Lekarze Leszno

lek. dent. Zofia Oleradzka

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4
64-100 Leszno

Początkowo wydawało mi się, że Pani Doktor jest świetna - bardzo sympatyczna osoba, nowy ładny gabinet. Przez dłuższy czas byłam pacjentką dr Oleradzkiej, leczyłam parę sporych ubytków. Jednak po pewnym czasie, wszystkie te zęby, które leczyłam u Pani Doktor zaczynały się psuć ponownie i to jeszcze poważniej. Obecny dentysta dziwił się, że zęby które wymagały leczenia kanałowego były tylko umartwiane i prowizorycznie łatane, kanały zostawione bez leczenia. Muszę więc powiedzieć, ...

lekarz Arkadiusz Lisowski

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Poprowadził moje dwie ciąże i z trzecią też się do niego wybiorę (a właśnie się o niej dowiedziałam).Bardzo sympatyczny lekarz.Polecam.

lekarz Jacek Strzelecki

ul. Jana Kiepury
64-100 Leszno

Мені лікар сподобався, розповів де моя проблема і як її можна ліквідувати. Після операції пройшло трохи більше місяця, а я вже почуваюся краще. Лікар професіонал, раджу.
Opinia dodana przez: Sergii

lekarz Tomasz Kazało

Francuska 83
64-100 Leszno

Obszerne badanie, rzeczowe objaśnienie problemu, dobra diagnoza. Polecam

lekarz Zbigniew Zakrzewski

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "MEDICAL"
Leszczyńskich 32.
64-100 Leszno

Szczerze polecam p.Doktora godny zaufania. Fachowo i do rzeczy bez owijania. Wdrożone leczenie bardzo mi pomaga - pozdrawiam :)
Opinia dodana przez: Przemysław Konieczny

lekarz Michał Machoy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

lekarz z ogromna wiedza i intuicją lekarską! juz w drzwiach potrafi rozpoznać symulanta i nie kryje swojej opinii - dlatego często spotkac mozna krytyke skierowana w jego stronę. jest besposredni - bardzo dobrze!

lek. dent. Witold Fiebich

Ortodonta, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Stomatologiczna "FIDENT" s.c.
aleja Krasińskiego 11a
64-100 Leszno

Bardzo dobry stomatolog.Namieście.Lecze zęby u doktora od 17lat i nigdy nie miałem po wizycie żadnych zastrzeżeń do wykonanej pracy.Najlepszy w mieście polecam
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Beata Przybylska-Kozanecka

Alergolog

Leszczyńska Przychodnia Lekarska
ul. 17 Stycznia
64-100 Leszno

Jestem zadowolona i bardzo wdzięczna za pomoc i dobór odpowiednich leków. Trafiłam do kilku alergologów w Poznaniu, Lesznie i Wrocławiu, ale dopiero dzięki Pani Beacie czuje się dobrze. Wizyty są konkretne bez lania wody, a ponadto Pani Beata jest obdarzona niezwykłą kulturą osobistą co jest niebywałym plusem. Polecam ją również znajomym.

lekarz Jacek Adamczak

prywatna poradnia ortopedyczna
chocimska
64-100 Leszno

leczę się u doktora i jestem bardzo zadowolona ze sposobu przekazywania informacji na temat choroby.Może wizyta nie nalezy do najtańszych ale nie różni się zbytnio od cen innych specjalistow,pozdrawiam KATARZYNA KIERNICKA
Dwukrotnie konsultowałam przypadki z doktorem i w każdym przypadku diagnoza była trafiona w 100%, gdzie szpitale rozkładały ręce. Polecam!

mgr Elżbieta Wein-Marciniak

Psycholog, Psycholog dziecięcy

64-100 Leszno

Bardzo konkretna kobieta, nie daje gotowych rozwiązań, tylko wskazuje drogę do rozwiązania mojego problemu. Byłam w sprawie 3 latka i po kilku sesjach widzę duże zmiany w zachowaniu.

