lekarz Krzysztof Otwinowski

Ortopeda, Traumatolog

Po wizycie u Doktora Otwinowskiego dostałam skrzydeł :) A poważnie: jedyny ortopeda, który zdiagnozował moje dolegliwości. Przemiły człowiek, Jego spokojny głos działa wręcz uspakajająco. Rzeczowy, wszystko tłumaczy, wyjaśnia, pokazuje. Już po kilku minutach poczułam do Niego zaufanie. Nie usłyszałam od Niego słowa krytyki za moje wcześniejsze zaniedbania dot. ruchu - tym mi zaimponował. Oby takich lekarzy było jak najwięcej. W kosztach wizyty było wykonanie USG i zastrzyku (bez pytania otrzymałam paragon - następny plus za uczciwość).

Polecam wszystkim tego lekarza.Miły i cierpliwy oraz dobrze potrafi wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia.Odpowiada na każde pytanie. Bardzo szybko wzbudził moje zaufanie. Jestem po zabiegu artroskopi barku i jestem bardzo zadowolona.Z pełnym zaufaniem mogę polecić.

Lekarz kompetentny ,konkretny umiejący dobrze zdiagnozowac chorobę.Przebieg operacji i dalsze leczenie po operacyjne zbudza pełne zaufanie tego lekarza.Polecam każdemu kto ma problemy z kolanami!

To pierwszy lekarz ortopeda, który w ogóle zechciał ze mną rozmawiać i już za to należą mu się podziękowania. Rzetelnie odpowiada na pytania. Tłumaczy chorobę i dobiera odpowiedni rodzaj leczenia. Jak najbardziej godny polecenia. Pozdrawiam

Miałam dwie operacje na kolano, z których jestem zadowolona.

Miałam dwie operacje na kolano, z których jestem zadowolona.

Dr Otwinowski wykonywał u mnie artroskopię barku . Na ocenę efektów operacji jest jeszcze za wcześnie, ale przebieg operacji jak i podejście do pacjenta po operacji wzbudza moje najwyższe uznanie. Rzeczowy, konkretny, uprzejmy, kontaktowy, cierpliwy. Gorąco polecam.

oto, co mogę stwierdzić po zaledwie pierwszej wizycie: kompetentny, cierpliwy, miły, wzbudzający zaufanie, na każde pytanie odpowiada rzetelnie, fachowo i jasno, do tego jest osobą sympatyczną i ciepłą; do tej pory nie spotkałam się w środowisku lekarzy z tak godną polecenia osobą, jaką jest doktor Otwinowski - lekarz na medal :) szkoda tylko, że tak mało jest TAKICH właśnie lekarzy

Polecam wszystkim tego lekarza.Miły i cierpliwy oraz dobrze potrafi wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia.Odpowiada na każde pytanie. Bardzo szybko wzbudził moje zaufanie obecnie jestem 4 tygodnie po zabiegu i jestem zadowolona.Z pełnym zaufaniem mogę go polecić.Takich lekarzy powinno być więcej:)

Ja również polecam dr.Otwinowskiego jest bardzo kompetentny i uprzejmy.Odpowiedział mi na każde moje pytania i wątpliwości.Zastosował odpowiednie leczenie i teraz czekam na wyniki kuracji.

Jestem bardzo zadowolona z dr Otwinowskiego. Leczę się u nie go od prawie pół roku. Na każdej wizycie dostaję wyczerpujące informacje na temat mojego stanu zdrowia. Kompetencje tego lekarza pomogły mi w przetrwaniu tego trudnego okresu. Dr Otwinowski to bardzo rzeczowy, c i e r p l i w y lekarz. Nie znam lepszego ortopedy na opolszczyźnie.