksowe, konkretne, badania szczegółowe - usg przy każdej wizycie.

Pan Doktor jest bardzo uprzejmy, doradztwo w pełni, po ostatniej operacji lewego barku jestem bardzo zadowolony, pozdrawiam Janusch Grochola,

pozdrawiam Janusch Grochola,