Lekarze Leszno

lekarz Błażej Ciesielski

Chirurg dziecięcy

64-100 Leszno

Dwa razy z dziećmi byłam u doktora z podcięciem wędzidełka, konkretny lekarz, szybko zrobione, nam nic złego ani ośmieszającego czy głupiego nie powiedział ani nie sugerował. Wręcz żartowaliśmy sobie. Polecam.
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Piotr Grys

64-100 Leszno

Rewelacyjny lekarz,konkretny z dużym doświadczeniem w szyciu lepszy od krawcowej,pomimo poszarpanej ręki zrobił to perfekcyjnie polecam doktora i życzę wytrwałości i więcej zrozumienia od strony pacjentow
Opinia dodana przez: Urszula

dr hab. n. med. Piotr Kowal

Neurolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Pan profesor jest bardzo miły, ale kompletnie nie potrafi zaangażować się w problem pacjenta. Przyszłam do niego z silnym bólem odcinka lędźwiowego, co po rezonansie magnetycznym okazało się wypukliną (a nie przepukliną, jak twierdził pan profesor). Skierował mnie na konsultację do neurochirurga dotyczącą kwalifikacji do zabiegu. Po tym, jak neurochirurg stwierdził, że zabieg nie jest konieczny, pan profesor stwierdził, że w takim razie nie może nic zrobić i mam wrócić, ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Kazimierz Kaźmierski

Dermatolog

Mała Kościelna 37
64-100 Leszno

Spojrzał na wysypkę na czole i policzkach u 10letniej córki i powiedział ,że mamy znależć innego dermatologa bo on raczej trądzikiem się nie zajmuje.Znalazłam innego i wcale to nie był trądzik.Za wizytę ,która trwała 1,5 minuty na szczęście nie skasował.

lekarz Renato Moder

64-100 Leszno

Doktor Moder jest moim wielkim rozczarowaniem. Chodziłam do niego przez całą ciążę, wtedy byłam z niego w miarę zadowolona, mimo że wizyty były krótkie, a raz nawet doktor zapomniał o skierowaniu mnie na konieczne badania. Jego prawdziwą twarz odkryłam na wizytach kontrolnych po ciąży. Czułam się u niego jak zło konieczne - wizyty trwają max 5 minut, doktor nic nie tłumaczy, zbywa pacjentki. Gdy przyszłam do niego z 20-dniowym krwawieniem ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Aleksander Sanok

64-100 Leszno

Narzeczony po wypadku motocyklowym udał się na wizytę do doktora Sanoka. Zdarzenie miało miejsce kilkaset kilometrów od miasta Leszna, wiec siła rzeczy pierwsza wizyta dotycząca nogi odbyła sie w szpitalu w miejscowości wypadku. W owym szpitalu nie było ortopedy, był jedynie chirurg, który zaznaczył, że jego zdaniem jest to pęknięcie śródstopia, ale konieczna jest wizyta u ortopedy w celu diagnozy. Doktor Sanok na wstępie już największy problem miał z chirurgiem, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Elżbieta Dudzińska

Prywatny Gabinet Lekarski
al. 21 Października 17
64-100 Leszno

narzedzia wycierała chusteczką i otwierała mi kanał bez znieczulenia.Uciekłam z gabinetu.... naprawde NIE POLECAM. To jakaś kpina...

lekarz Jacek Manikowski

64-100 Leszno

Opis rtg dwuzdaniowy przy faktycznych znacznych zmianach w kręgosłupie L-S. najwyraźniej pan radiolog robi opisy metodą kopiuj - wklej, bez rzeczywistej analizy. W poprzednich rtg opisane liczne poważne zmiany - czyli, gdyby opierać się na fachowości pana radiologa, nastąpiło cudowne uleczenie. A dawka promieniowania przyjęta.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Hanna Jachna

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

64-100 Leszno

Lekarz który nie zasługuje być lekarzem. Nie miła, podważa kompetencje innych lekarzy a sama nie wie co komu dolega. ZDECYDOWANIE odradzam kontaktu!!! Myśli że jest najważniejsza na świecie i nikt inny nie dorasta jej do pięt.
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Elżbieta Soszyńska-Romanowska

Radiolog

Niepodległości 94 lok. 6
64-100 Leszno

Przykro mi ale badanie zrobione niedbale, na szybko, wynik wypisany to szablon, zero komunikacji, a najlepiej się nie odzywać bo Pani doktor się denerwuje, i jest bardzo opryskliwa, reasumując omijać szerokim łukiem
Opinia dodana przez: Jolka

lekarz Izabela Mordzak-Gabrysz

64-100 Leszno

Zero podejścia do pacjenta, wymaga aby 2.5 latek nie ruszał oczami, po czym zrzuca winę na rodziców że dziecko jest nie przygotowane do badania. Bezczelna, bardzo nie przyjemna, nawet jako dorosły nie chciałbym postawić nogi u tej Pani w gabinecie.
Opinia dodana przez: Kornel

