lekarz Bożena Kasner

Ginekolog położnik, USG, RTG

2,7
2,7

Przestrzegam wszystkie kobiety przed ,, Lekarz „ Bożeną Kasner. Prowadziła moją ciąże. Przychodziłam i pojawił się problem z nerkami. Każdy lekarz w szpitalu powiedział, że problem z układem moczowym jest bardzo niebezpieczny dla płodu! Od Pani ,,doktor” usłyszałam, że zastoje są normalne i dostałam zalecenie jedzenia żurawiny, spania na lewym boku i przyjmowania tabletek ogólnodostępnych UROSEPT. W efekcie? Trafiłam do szpitala pomimo wielu kontroli, mimo tego ze widziała zastój w nerce, mimo że na zdjęciach usg był mocno widoczny problem! Straciłam dziecko w 25 tygodniu ciąży i pochowałam przez infekcje, ...

Przestrzegam wszystkie kobiety przed ,, Lekarz „ Bożeną Kasner.
Prowadziła moją ciąże.
Przychodziłam i pojawił się problem z nerkami.
Straciłam dziecko w 25 tygodniu ciąży i pochowałam przez infekcje, która była spowodowana zastojem w nerce!
PRZESTRZEGAM KAŻDĄ KOBIETĘ PRZED TĄ ,, PANIĄ DOKTOR”
Wieczne tłumaczenia że nie trzeba panikować mimo ze taka sytuacja w ciąży powinna być niedopuszczalna. Gdy lekarze ze szpitala przedstawili mi cała sytuacje analizując moje wyniki i kartę ciąży byłam w szoku..
Dodam ze na ostatnim usg skończył się niby papier i nie mogłam mieć twardego dowodu jak wielki zastój miałam w nerce, jednak na pozostałych zdjęciach usg doskonale widać w jkim stanie była nerka i na co zostałam narażona.
Przestrzegam. Unikać.

Nigdy więcej, niefachowe podejście do pacjenta, zero kompetencji, najlepiej z jakimkolwiek schorzeniem wysłać pacjentkę od razu na operację... Kolejny lekarz był w szoku że młodej dziewczyny nie wysłali na konsultacje do bardziej wykwalifikowanych specjalistów tylko od razu operacja i wycinanie czegoś o czym nawet nie bylo mowy. Nie polecam w żadnym wypadku.

Czuję obowiązek aby OSTRZEC kobiety... Bożena Kasner nie przykłada się do swojej pracy. Przez okres 2lat nie potrafiła rozpoznac guza robiąc kilka kontrolnych usg

Nie polecam P. Bożeny podchodzi do pacjenta w sposób lekceważący. Kiedy starałam sie dowiedzieć o wyniki badań w sposób bezczelny i nie godny czytała mi je na korytarzu przy recepcji gdzie inni pacjenci wysłuchiwali co mi dolega. dramat ! Zero poszanowania dóbr osobistych !!! Nawet nie wykonała mi badania tylko kazała przyjść na kolejna wizytę do innego lekarza! W poczekalni godzina zmarnowana. Nie rozumiem po co sa zapisy na odpowiednia godzine skoro i tak człowiek musi czekać w nieskończoność a na koniec wyjsć z kwitkiem i nawet nie zostać zbadanym??!! Opryskliwa, podnosząca głos co w fachu lekarza takie zachowanie nie wypada!!!! I na sam koniec nie rozumiem dlaczego w poczekalni nie ma żadnej muzyki puszczonej aby pacjentka wchodząc do gabinetu mogła spokojnie poddawać sie badaniom a panie czekające na swoją kolej przed drzwiami nie wysłuchiwały co dolega osobie w środku, kiedyś przez to moze sie zrobic bardzo nie przyjemnie !
Wracając do tematu NIE POLECAM PANI BOŻENY !!!!

Kompetentny lekarz , polecam każdemu, uprzejma, miła, kompleksowe badanie. Wszyscy lekarze powinni brać z niej przykład.

Pani doktor godna polecenia! pierwszy raz trafilam na tak dobra lekarke, wszystko o co zapytalam wytlumaczyla bez najmniejszego problemu,bardzo dokladnie . Jezeli chodzi o poswiecony czas to poswieca go tyle ile trzeba,ostatnio bylam u niej prawie 40 min , bardzo dokladnie bada . Naprawde polecam !! dala mi duza nadzieje ze po dwoch poronieniach wkoncu obecna ciaza dojdzie do konca bez przykrych niespodzianek,choc wiadomo ze nikt nie ma na to wplywu,jednak duza nadzieja jest :) jezeli chodzi o cene,jest taka jaka powinna byc .

Chodzę do Pani Bożeny juz troche czasu zawsze poświęca mi tyle czasu ile go potrzebuje ja. Każde pytania które zadam mam wytlumaczone. Teraz prowadzi mi moja pierwsza ciaza i jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o wizyty mam raz w miesiącu bo ciaza przebiega prawidłowo. Jestem zadowolona i polecam Panią Bozene. Jeśli chodzi o kasę moim zdaniem stawką jest w porzadku. ( wkoncu jakby nie patrząc to PRYWATNE wizyty...) ;)

Pani doktor jest moim ginekologiem od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. To lekarka wszechstronna, która pomagała mi nie tylko w problemach ginekologicznych. Badanie jest kompleksowe, a czas poświęcony w takim wymiarze, jak trzeba. Diagnoza zawsze była właściwa, a leczenie skuteczne- duża intuicja. Bardzo dobre podejście do młodziutkich pacjentek. Koszt wizyty umiarkowany. Polecam z czystym sumieniem.

Polecam była kilka razy na wizycie i polecam w 100%. Miła Pani doktor wyjaśniła w pełni w czym problem i zapisała trafne leki.

Pani Kasner prowadzi moją pierwszą ciążę, trafiłam do niej z polecenia koleżanek .. Chodziłam na początku ciąży do innego lekarza, ale się na nim "zawiodłam" .. nastraszył mnie i to nie mało, nie potrafił wytłumaczyć .. wyszłam od niego ze łzami w oczach .. na drugi dzień pojechałam do dr Bożeny, wyjaśniła wszystko jak trzeba, wyszłam od niej spokojna i z przekonaniem, że wszystko będzie dobrze .. uważam, że czasu poświęca mi tyle ile potrzeba. mogę do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy i zawsze odpowie nawet na najgłupsze pytania.. Ja polecam panią Bożenę Kasner w 100 %. Zresztą zawsze do niej jest full pacjentek i nie tylko ciężarnych.