Lekarze Leszno

Najlepsza Pani doktor jaką znam , od wielu lat chodzę tylko do Pani dr. Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła , delikatna i cierpliwa. Nie wyobrażam sobie abym zmieniła kiedykolwiek Panią doktor na innego lekarza. Prawdziwa Pani doktor z powołania.
Opinia dodana przez: Agnieszka Nowak

lekarz Irena Leśków-Kurkiewicz

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Bardzo dobry lekarz,stawia trafne diagnozy, życzliwa. Jedyna wada to chyba to, że okropnie długo trzyma pacjenta, nie zawsze potrzebnie. A ludzie w kolejce pod drzwiami czekają godzinami. Za bardzo rozgadana jest.
Opinia dodana przez: Libra

lekarz Maciej Kocybik

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Dr. Kocybik to dla mnie człowiek z wielką wiedzą a przede wszystkim bardzo komunikatywny,rzeczowy i uprzejmy.Dziesięć lat temu moja mama miała problemy z ciśnieniem, były krwotoki z nosa. Dostała jakieś leki i pewien czas było dobrze. Kiedy przeprowadziła się do mnie do Leszna pojawiła się zadyszka. Myślałam że to wieńcówka,ale byłam w błędzie. Wielu lekarzy ją osłuchiwało,ale żaden nic nie stwierdził.Polecono mi dr. Kocybika, który na pierwszej wizycie osłuchując stwierdził ...
Opinia dodana przez: elzbieta

lekarz Magdalena Sudolska

Neurolog

prywatny
64-100 Leszno

polecam wszystkim panią doktor,wspaniała i skromna,bardzo uprzejma,nie omija pacjentów!!!!

lekarz Mariusz Truszczyński

Internista, Kardiolog

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Wspaniały lekarz . Bardzo dokładny, delikatny. Pan doktor ma cudowne podejście do pacjenta . Potrafi niesamowicie uspokoić i zmniejszyć stres chorego przed badaniem. Badanie echokardiografii przezprzełykowej Pan doktor wykonuje perfekcyjnie !!! Chciałabym aby wszyscy lekarze w Polsce byli tak profesjonalni i tak delikatni jak Pan doktor Mariusz Truszczyński. Mimo odległości z Poznania do Drawska Pomorskiego cieszę się, że pojechałam do Pana doktora tak daleko. Bardzo dziękuję Panu doktorowi za profesjnalnie ...
Opinia dodana przez: Justyna.T

lekarz Grzegorz Pudliszewski

Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie
ul. Kiepury
64-100 Leszno

Dobry dobry lekarz szanuje takiego lekarza pozodku jest może porozmawiać i ma czas do pacjentów nie odmawiał żadnemu pacjentowi ma dobre serce takiego lekarza chirurgia nie znajdziemy jest miły i sympatyczny lekarzem chirurgiem

dr hab. n. med. Stefan Grajek

Kardiolog

Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno

Bardzo polecam. Bardzo wiarygodny i pełen zaufania lekarz.Polecam

lek. dent. Katarzyna Glapiak-Barwińska

Prywatny Gabinet Lekarski
Karpińskiego 3
64-100 Leszno

Polecam uprzejmość życzliwość i bezbolesne leczenie.Nawet tych co się boją dentystów pelena miła atmosfera w gabinecie.

lekarz Aldona Siwińska

Kardiolog, Pediatra

Poliklinika Kardiologiczna Serce
17 Stycznia 119
64-100 Leszno

wspaniała Pani Doktor,27 lat temu oprócz diagnozy serduszka u mojego syna wcześniaka zauważyła,że jest problem z nerką.bardzo sympatyczna i empatyczna,lekarz z powołania, dziś syn wyrósł na wspaniałego mężczyznę.Bardzo za wszystko dziękuję.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Maria Biernacka