Maciej Frykowski

Leszno

Lekarz wręcz siłowo, brutalnie przeprowadza badania (a wówczas byłam w zaawansowanej ciąży), wychodzisz z gabinetu z bólem. Po wizycie miałam tak obolały brzuch, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Żaden lekarz z jakim miałam wcześniej do czynienia nie przeprowadzał w tak bolesny sposób badań. Naprawdę nie polecam. Szanujmy swoje zdrowie i komfort psychiczny.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mirosława Smyrek

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Przychodni Lekarskich "ARTES" Sp z o.o.
21 Października 27
64-100 Leszno

Ledwo weszłam do gabinetu napadła na mnie: a gdzie dokumenty choroby? (w mojej sprawie dokumenty dostarczał lekarz prowadzący), niczemu winna miałam się tłumaczyć!Nie znoszę lekarzy, którzy winą za wszystko obarczają pacjentów. Moim zdaniem to osoba zimna, apodyktyczna, nieprzyjemna, będę się odwoływała od jej decyzji!

lek. dent. Barbara Pichór

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Gabinety Lekarskie "VITA" Sp.c.
Hiszpańska 11
64-100 Leszno

Strasznie nie miła.Brak podejścia do pacjenta. Pani doktor powinna jednak jeździć częściej na szkolenia z nowości odnośnie stomatologii.Nie polecam!
Opinia dodana przez: Były pacjent

lek. dent. Piotr Roszkiewicz

Sochaczewska 4
05-084 Leszno

Lekarz straszył dziecko. Podnosił głos na dziecko i rodzica. Brak podejścia do małego pacjenta, brak kultury osobistej
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Anna Pałasz

64-100 Leszno

Lekarz nie nadający się do pracy z małymi dziećmi, mająca swoje teorie nie potwierdzone. Uważa, że jest Alfą i Omegą bo grała na skrzypcach a nie potrafi zdefiniować najprostszego przypadku choroby np. katar. Wszystko co nienaturalne to złe, przewrażliwiona na punkcie higieny, najlepiej zakupić 5 litrów demostosu i dezynfekować nawet ją. Nie polecam chyba, że ktoś chce się nabawić depresji.
Opinia dodana przez: Damian

lekarz Robert Pietrzak

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Medical-Dent Zbigniew Zakrzewski Joanna Zakrzewska Leśniczuk
BOLESŁAWA CHROBREGO 48
64-100 Leszno

Lekarz przyjmował mame na Sorze. Taki człowiek nie powinien pracować z ludźmi. Panie Doktorze proszę nauczyć się kultury i zacząć być człowiekiem bo charytatywnie Pan nie pracuję. Nie polecam!

lekarz Ewa Pernak

Chełmońskiego 33
64-100 Leszno

Lekarz, którego nikomu bym nie polecił. Brak empatii, pacjent traktowany jest jak kolejny numerek. Gdy informuję, że lek nie działa, stwierdza, że kiedyś nie działał, teraz może zadziała. Zaiste profesjonalne podejście. W innym przypadku - gdy proszę o receptę na inny lek, słyszę, żeby nie wierzyć we wszystko co jest w internecie. W trakcie wizyty praktycznie nie słucha i nie zwraca uwagi na faktyczne bolączki pacjenta a jedynie na to, ...
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Elwira Kasprzak

Neurolog

64-100 Leszno

Lekarz ktory wogle nie zna sie na leczeniu nie potrafi rozroznic zabozen spowodowanych zapaleniem mozgu od choroby psychicznej podam przykla do tej pani pseldo lekrki zglosil sie pacjent ktory skarzyl sie na silne bole glowy ktore wywolywaly u tego pacjena silne zabuzenia wzroku do tego stopnia ze mial problemy z widzeniem i silne zaburzenia sluchu w tendencji takiej ze sluch mu zanikal do tego stopnia ze mial proble z porozumiewaniem ...
Opinia dodana przez: janusz

lekarz Ewa Misiak - Szewczak

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Głucha lekarka powinna iść na emeryturę wypuściła moje dziecko 5- miesięcy z zapaleniem oskrzeli do domu twierdząc że osłuchowo czysta a większy kaszel to znak leczenia. Omijać takich
Opinia dodana przez: Donata