Krzysztof Jędrzejczak

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1
64-100 Leszno

Minęło już wiele lat, ale wciąż nie mogę zapomnieć o koszmarze, jaki zafundował mi ten lekarz. Akcja porodowa trwała 16 godzin, ale pan doktor w tym czasie pojawił się tylko raz i stwierdził, że wszystko jest w porządku. Poród nie postępował, ale nie zrobiono nic, aby mi pomóc. Kiedy po 16 godzinach błagałam, aby zrobiono mi cesarskie cięcie pan doktor z całym spokojem upomniał mnie, że nie mam krzyczeć, ponieważ ...

dr n. med. Beata Smektała

Dermatolog

os. Zamenhofa
Leszno

Rzadko piszę opinie natomiast wyjątkowo jestem zadowolona ze współpracy z Panią Doktor. Już od dłuższego czasu chodzimy po wielu lekarzach z moją córeczką Kasią, natomiast żaden super poleceny lekarz nam nie pomógł, tylko przepisywał kolejne leki czy polecał kolejne bolesne lesery, przez co Kasia na samą myśl, że ma iść do lekarza zaczynała płakać. Pani doktor Smektała szybko nam pomogła, a dzięki jej świetnemu podejściu do dzieci i temu, że ...
Opinia dodana przez: Julia

lek. dent. Dariusz Budziński

Grunwaldzka 1a
64-100 Leszno

Lekarz godny zaufania.Uprzejmy,miły,zawsze chętny do pomocy.
NIE POLECAM !!!! Doprowadziła mnie do utraty widzenia w jednym oku, bo stwierdziła,że zawsze przychodziłam do niej zdrowa(kto bez potrzeby chodzi do lekarza???) nawet nie pofatygowała się aby mnie zbadać, stwierdiła męty w oku < bo tak było szybko , prosto i wygodnie. Wizyta odbębniona, a ja wylądowałam w krótkim czasie w szpitalu, tyle że już za późno na pozytywne leczenie.RUTYNIARSTWO I ZNUDZENIE !!!
Opinia dodana przez: Jolanta

dr Marek Grabarczy

64-100 Leszno

Chce sprawiac wrażenie miłego, ale nie jest w tym do końca szczery, raczej udaje, ze słucha niż słucha naprawdę. Ma podwójna osobowość inny jest w szpitalu (zimny, obojetny, nawet niesympatyczny) inny na wizycie prywatnej.

dr hab. n. med. Ryszard Staniszewski

Chirurg naczyniowy

64-100 Leszno

Bał się wykonać operacji pobrania wycinka chłoniaka do dalszej analizy i wyraził to na piśmie i stwierdził ze mój stan jest beznadziejny. Chirurg ze szpitala obok przy ul. Garbary wykonał to bez problemu i dzięki temu, że prawidłowo ustalono terapię hematologiczną (chemioterapię) żyję.

lekarz Donata Organista

Poradnia Zdrowia Psychicznego Dorośli, Młodzież, Dzieci
Wołodyjowskiego 55
64-100 Leszno

Odkąd trafiliśmy do pani dr. zapomnieliśmy o antybiotykach. Od kilku lat leczymy się homeopatią i nie chodzimy po lekarzach, którzy za zapisywanie antybiotyków ( wszystkim tych samych) jeżdżą na wakacje.
Opinia dodana przez: Dominik

dr n. med. Lilia Majewska

Lekarz rodzinny, Kardiolog

64-100 Leszno

Byłam u tej pani na NFZ dopiero pierwszy raz, więc niewiele mogę powiedziec na Jej temat, na pewno to, że jest sympatyczną staruszką. Zrobiła mi echo serca jednak nie mogła czegoś się dopatrzec wyjasniając przy tym, że to badanie wymaga czasu i cierpliwosci. Dodac musze ze bylam przeziebiena i niekomfortowo się czułam podczas badania, wobec tego pani doktor zapisała mnie stosunkowo szybko na kolejne echo serca przed moją szkołą i ...
Opinia dodana przez: firstlyme

dr n. med. Wojciech Chiciak

Chirurg plastyczny

64-100 Leszno

Mam 33 lata, dwójkę dzieci i 30 kg za sobą. Dwie ciąże i powikłania hormonalne po nich zrobiły swoje. Po urodzeniu drugiego dziecka nie mogłam już patrzeć w lustro, bo nie widziałam w nim siebie. Nie wytrzymałam i w akcie desperacji zgłosiłam się do specjalisty od spraw żywienia. Jadłam wszystko co lubię, tylko mniej a częściej. W ciągu 6 m-cy schudłam 30 kg. I to dopiero zmotywowało mnie do walki ...