ulica 17 Stycznia 34/4
64-100 Leszno

Jedna z najlepszych lekarzy z którymi miałem kontakt. Pani dr. pomimo młodego wieku jest stworzona aby pomagać i leczyć. Wielu lekarzy z doświadczeniem mogłoby się od Pani dr. Wiele nauczyć. Samo Podejście do pacjenta Stwarza atmosferę Bardzo przyjazna..zrozumienie pacjenta i strach przed chorobą u pacjenta tłumaczy Dzięki ogromnEj wiedzY w swoim fachu. Dr nie traktuje ludzi szablonowo a jej diagnozy zaskakująco trafne znacznie ułatwiają proces leczenia. Już wielokrotnie z powodu ...
Opinia dodana przez: Sebastian Lubniewski

lekarz Elwira Wolniak

ulica Bracka 2
64-100 Leszno

Polecam Pani doktor miła uprzejma i bardzo fachowo podchodzi do swojej pracy Zawsze pomocna. Widać że bardzo lubi to co robi....
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Mateusz Bryl

Poliklinika Kardiologiczna Serce
17 Stycznia 119
64-100 Leszno

W końcu maja 2022 r miałem wszczepiony stymulator serca w Klinice Kardiologii w Poznaniu przez dr Mateusza Bryla. Operacja przebiegła bezboleśnie. Rana szybko się zagoiła i jestem w dobrej kondycji.Serdecznie dziękuję za perfekcyjnie wykonaną operację i szybki powrót do zdrowia. Gorąco polecam dr Mateusza Bryla jako bardzo dobrego kardiologa.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Zbigniew Kasprzak

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "SKARBOWA" Sp. z o.o.
ulica Skarbowa 3
64-100 Leszno

Prawdziwy lekarz rodzinny. Zawsze cierpliwy, empatyczny. Nie spieszy się podczas wizyty. Mamy pełne zaufanie do Pana doktora. Polecamy
{'id': 31143, 'name': u'Leszno'} Psychiatra
                                       lekarz Aleksy Kasperowicz

lekarz Aleksy Kasperowicz

Psychiatra

Praktyka Lekarska
Jana Dekana 10
Leszno

Lekarz godny polecenia. Poświęca czas, by wysłuchać pacjenta. Uważny i życzliwy. Dokładnie sprawdza niepokojące objawy, przeprowadza szeroki wywiad.

lekarz Jagoda Raulinajtys

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hospicjum Domowe"
Sobieskiego 1.
64-100 Leszno

Byłem u Pani doktor dwa razy i stwierdzam,że jest osobą dociekliwą i staranną . Nie pozostawia chorób bez starannego wyjaśnienia i za to zasługuje na słowa uznania .
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Mateusz Dezor

Medical-Dent Zbigniew Zakrzewski Joanna Zakrzewska Leśniczuk
BOLESŁAWA CHROBREGO 48
64-100 Leszno

Lekarz bardzo uprzejmy, umie poświęcić swój czas dla pacjenta. Idąc do doktora nie ma się czym przejmować wyjaśni wszystko bardzo przejrzyście i na spokojnie. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Żaneta

lek. dent. Joanna Maciałek-Połomka

Ortodonta

Litewska 19
64-100 Leszno

Polecam Panią doktor. Fachowy ortodonta. Bardzo ludzka, cierpliwa, po prostu normalna Babka. Doceniam też fakt, że nie jest "wyciągaczem pieniędzy". Nie ma częstych, niepotrzebnych wizyt jak to zwykle u ortodontów bywa.
Opinia dodana przez: Lisa

lekarz Renata Gralec

ul. Tuwima 16/7
05-084 Leszno

Cierpliwa i miła. Zawsze doradzi. Duża wiedza i trafność w identyfikowaniu i sposobie leczenia chorób. Pani Doktor pomogla mi wiele razy. Polecam.

lekarz Krzysztof Jankowski

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Najlepszy chirurg , godny polecenia troszczy się o pacjentow przed i po operacji. Konkretny nie zbywa pacjentów wszystko dokładnie tłumaczy.
Opinia dodana przez: Karolcia
Bardzo miła i uprzejma lekarka, empatyczna i cierpliwa.